999 rezultate për

zedhenesja

Ja kush është zëdhënësja e re e PD që spostoi Oriola Nebiaj Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka emëruar në detyrën e zëdhënëses së partisë, Dr. Ina Zhupa. Ina Zhupa
Ja kush pritet të jetë zëdhënësja e re e Partisë Demokratike Selia e Partisë Demokratike pritet që të ketë së shpejti një zëdhënëse të re të quajtur Ina Zhupa. Zëdhënësja e re Zh
Aksidentohet zëdhënësja e Prokurores Speciale Zëdhënësja e prokurores speciale, Lençe Ristovka ka pësuar aksident me veturën e saj të tipit "Renault". Makina e saj
Ish zëdhënësja e Berishës në krah të Laurelit në "MasterChef Albania 3" (FOTO LAJM) Arbri fitoi dje edicionin e tretë të spektaklit “MasterChef Albania”, por ish zëdhënësja e Sali Berishës, Erla Mëhilli,
Zëdhënësja e Berishës ironizon Ramën: "Veteran" është status për një kategori, jo dekoratë (FOTO) Zëdhënësja e ish kryeministrit Berisha, Erla Mëhilli, ka reaguar në lidhje me qëndrimin e Ramës, pasi ky i fundit publik
Zëdhënësja e PD e merr me sportivitet humbjen, ia merr valles me këngën e Berishës (VIDEO) Ka qënë një garë e fortë ajo për kreun e Forumit Rinor të PD-së, por Oriela Nebijaj e ka marë me mjaft sportivitet humbj
Kjo është zëdhënësja sexy e Ministrisë së Brendshme (FOTO LAJM) Ajo drejton yrën për informim në Ministrinë e Punëve të Brendshme. Një femër e zonja që ka lënë gjurmë edhe në profesion
Silvi Bardhi sjell në jetë një djalë Zëdhënësja e selisë blu, Silvi Bardhi, është bërë nënë për herë të dytë. Djali i vogël i saj erdhi në jetë në 24 korrik.
Marrëveshja Kosovë-Serbi nuk do të thotë hapje e kapitujve me BE-në Në takimin e sotëm në sajë të dialogut Prishtinë-Beograd, nga Brukseli është zgjedhur që të mos e komentojnë nëse me ras
Zëdhënësja e Sali Berishës më në formë se kurrë (FOTO) Pas sjelljes në jetë të fëmijës së parë, zëdhënësja e Sali Berishes ka gjetur pak kohë që të pushojë në plazh. Nga f
Kriza politike, Johannes Hahn sot në Shkup Komisioneri për zgjerim i Bashkimit Europian Johannes Hahn, gjatë vizitës së sotme në Shkup, do t’u kërkojë liderëve pol
Zëdhënësja e KE: Evropa nuk heq dorë nga Maqedonia Zëdhënësja e Komisionit Evropian, Kristalina Georgieva, në një intervistë për gazetën bullgare "Standart" ka nënvizuar f
KQZ shtyn afatin për regjistrimin e kandidatëve, fushata nis në 22 maj Afati përfundimtar për regjistrimin e kandidatëve për zgjedhjet e 21 Qershorit është data 4 maj 2015. Kjo gjë është bërë
Lincoln Chafee shpall kandidaturën për president pas Clinton Lincoln Chafee shpall kandidaturën për president pas Clinton në SHBA. Zëdhënësja e tij ka konfirmuar se ende asgjë nuk ë
OKB kërkon hetim për përmbajtjen e përgjimeve Komisioneri i Lartë për të Drejtat e Njeriut në OKB shprehet i shqëtësuar për përmbajtjen e bisedave telefonike dhe kërk
Hetohen për terrorizëm 135 persona në Kosovë Janë 135 persona ndaj të cilëve organet e ndjekjes penale në Kosovë, po zhvillojnë hetime nën dyshime për përfshirje në
Ish-zëdhënësja e Berishës paditet nga ish-bashkëshorti Menjëherë pas denoncimit që ish zëdhënësja e Sali Berishës bëri në gjykatë ndaj ish-bashkëshortit, mësohet se tashmë ky
Humb jetën një person nga një aksident në Kumanovë - Likovë Një person ka humbur jetën pas një aksidenti të rëndë të ndodhur në orën 19.00 në rrugën Kumanovë - Likovë. “Ljuman M
Sulmi në Paris 'frikëson' Britaninë, ndërmerren masa sigurie Qeveria e Britanisë së Madhe deklaroi se ka rritur sigurinë në kufijtë e saj, përfshirë portet dhe pikat e kontrollit që
Ish-zëdhënësja e PD padit ish bashkëshortin për presion psikologjik Në një intervistë për "GSH", ish zëdhënësja e Sali Berishës ka paditur ish bashkëshortin për presion psikologjik. Juela