999 rezultate për

zbuluan

Robert Berisha reagon pasi i zbuluan lidhjen me bukuroshen shqiptare (FOTO LAJM) Ditën e djeshme qarkulluan me shpejtësi disa foto paparaci ku shfaqej Robert Berisha në një resort në Turqi në shoqërinë
Studiuesit: Një tymosje e shishas po aq e dëmshme sa një paketë cigare Një tymosje e vetme e shisha-s mund të ketë të njëjtat efekte negative të pirjes së më shumë se një pakoje duhani, ka zb
Parcela me kanabis në mes të Spanjës, u zbuluan gjatë garës çiklistike (VIDEO) Një helikopter në Spanjë, ka zbuluar pa vetëdije, një parcelë hashashi në tarrecën e një banese, teksa po filmonte “Vuel
Një rrëfim i bëri "gropën", si e zbuluan prokurorët përfshirjen e Kristaq Lecit në ekzekutimin e komisar Cukut Dy muaj më parë vrasësi i komisar Artan Cukut, Mikel Shallari, i shpëtoi burgimit të përjetshëm pasi pranon krimi dhe st
I zbuluan telefonin në qeli, Gjykata kërkon dënim për të burgosurin Drejtoria e Përgjithshme e Burgjeve kërkon super-burgosjen e tij, për tre muaj dhe një mbikëqyrje të veçantë. Kjo kërkes
Si ra Haradinaj në kurthin e komedianëve rusë që zbuluan tradhtinë ndaj Kosovës përmes Zaevit Dy homologët, kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj e ai i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev ishin të fundit që ranë p
E thotë shkenca: Mos blini parfume të shtrejntë Paska qenë më e thjeshtë nga ç’kemi menduar. Sipas studimeve të fundit të shkencës, “blerja e një parfumi të shtrenjtë m
Pas arrestimit të ish- deputetit reagon Boçi: Zbuluan dashurinë për kollare pas të 45-ve Mbrëmjen e djeshme Ish deputeti i Partisë Demokratike Bardh Spahia është shoqëruar në polici teksa ishte duke shkuar në
6 të vërtetat e frikshme që zbuluan "bombat" e BILD Pas publikimit të 16 përgjimeve të tabloidit gjerman BILD që tregojnë një organizim paramilitar për manipulimin e zgjedh
Zbulohen 9 arkivole, mendohet se përkojnë me shekullin 18-të (FOTO LAJM) Një grup ndërtuesish kanë gjetur arkivolet e nëntë pjestarëve të një familjeje të cilët mendohet se i përkasin shekullit
Arrestohen për zhvatje, si u zbuluan 3 shqiptarët në Itali Tre shqiptarë, të akuzuar për dhunë dhe zhvatje, janë arrestuar ditën e sotme nga policia italiane në Pistoia. Sipas
Vranë belgun në pabesi, SMS e shqiptarit para krimit Një shqiptar është vënë në pranga nga policia greke pas 19 muajsh hetime për vrasjen e një belgu. Ngjarja ka ndodhur në
Fotot dhe SMS në Instagram zbuluan tradhtinë që përfundoi me tragjedi në Tiranë 20-vjeçarja Elida Cani ka dhënë dëshmitë e para në polici, pas vrasjes së të dashurit të saj Arben Gjeçit, në Zall Basta
I zbuluan lidhjen me një vajzë, reagon modelja shqiptare (FOTO LAJM) Ditën e djeshme u përhap lajmi se modelja, Gresa Hoti, dy muaj pas ndarjes nga menaxheri i vipave kishte gjetur dashurin
Shkoi në spital me dhimbje koke, mjekët i dhanë vetëm 30 minuta jetë Kjo është historia e pabesueshme e një studenti 26-vjeçar nga Kalifornia, Luis Ortiz. I riu shkoi në duke u ankuar ng
PËRGJIMI/ U futën të gjithë me listë partie, telefonatat që zbuluan farsën e konkurseve Më 30 prill 2018, drejtori i Përgjithshëm në atë kohë i Burgjeve, Arben Çuko mori një telefonatë nga kabineti i kryemini
Kapen dy shqiptarë me kokainë në Itali, si u zbuluan Dy shqiptarë kanë përfunduar sot në pranga në Bolzano të Italisë. Sipas mediave italiane, pas kontrolleve të ushtruara
Kavanozë të groposur plotë me kokainë, si u zbuluan dy shqiptarët në Itali Policia italiane vijon të godas grupe kriminale ku në prbërjen e tyre janë shqiptarë. Së fundmi në prangat e karabin
Përzieni vetëm brokoli me kos dhe nuk do vuani kurrë nga kjo sëmundje e rëndë Studiuesit në Singapor zbuluan se kosi me brokoli vrau 75% të tumoreve tek minjte dhe më shumë se 95 qeliza të kancerit
Detaje të reja, çfarë zbuluan Forcat Speciale në Elbasan Zbulohen detaje të reja nga operacioni i policisë në Elbasan që vuri në pranga Enver Çapjan dhe Naim Gjurin. Në bane