999 rezultate për

zedhenesi

Shtimi i ndjeshëm i rasteve, Greqia shtyn afatin e izolimit Qeveria greke ka marrë vendimin për të shtyrë izolimin deri më 7 dhjetor. Shkaku janë bërë rritja e infektimeve të Covid
Zëdhënësi i PDK-së: Albin Kurti brenda një fjalie, bëri 3 gënjeshtra sot në Llap Sot ka nisur fushata zgjedhore për kryetar në dy komuna, në Mitrovicë të Veriut dhe Podujevë. Në hapje të fushatës në
Zëdhënësi i ministrit Sandër Lleshaj infektohet me COVID-19 Zëdhënësi i ministrit të Brendshëm, Sandër Lleshaj është infektuar me COVID-19. Lajmin e ka bërë të ditur shefi i Kom
Basha sulmon sërish Ramën: Në vend që të bëjë detyrën, bën zëdhënësin e Beogradit Vijojnë replikat mes kryeministrit Edi Rama dhe kreut të PD-së, Lulzim Basha, ku ky i fundit e ka akuzuar kreun e qeveri
Krime lufte ndaj civilëve serbë? Ish- zëdhënësi i DASH: Ky ishte 1% i problemit të luftës në Kosovë Ish- zëdhënësi i DASH, James Rubin në një intervistë për emisionin "Real Story" të Sokol Ballës në News24 nuk beson se s
Fitoi luftën me Covid-19, Boris Johnson bëhet me djalë Boris Johnson dhe e fejuara e tij Carrie Symonds kanë njoftuar se sot në mëngjes janë bërë prindër të një djali të shënd
COVID-19/ Kina mohon akuzat për fshehje të së vërtetës Pas rritjes me 50% të numrit të të vdekurve në Kinë, ka reaguar Pekini zyrtar duke mohuar akuzat se shteti komunist po f
Lacio presion klubeve italiane: Vazhdoni sezonin ose do të përballemi në… Lacio u bën thirrje klubeve të tjera të Serisë A dhe Federatës Italiane të futbollit se në rast se ky sezon futbollistik
Merkel nuk ka koronavirus, negative dhe në testin e tretë për COVID-19 Kancelarja gjermane Angela Merkel ka rezultuar negative edhe në testin e tretë për Covid-19. Mediat raportojnë se zëdhën
Një javë më parë rezultoi pozitiv, legjenda e Operas dërgohet në spital Legjenda e operës Placido Domingo është shtruar në spital në Acapulco, Meksikë, me ndërlikime të shëndetit për shkak të
Merkel futet në karantinë, doktori që i bëri vaksinën del pozitiv me koronavirus Angela Merkel është mbyllur në karantinë, njofton zëdhënësi i saj. Ky vendim është marrë pasi Merkel ka kontaktuar m
Nuk kursen askënd, princi del pozitiv për koronavirusin Princi Albert II i Monakos ka rezultuar pozitiv, pas testit për koronavirus. Sipas BBC, lajmi u bë i ditur nga pallat
Koronavirusi me shifra alarmante edhe në Greqi, vetëm sot 11 të infektuar Profesori i Sëmundjeve Infektive dhe zëdhënësi i Ministrisë, Sotiris Tsiordas njoftoi se 11 persona ishin diagnostikuar
Dëbimi i dy diplomatëve, reagon Irani: Shqipëria ka bërë gabime! Pas dëbimit të dy diplomatëve iranianë, ka reaguar për herë të parë Irani duke thënë se Shqipëria ka bërë gabime e duhet
Zëdhënësi i LVV-së: Do të ishte naivitet po të mendohej se koalicioni do bëhej me lehtësi Zëdhënësi i Lëvizjes Vetëvendosje, Arlind Manxhuka konsideron se mos bërja e koalicionit LVV-LDK, është edhe si shkak i
Zëdhënësi i Metës tregon si e kërcënuan përmes telefonit Zëdhënësi i Presidentit Meta, Tedi Blushi ishte sot në Prokurorinë e Tiranës duke dhënë detaje në lidhje me një kërcënim
Zëdhënësi i Metës thirret në Prokurori Zëdhënësi i Presidentit Meta, Tedi Blushi është thirrur në Prokurorinë e Tiranës. Mësohet se Blushi është duke dhënë
Deklaratat e forta të Metës për ambasadën e SHBA-ve, reagon DASH Departamenti i Shtetit thotë se “është në dijeni” të komenteve të Presidentit Ilir Meta ndaj ambasadës së Shteteve të Ba
"Ambasadori i Agaçit", kush e kërcënoi zëdhënësin e Metës? Ditën e djeshme Presidenca bëri kallëzim në Prokurori ndaj zyrtarit të ambasadës italiane në Tiranë, për të cilin preten
Kush e shantazhoi zëdhënësin e Metës? Ja çfarë thonë gazetarët investigativ Ditën e sotme, Meta ka pohuar në Facebook se zëdhënësi i tij, Tedi Blushi, është shantazhuar në emër të një ambasade të