999 rezultate për

zbulon

Beckham zbulon fjalët që Zidane ia tha në ndeshjen e tij të fundit David Beckham ka zbuluar bisedën që ai kishte me Zinedine Zidane përpara se francezi të dilte në pension. Në javën e
E përndiqte se ishte xheloz, Irini Qirjako zbulon publikisht sherrin me bashkëshortin (VIDEO) Irini Qirjako është rrëfyer në një intervistë pa korniza në emisionin "Mes Yjesh" në Ora News. Gazetari Sharka i ka k
Doni të shihni si shpërndahet COVID-19? Videoja zbulon të vërtetën e hidhur (VIDEO) Vetëm pak kohë pasi lokalet dhe restorantët po flitet të hapen, një video është bërë virale në të gjithë botën. Një e
Shqipëria drejt hapjes totale? Ministri zbulon kur do të nisë sezoni turistik Për shkak të pandemisë, Shqipëria ende nuk ka një datë për nisjen e sezonit turistik. Por ministri Blendi Klosi është op
Aksidenti me 1 viktim e 4 të plagosur rëndë, policia e Gramshit zbulon shkaqet Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Gramsh ku një aksident i rëndë i ka marrë jetën një personi. Pas ngjar
Rudina Hajdari zbulon prapaskenat e mbledhjes së Reformës: Këta i shkelën syrin njëri-tjetrit Pas përfundimit të mbledhjes së Këshullit Politik për Reformën Zgjedhore, përfaqësuesja e opozitës parlamentare Rudina H
Dua Lipa zbulon detajet, si dhe kur u njoh me Anwar (FOTO LAJM) Dua Lipa ka treguar se është një vajzë xheloze, si çdo vajzë tjetër për partnerin e saj. Këngëtarja shqiptare ka rrëf
Rama zbulon kur do të hapet Tirana: Flet për linjat urbane "Lokalet do të monitorohen, dhe duhet të respektojnë masat, sepse nuk duam të detyrohemi t’i mbyllim. Kemi filluar punën
Rama zbulon kur mund të hapen kufijtë tokësorë në Shqipëri: Brenda muajit Kryeministri Rama ka zbuluar se brenda muajit maj do të punohet për hapjen e kufijve. Ai tha se brenda pak ditësh do
"E shëmtuara Beti" bëhet nënë, zbuloni gjininë e fëmijës (FOTO LAJM) Ylli i "E shëmtuara Beti", America Ferrera, ka lindur fëmijën e dytë. Aktorja, 36 vjeç dhe bashkëshorti i saj Ryan Pi
Epike: Katy Perry zbulon ekon e vogëlushes dhe i ka ngritur gishtin e mesit (VIDEO) Në muajin Mars këngëtarja e njohur Katy Perry dha lajmin e ëmbël të shtatzënisë përmes këngës "Never worn white". 35-vje
Skuadrat shqiptare në ankth, "Times" zbulon 3 skenarët e UEFA-s për Kupat e Europës Në këtë moment ku gjithë kampionetet po shikojnë mundësinë e rikthimit në fushë, UEFA po shikon me kujdes edhe Kupat e E
Sandër Lleshaj zbulon kriteret: Si do të largohen policët mbi 55-vjeç Ministri i Brendshëm, Sandër LLeshaj, ka përcjellë detajet se si do zbatohet reforma për largimin e punonjësve të polici
"A jeni në vete?!", Ngjela zbulon se babai i tij i propozoi Enver Hoxhës legalizimin e hashashit Në Shqipëri shumë shpejt do të diskutohet drafti që parashikon legalizmin e kanabisit, sipas kryeministrit Edi Rama, vet
Tregoi unazën në emision, Nevina zbulon njëherë e mirë marrëdhënien me juristin (FOTO LAJM) Pak ditë më parë mediat raportuan se moderatorja bukuroshe Nevina Shtylla pas 3 vitesh i ka dhënë fund lidhjes me jurist
Si u njoh me Mark Frrokun? Rudina Dembacaj zbulon publikisht shkuesin VIP (FOTO LAJM) Dashuria me Mark Frrokun dhe çdo detaj për moderatoren Rudina Dembacaj bën shumë interes për publikun këto kohë dhe mode
Aubameyang zbulon hapur dëshirën për t'iu bashkuar Real Madridit Sulmuesi dhe kapiteni i Arsenalit është një nga lojtarët që pritet të ndërrojë skuadër gjatë merkatos së verës. Për
Cannavaro zbulon lojtarin më të mirë në historinë e futbollit Fabio Cannavaro është bërë pjesë e debatit se cili është futbollisti më i mirë i të gjitha kohërave. Ish-fituesi i Ku
I shqetësoi të gjithë me videon nga siptali, Morena zbulon gjendjen e të atit (FOTO LAJM) Këngëtarja Morena Taraku para dy ditësh publikoi në rrjete sociale një video të të atit. Ai ishte shtrirë në spital dhe
"Kishe gjë me karantinën time?", Fiori Dardha zbulon ndryshimin drastik në peshë (FOTO LAJM) Me anë të një postimi ‘Instagram’, gazetarja e njohur, Fiori Dardha ka treguar se si ka shkuar karantina për të. Ajo