999 rezultate për

zeka

Vodhi ndihmat e tërmetit, jepet vendimi për efektivin e policisë Gjykata e Apelit Tiranë ka caktuar masën e detyrimit për paraqitje ndaj shefit të rendit pranë komisariatit të Rinasit,
Burri shef policie ndërsa gruaja pedagoge, kush është çifti i bashkëshortëve që vodhi ndihmat (FOTO LAJM) Pas katastrofës së tërmetit, nj tjetër problem i madh është mos menaxhimi i mirë i ndihmave të dërguara nga mbarë bota.
Kush është çifti që vodhi ndihmat e tërmetit, dalin përgjimet Altin Zekaj, shef i seksionit të Rendit pranë komisariatit të Rinasit dhe gruaja e tij Valbona Zekaj, pedagoge tek Akade
Si i vidhte ndihmat për të prekurit nga tërmeti shefi i policisë në Rinas: I mora për policët Makutëria e disa personave në momente fatkeqësie kalon çdo limit të etjes për të vjedhur apo përlarë çdo gjë të mundshme
"Kosova i ka femrat më të gjata se Shqipëria", Einxhel i kthen përgjigjen epike politikanit (VIDEO) Politikani Milaim Zeka ishte i ftuar në emisionin "Pressing" në ABC Neës, aty ku ka lëshuar disa batuta dhe thumbime, po
Konfirmohet në detyrë prokurori i Apelit në Vlorë Gjykata e Apelit në Vlorë ka konfirmuar sot në detyrë gjyqtarin Kleanth Zeka. Trupa Gjykuese e përbërë nga Etleda Çif
"Luajtën si të ishin bërë synet", batuta të shumta në "Pressing" Milaim Zeka, politikani i njohur shqiptar nga Kosova, është i ftuar special në emisionin “Pressing” në ABC News. “P
Ishte kapiten te Serbia, Arton Zeka i bashkohet Kosovës (FOTO LAJM) Dje kapiten te Serbia, sot bashkohet me Përfaqësuesen e Kosovës Deri dje ishte kapiten te Serbia, ndërsa sot ai është
Ish- e fejuara e Seldit bëhët nënë për herë të parë (FOTO LAJM) Këngëtari i njohur Seldi Qalliu dhe ish-e fejuara e tij, Dafina Zeka, ishin së bashku prej 5 vitesh, mirëpo fejesa e tyr
Vdes tragjikisht në Gjermani 26-vjeçari nga Kosova Një 26-vjecar ka ndërruar jetë pas një aksidenti trafiku që ka ndodhur në shtetin gjerman. Mësohet se bëhet fjalë për
Zeka hap parti, ky është emri dhe personat që do të jenë në të Deputeti i Grupit Parlamentar të NISMA Socialdemokrate, Milaim Zeka me 29 qershor do të prezantoj subjektin më të ri pol
Plas mes Burdushit dhe Milaim Zekës: Ky vend, legeni ku vjell ti Deputeti i Kuvendi të Kosovës, Milaim Zeka, vazhdimisht në deklarime e tij, për të përshkruar gjendjen e keqe në të cilë
Befason deputeti i Kosovës: Do të doja që të kaloja një natë me Luanën Deputeti i Kuvendit të Kosovës, Milaim Zeka, është i njohur për natyrën e tij pa komplekse. I ftuar në ditën e sotme në
Gjatë luftës Haradinaj, Time Kadrijaj dhe Zeka shijonin Coca-Cola në dritën e qiririt (FOTO LAJM) Milaim Zeka, përmes llogarisë së tij në Facebook, ka publikuar një foto të rrallë nga lufta e Koshares. Zeka në këtë
Milaim Zeka po mendon të largohet nga Kosova Deputeti Milaim Zeka ka thënë se edhe ai po planifikon ta lë Kosovën. Thotë se e ka diskutuar me bashkëshorten këtë gjë,
Zeka nxjerr emrat e partisë të tij që po punësojnë familjarët Deputeti i Kosovës, Milaim Zeka, i cili është hyrë në Kuvend me Nismën për Kosovës, e cila më pas ndërroj në Nisma Socia
Zeka ia ka lënë Zotit hamarrjen për grushtat e Krasniqit Deputetët Frashër Krasniqi dhe Milaim Zeka ishin përleshur fizikisht në një studio të emisionit gjatë viti 2017. Përl
Bllofi i deputetit të Kosovës, shkon në Danimarkë për të ndjekur ndeshjen në stadium Deputeti i Kosovës, Milaim Zeka përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook ka deklaruar se kishte shkuar në Konpe
Zv/Ministri i Punëve të Brendshme kërkon legalizimin e armëve në Kosovë Zëvendësministri i Punëve të Brendshme, njëherësh Koordinator Nacional për Armë të Vogla dhe të Lehta, Izmi Zeka, ka bër
Zeka-Halitit: Ku po t’i han dreqi veshët Deputeti Milaim Zeka në fjalën e tij në Kuvendin e Kosovës, ka thënë se presidenti Thaçi kurrë nuk do ta zhbllokojë situ