999 rezultate për

zefi

E dëgjon gjithë Gjermania, Loredana ruan me fanatizëm origjinën në klipin e ri (VIDEO) Loredana Zefi është bërë tema kryesore e mediave pasi zbuloi se ndodhet në Paris me producentin e njohur Macloud. Ajo
Jozefina Topalli sulmon ashpër Bashën: Zhduku PD! I dha Ramës mandatin e tretë Ish deputetja Jozefina Topalli ka sulmuar ashpër kryedemokratin Lulzim Basha. Tryeza e sotme për Reformën Zgjedhore k
Përlot Jozefina Topalli: Kur po lindja vajzën, te rruga kalonte arkivoli i babait tim Ish-kryeparlamentarja Jozefina Topalli ka treguar një moment prekës të jetës së saj. E ftuar në emisionin “Rudina” në
Dhëndri "misterioz" i Jozefina Topallit poston foton e parë të djalit (FOTO LAJM) Krishtëlindjet janë festuar edhe në familjen e sapokrijuar të Megi Topallit dhe Angjelin Serreqit. Ka qënë ky i fun
Dhëndri i Jozefina Topallit tregon për herë të parë fytyrën e djalit të tij (FOTO LAJM) Vajza e ish-deputetes Jozefina Topalli u bë nënë vetëm pak muaj më parë. Dhëndri i ish-kryeparlamentares Jozefina To
Jozefina Topalli publikon foto me nipin (FOTO LAJM) Josefina Topalli është bërë gjyshe pasi vajza e saj, Megi, solli pak kohë më parë në jetë djalin e saj, Nikolan. Topa
I mbijetoi dy tërmeteve të fuqishme, 84-vjeçari zbulon cili e tronditi më shumë Hile Zefi është 84-vjeçari që i ka mbijetuar dy tërmeteve të fuqishme që goditën Shqipërinë brenda disa vitesh. Pas l
I përndjekur nga tërmetet, 84 vjeçari tregon si i ka mbijetuar lëkundjeve të forta të tokës Tërmeti i 26 nëntorit nuk kurseu as fëmijë e as të moshuar. Mes 51 viktimave, fatkeqsisht kishte dhe nga ata të cilët nu
Është ndarë apo jo nga djali i Jozefina Topallit? Eva Murati tregon të vërtetën Moderatorja Eva Murati dhe djali i Jozefina Topallit, Genari, janë përfolur për një lidhje dashurie mes tyre. Mirëpo,
Bashkëpunëtor në eliminimin e Eri Zefit, gjykata vendos për Mikel Alian Gjykata e Lezhës ka lëne ne fuqi vendin e parë të arrestit me burg për Mikel Alinë. Aliaj shihet si bashkëpunëtor në
Vrasja e Eri Zefit për gjakmarrje, si u zbulua shoku tradhtar Një bisedë e zhvilluar në aplikacionin “Whatsapp” mes bashkëshortes së tij me shtetësi turke, Nazli Karagoz dhe Eri Zefi
I akuzuar për eliminimin e Eri Zefit, çfarë i tha policisë Gjovalin Alia Gjovalin Alia i shpallur në kërkim si bashkëpunëtor i dyshuar i vrasjes së Eri Zefit në Mirditë është vetëdorëzua sot në
Kërkohej për eliminimin e Eri Zefit, vetëdorëzohet Gjovalin Alia Gjovalin Alia i shpallur në kërkim si bashkëpunëtor i dyshuar i vrasjes së Eri Zefit në Mirditë është vetëdorëzua sot në
Rrëqeth bashkëshortja e Eri Zefit: E preu në besë për para, ai nuk është burrë Policia shpalli në kërkim Mikel Aliajn duke e akuzuar se ai çoi Eri Zefin drejt ekzekutorit. Pas këtij lajmi, mësohet
Policia thotë se futi në kurth shokun e ngushtë, ngujohen familjarët e Mikel Aliajt Në eliminimin e Eri Zefit në Mirditë, sipas policisë mendohe të ketë gisht miku i tij i ngushtë, Mikel Alia. Pas këti
Shoku i ngushtë, kush është personi i shpallur në kërkim nga policia për Eri Zefin Policia shpalli në kërkim Mikel Alinë duke e akuzuar se ai çoi në pritë Eri Zefin tek hasmi. Organet e rendit thonë se e
Shoku më i ngushtë e shiti për një dorë lekë, historia e tradhtisë që çoi drejt pritës Eri Zefin Policia njoftoi se kishte shpallur në kërkim Mikel Alinë nga Fani i Mirditës me akuzën se kishte bashkëpunuar me vrasësi
Eliminimi i Eri Zefit, autori mik i ngushtë me viktimën Policia ka identifikuar njërin nga autorëve të vrasjes së Eri Zefit në Zall Xhuxhe, Mirdite. Është shpallur në kërkim Mi
Dash Shehi i bën thirrje publike Jozefina Topallit: Kthehu në politikë, na duhesh! Kreu i LZHK-së, Dashamir Shehi gjatë një interviste për mediat tha se para 5-6 vitesh mendonte se Rama ishte njeri i ku
Gjyshe për herë të parë, Jozefina Topalli një shëtitje me nipin buzë liqenit (FOTO LAJM) Para pak kohësh Jozefina Topalli u bë gjyshe për herë të pari pasi e bija, Megi solli në jetë në fëmijë. Ajo dhe partner