999 rezultate për

zbulon

OBSH zbulon një simptomë të re që tregon se jeni infektuar me COVID 19 Organizata Botërore e Shëndetit (OBSH) ka zbuluar një simptomë të re të virusit vdekjeprurës COVID-19. “Çdokush mund
Rrahmani zbulon synimet pas Napolit Amir Rrahmani ka filluar stërvitjet me klubin e Veronës për tu rikthyer në ndeshjet e mbetura të Serie A. Ylli nga Pr
Sneijder zbulon dhuratën që i bëri Morati për tripletën në vitin 2010 Wesley Sneijder ishte padyshim ndër futbollistët më të mirë të skuadrës së Interit në vitin 2010, kur ata zhvilluan një
Telefonata anonime zbulon 76 vjeçarin shqiptar që ngacmonte s*ksualisht 4 mbesat e tij Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Selanik, ku një 76 vjeçar shqiptr është zbuluar se abuzonte seksualisht me 4 mbesat e
Përfundon takimi, Basha zbulon çfarë u kërkoi ambasadorëve Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha në një prononcim për mediat zbuloi çfarë ka diskutuar me ambasadorët e vendeve
Ishte pranë Juventusit në janar, Raiola zbulon gjithçka për Haaland Erling Haland ishte një nga lojtarët më të kërkuar në merkaton e janarit, pasi kishte treguar paraqitje të shkëlqyera me
Sfidon vajzat e reja, 70-vjeçarja që po bën xhiron e rrjetit zbulon sekretin (FOTO LAJM) Vitet kalojnë por Vera Wang nuk ka ndërmend të plaket, ajo duket si një 20-vjeçare kur në të vërtetë është 70 vjeç. “
"Nga e pafajshme në të çmendur", Arilen zbulon kuptimin e klipit të këngës në Eurovizion (VIDEO) Arilena Ara do të na përfaqësonte këtë vit në Eurovision 2020 me këngën “Fall from the sky”, por për shkak të pandemisë
Mësohet e ardhmja e Timo Werner, e zbulon skuadra aktuale Sulmuesi i talentuar gjerman, Timo Werner, duket se do t’i bashkohet Liverpoolit sezonin e ardhshëm, ndërsa sinjalet që
Fansja i zbulon gjininë e fëmijës nëpërmjet fytyrës, përgjigjet Olta Gixhari (FOTO LAJM) Aktorja e njohur Olta Gixhari është shtatzënë për herë të parë. Lajmi u përhap fillimisht në mediat rozë, ndërsa më tej
Pjesë e bandës Habilaj? Artan Hoxha zbulon detaje nga vetëdorëzimi i Jaeld Çelës Ditën e sotme u vetëdorëzua në polici ish-shefi i policisë së Vlorës, pas 3 viteve në arrati. Gazetari Artan Hoxha ka
Si po kalon karantinën "Sarp" dhe e dashura, Duygu zbulon aftësitë e aktorit (FOTO LAJM) Çagatay Ulusoy i njohur si “Sarpi”, prej dy muajsh është vetëkarantinuar me partneren e tij, aktoren Duygu Sarisin në nj
Beckham zbulon fjalët që Zidane ia tha në ndeshjen e tij të fundit David Beckham ka zbuluar bisedën që ai kishte me Zinedine Zidane përpara se francezi të dilte në pension. Në javën e
E përndiqte se ishte xheloz, Irini Qirjako zbulon publikisht sherrin me bashkëshortin (VIDEO) Irini Qirjako është rrëfyer në një intervistë pa korniza në emisionin "Mes Yjesh" në Ora News. Gazetari Sharka i ka k
Doni të shihni si shpërndahet COVID-19? Videoja zbulon të vërtetën e hidhur (VIDEO) Vetëm pak kohë pasi lokalet dhe restorantët po flitet të hapen, një video është bërë virale në të gjithë botën. Një e
Shqipëria drejt hapjes totale? Ministri zbulon kur do të nisë sezoni turistik Për shkak të pandemisë, Shqipëria ende nuk ka një datë për nisjen e sezonit turistik. Por ministri Blendi Klosi është op
Aksidenti me 1 viktim e 4 të plagosur rëndë, policia e Gramshit zbulon shkaqet Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Gramsh ku një aksident i rëndë i ka marrë jetën një personi. Pas ngjar
Rudina Hajdari zbulon prapaskenat e mbledhjes së Reformës: Këta i shkelën syrin njëri-tjetrit Pas përfundimit të mbledhjes së Këshullit Politik për Reformën Zgjedhore, përfaqësuesja e opozitës parlamentare Rudina H
Dua Lipa zbulon detajet, si dhe kur u njoh me Anwar (FOTO LAJM) Dua Lipa ka treguar se është një vajzë xheloze, si çdo vajzë tjetër për partnerin e saj. Këngëtarja shqiptare ka rrëf
Rama zbulon kur do të hapet Tirana: Flet për linjat urbane "Lokalet do të monitorohen, dhe duhet të respektojnë masat, sepse nuk duam të detyrohemi t’i mbyllim. Kemi filluar punën