999 rezultate për

zedhenesja

Investimet e CEZ në Shqipëri, policia çeke nis hetimet Policia çeke ka nisur hetimet për katër marrëveshje të kompanisë CEZ sa i përket investimeve në Shqipëri. Zëdhënësja e C
Zëdhënësja e re e PD, jo vetëm një "zëdhënëse seksi" Pas shfaqjes së saj në ekran si përcjellëse e deklaratave të Partisë Demokratike, fotot e zëdhënëses më të re të selisë
SHBA: Shfrytëzoni vizitën e Nimiç Shtetet e Bashkuara të Amerikës shpresojnë se krerët e Maqedonisë dhe Greqisë do të mund të gjejnë një zgjidhje të përba
Reagon MM: Braçe të denoncojë bashkëpunëtorët e tij Zëdhënësja e Ministrisë së Mbrojtjes, Lorisa Ylli, dha sot ne mesdite një deklaratë për shtyp, ne pergjigje te akuzave t
PD: Rama kërkon të bllokojë sërish statusin Partia Demokratike ka akuzuar sërish kreun e PS-së Edi Rama se kërkon të bllokojë statusin e vendit kandidat për të tret
PD: Rama të votojë heqjen e imunitetit, të ndjekë shembullin sllovak Partia Demokratike i ka bërë sërish thirrje që partia Socialliste të votojë heqjen e imunitetit me 6 gusht.Në një konfer
PD: Rama kërkon pazare me çështjen e imunitetit Partia Demokratike ka kërkuar sërish sot nga Partia Socialiste që të votojë në datën 6 gusht heqjen e imunitetit. Në një
Dyshohen për korrupsion, Bukoshi dhe 10 zyrtarë nën hetim Prokuroria ka ngritur një aktakuzë ndaj zëvendëskryeministrit Bukoshi dhe dhjetë zyrtarëve të Ministrisë së Shëndetësisë
Femrat e politikës dhe Euro 2012 (FOTO LAJM) I kemi parë serioze dhe njëkohësisht shumë zyrtare, kjo për shkak të profesionit të tyre. Emra të njohura të politikës,
Ish-zëdhënësja e Berishës kërkon divorcin Juela Meçani, ish-zëdhënësja e kryeministrit Sali Berisha, në prag divorci. Ish-konkurrentja e “Miss Albania”, e cila do
Rusia shkurton furnizimin me gaz për Europën Përveç të ftohtit të acartë, Evropa po përballet edhe me mungesën e gazit pasi vendi kryesor që furnizon me gaz Rusia ka
Fansi i Adelinës kërcënon: O takohem me të, o vras veten Një fans i zjarrtë i këngëtares Adelina Ismajli, është bërë objekt i nje çështje serioze në FaceBook, pasi ka kërcënuar
21 Janari, Garda: Shkarkohet Ndrea Prendi, emërohet Artan Hoxha Në një konferencë për shtyp, zëdhënësja e Kryeministrisë ka folur në emër të institucionit ku ajo punon rreth 3 fletë-ar
Boris Tadiq të premtën në Kosovë Përsëri planifikon të vijë në Kosovë për Krishtlindjet ortodokse. Presidenti serb, Boris Tadic, më 6 dhe 7 janar e ka ve
NATO: Dhuna kundër KFOR-it e papranueshme NATO ka shprehur brengosjen e vet me zhvillimet në veri të Kosovës, të hënën mbrëma, dhe ka thënë se e vëzhgon situatën
PD: Edi Rama po punon në dëm të integrimit të vendit Partia Demokratike nëpërmjet zëdhënëses së saj ka hedhur gjatë ditës së sotme akuzat e radhës ndaj kryetarit të Partisë
Dialogu duhet të vazhdojë Bashkimi Evropian pret që dialogu ndërmjet Kosovës dhe Serbisë do të vazhdojë në javët e ardhshme, deklaroi në Bruksel z
BE pret dialog Prishtinë-Beograd Bashkimi Evropian (BE) pret që dialogu Prishtinë-Beograd do të vazhdojë javët e ardhshme, ka deklaruar të mërkurën në Br
Regjistrohen 79.6% e banesave Ecuria e deritanishme e censusit është e kënaqshme dhe mbi mesataren e përllogaritur deri në këtë datë. Gjatë një konfer
Bashkia: Çlironi trotuaret Një javë nga zbatimi i urdhrit për çlirimin e të gjitha hapësirave publike nga shitësit ambulantë dhe tavolinat e lokale