999 rezultate për

zbulua

Po hynte në Shqipëri nga Rinasi, çfarë i zbulua në valixhe 63-vjeçarit Policia Kufitare në Rinas ka sekuestruar 67850 paund duke proceduar penalisht nje 63-vjeçar nga Tunizia. Shërbimet e
Ndër kokat e bandës dy shqiptarë, operacioni i antidrogës nxjerr zbuluar trafikantët Quhej “Karaburun” operacioni i autoriteteve italiane që kishte të bënte me një trafik të konsiderueshëm ndërkombëtar të
Miqtë i nxjerrin "zbuluar", Aniston dhe Pitt janë gati të rikthehen bashkë? (FOTO LAJM) Ka kaluar një javë nga momenti kur Jennifer Aniston dhe Brad Pitt fituan vëmendjen e të gjithëve me shfaqjen e tyre në “
Edhe police edhe punonjëse s*ksi, si ju zbulua jeta e dyfishtë agjentes (FOTO LAJM) Nga police në punonjëse seksi, ky është shndërrimi i Sarah Keller, një ish-agjente në qytetin gjerman Duisburg. Për s
E rrallë dhe e paharrueshme, dekolteja që nxori zbuluar Princeshë Dianën (FOTO LAJM) Pavarësisht vdekjes së saj të parakohshme, Princeshë Diana konsiderohet ende një nga gratë më elegante në botë Shumë
Zbardhen shifrat, kaq të infektuar me COVID-19 janë zbuluar sot në Shqipëri Janë bërë publike të dhënat e fundit e COVID-19 në Shqipëri. Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka njoftu
Bien shifrat, kaq të prekur me COVID-19 u zbuluan sot në Shqipëri Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale në 24 orët e fundit ka njoftuar se katër persona kanë humbur betejën me C
Gruaja e nxorri zbuluar, KPK "kosit" gjyqtarin në Tiranë Dy gjyqtarë janë shkarkuar ditën e sotme nga KPK. Bëhet fjalë për gjyqtarin e Apelit Administrativ, Arjan Qafa si dhe gj
Hetimet për vrasjen e Kapllanit marrin kthesë, çfarë u zbulua nga celulari i tij Detaje të reja zbardhen nga vrasja me breshëri plumbash e 33 vjeçarit Klevis Kapllani në Rrogozhinë. Mësohet se dyshi
"Mos u bëni vonë si unë": Turku përlot me mesazhin pak para se të vdiste nga koronavirusi Koronavirusi ka vrarë 929 mijë persona deri më tani në të gjithë botën, ndërkohë që efektet financiare janë të pallogari
"Është djalë", 80 mijë dollarë për të zbuluar gjininë e bebit kështu (FOTO LAJM) Fasada e ndërtesës më të lartë në botë është ndriçuar, por jo si zakonisht me drita. Por me blu dhe me mesazhin “It’s a
Arrestohet babai me dy djemtë në Elbasan, çfarë zbuluan blutë Policia e Elbasanit ka arrestuar tre shtetas, si dhe është shpallur në kërkim policor bashkëpuntori i tyre. Ata janë
I studiuar dhe me diplomë masteri, si mimika e nxorri zbuluar të riun shqiptar në Itali (VIDEO) Një 30 vjeçar shqiptar është arrestuar nga policia italiane pasi në shtëpinë e tij është gjetur gjysmë kg hashash. I
Nëntë të arrestuar në Tiranë, çfarë zbuluan "Shqiponjat" Policia e Tiranës ka arrestuar në flagrancë 9 shtetas si dhe ka proceduar penalisht 2 shtetas dhe një tjetër është shpal
300 euro në natë ose "dajak", si u zbulua banda me shqiptarë në Itali Një bandë është shkatërruar nga Policia në Itali pasi shfrytëzonin vajzat për prostitucion. Përndryshe, ato ishin pro
"Nëse skuadra humbet nuk kryen marrëdhënie", Wanda Nara nxjerr "zbuluar" Icardin (FOTO LAJM) Wanda Nara ka pranuar në mënyrë tronditëse se sulmuesi dhe bashkëshorti i saj, i cili luan për Paris Saint-Germain, Maur
Në Paris me një vajzë, Butrint Imeri del "zbuluar" (VIDEO) Që në fillimet e tij në muzikë, Butrint Imeri është specifikuar si i preferuari i vajzave. Një romancë e mundshme me
Mohoi ndërhyrjet në fytyrë, doktoresha ruse nxjerr përsëri "zbuluar" Arbenitën (FOTO LAJM) Disa foto "Para dhe Pas", të publikuara nga një doktoresh në një klinikë ruse bën xhiron e rrjetit dia muaj më parë ku d
Studentët në Shtetet e Bashkuara kanë zbuluar një mënyrë për të mashtruar një algoritëm Edgenuity, një platformë online për të mësuarin virtual, u zbulua se po përdorte një inteligjencë artificiale. Zbulim
Instagrami fundos bosin shqiptar të drogës në Europë, biseda me "vajzën" e nxjerr zbuluar DIA e Barit në bashkëpunim me autoritetet britanike dhe gjermane të policisë si dhe me ndihmën ndërkombëtare të Divizion