999 rezultate për

zedhenesja

Zëdhënësja e KE mesazh të qartë: Maxhoranca të presë “Venecian” për Kodin Zgjedhor Zëdhënësja e KE-së, Ana Pisonero-Hernandez është shprehur se beson se Komisioni i Venecias do t’i japë palëve politike n
Zëdhënësja e OFL-së heq dorë nga "maskimi", këtë herë shfaqet pa syzet e errëta (VIDEO) Mënyra sesi OFL zgjodhi të prezantohej në fillimet e aksionit, shkaktoi jo pak rrëmujë në rrjete sociale, ndërkohë që d
Kush është biondja bukuroshe që ka zgjedhur Trump për të drejtuar zyrën e medias së tij (FOTO LAJM) Qeveria aktuale amerikane ka një marrëdhënie veçanërisht të tensionuar me median. Zëdhënësja e presidentit Donald Tru
Me apo pa leje? Zëdhënësja e Sali Berishës thyen karantinën (FOTO LAJM) Erla Mëhilli është e njohur për publikun si këshilltja e ish-kryeministrit dhe ish-kreut të PD-së, Sali Berishës. Për di
Dikur bënte namin, si po e kalon karantinën ish-zëdhënësja joshëse e FSHF-së (FOTO LAJM) Ish zëdhënësja seksi e FSHF-së, Jona Dervishi ka fituar gjithmonë vëmëndjen për figurën e saj shumë të hijhme e sidmos m
Strategji e re? Zëdhënësja e OFL-së "braktis" podiumin dhe shfaqet mes makinave luksoze Tashmë prej disa kohësh, OFL të jeep përshtypjen se po bën një punë të vrullshme. Ata kanë zgjedhur si zëdhënëse një
Zëdhënësja e DASH përgëzon Shqipërinë për dëbimin e iranianëve Zëdhënësja e Departamentit Amerikan të Shtetit, Morgan Ortagus ka përshëndetur vendimin e Shqipërisë për të dëbuar dy di
E imitonte në Portokalli, ish-zëdhënësja e Sali Berishës ia thotë troç në emision Julian Dedës (VIDEO) "Vip-at në politikë", kjo ishte tema e kësaj të mërkure në "Soirée" me Jonida Shehun në Top Channel. Memli Krasniqi,
Zëdhënësja e BE: Reforma Zgjedhore, testi nëse Shqipëria kalon apo ngel! Bashkimi Europian rithekson nevojën që të gjithë aktorët politikë në Shqipëri të kontribuojnë përmes dialogut për Reform
Nga sot, nuk ka më kumar në Kosovë Sot (e premte), zyrtarisht hyn në fuqi Ligji për Ndalimin e Lojërave të Fatit, i miratuar nga Kuvendi i Kosovës më 28 ma
"Siç q*** qartë"! Erla thotë se paska edhe më keq (VIDEO) Gafa e ministres së Drejtësisë Etilda Gjonaj po bën xhiron e mediave online. Një lapsus në të folur, po i kushton as
Zëdhënësja e Putinit mbërrin në Beograd, pyetet nëse mështesin ndarjen e Kosovës Zëdhënësja e Ministrisë së Punëve të Jashtme të Rusisë Maria Zakharova, e cila po qëndron për një vizitë në Beograd, ka
Fillon takimi i shumëpritur Ka nisur takimi ndërmjet Përfaqësueses se BE'së, Frederika Mogherini dhe Presidentit serb Aleksander Vuçiç, ne kuadër te
Zëdhënësja e PD jep lajmin e bukur, në pritje të ëmbël për të dytën herë Erla Mëhilli, këshilltarja e ish-kryeministrit Sali Berisha mesa duket është në pritje të ëmbël për të dytën herë. Er
Rama merr vendimin e pazakontë në prag të protestës Nesër, opozita e bashkuar pritet të mbushë për herë të dytë sheshet me protestues kundër qeverisë së Edi Ramës. Pak
Urren myslimanët dhe fenë Islame, zëdhënësja e Trump kandidon për guvernatore (FOTO LAJM) Një pronare e një dyqani armësh e cila në vitin 2014 i ndaloi myslimanët të hynin në biznesin e saj si një çështje e "si
BE: Dyshime serioze për pluralizmin politik në Rusi Kundërshtimi i kandidaturës së opozitarit numër një të Kremlinit ngre dyshime serioze për pluralizmin politik në Rusi, p
Zëdhënësja e FSHN-së e thotë troç: S'dua të martohem! (FOTO LAJM) Prej disa kohësh martesat tek të rinjtë kanë rënë ndjeshëm kjo për shkak se ndoshta nuk e ndjejnë vetën gati për një hap
Serbët në delir: Zëdhënësja seksi e Partizanit ua mbylli gojën shqiptarëve (FOTO & VIDEO) Mediat serbe janë duke i bërë jehohë sot ndeshjes së mbrëmsmhme mes Partizanit të Beogradit dhe Skënderbeut, gjatë të ci
Zëdhënësja seksi e Partizanit të Beogradit (FOTO LAJM) Biljana Obradoviç është drejtoresha e zyrës për shtyp në skuadrën e Partizanit të Beogradit që prej vitit 2013. Zëdh