999 rezultate për

zbulon

Kylian Mbappe zbulon ambicien e tij më të madhe Ylli francez gjatë një interviste dhënë së fundi ka zbuluar ambicionet e tij për të ardhmen. "Një nga ambiciet e mia
Caballero zbulon se e kanë kërcënuar me jetë Willy Caballero ka zbuluar se ka marrë kërcënime me jetë për gabimin që bëri në gjysmëfinale të Kupës së Botës që ishte
Meta nxjerr SMS-të me diplomatin dhe zbulon takimet "sekrete’": Rama filtron kandidatët Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka folur në lidhje me reformën në drejtësi si dhe për rolin e ndërkombëtarëve në vend
Rama zbulon serialin me shqiptarë që e mbajti zgjuar deri sa kënduan gjelat e Surrelit Kryeministri Edi Rama duket se e ka kaluar karantinën si të gjithë ne, duke parë filma. Një ndër serialet më të ndje
Iniesta zbulon një sekret: Triumfi në Kupën e Botës më shpëtoi nga depresioni Ikona e Barcelonës dhe kombëtares së Spanjës, Iniesta, kishte një kohë të vështirë në karrierën e tij, pasi ai po përbal
Ashley Cole zbulon arsyen e kalimit nga Arsenali te Chelsea Cole vazhdon të jetë një nga mbrojtësit më të mirë të krahut të majtë që ka luajtur në Premierligë, nëse jo më i miri.
Casillas zbulon pengun e vetëm 5 vite pas largimit nga Real Madridi Casillas do të mbetet gjithmonë një ikonë e skuadrës së Real Madrid, ashtu sikur e kombëtares së Spanjës. Portieri sp
"Lum" ofertash, Verona zbulon çmimin e Kumbullës Mbrojtësi shqiptar, Marash Kumbulla, është një ndër më të kërkuarit në merkaton e verës. Shtatlarti ka bërë mirë me Hell
Pas aksidentit me makinë, Ermal Fejzullahu zbulon gjendjen shëndetësore (VIDEO) Këngëtari i njohur shqiptar, Ermal Fejzullahu, ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve të tij në Instagram mbrëmjen e sotme.
Ingrit Gjoni zbulon pasionin e ri, të cilin ka në plan ta kthejë në profesion (FOTO LAJM) Me kalimin e kohës, fitimin e eksperiencave të ndryshme duket se këngëtarja e njohur e ‘showbiz-it’ shqiptar, Ingrit Gjo
Rama se pranon dhunën, gazetari heq pantallonat në emision dhe zbulon plagët (FOTO LAJM) Gazetari Alfred Lela është përballur sonte me kryeministrin Edi Rama gjatë protestës për shembjen e teatrit. Gjatë nj
Stërvitje "ushtarake" dhe motivimi me ujq, Gasperini zbulon sekretin e Atalantës Atalanta nuk befason më askënd. Skuadra bergamaske luan prej vitesh një futboll ndryshe dhe rezultatet pozitive nuk kanë
Pas më shumë se dy dekadash, Luis Enrique zbulon pse la Realin për Barcelonën Luis Enrique është njëri nga lojtarët e rrallë që ka luajtur për dy skuadrat e mëdha spanjolle, Real Madrid e Barcelona.
Prestigjozja spanjolle zbulon formacionin e Real Madrid për sezonin e ri, i frikshëm Shumë ekipe kanë planifikuar skuadrat për sezonin e ri, 2020/2021. Pjesë e thashethemeve kanë qenë yjet më të mëdha t
Sheshoi teatrin pas 2 viteve "luftë", Rama zbulon se edhe Berisha donte shembte Kryeminstri Edi Rama është shprehur se ish-kryeministri, Sali Berisha dhe kreu i PD-së, Lulzim Basha kanë pasur si synim
Rama zbulon pse u takua me ambasadorët gjatë protestës së Aleancës për Teatrin Pak minuta më parë ka përfunduar vizita e ambasadorëve të vendeve kryesore të akredituar në Tiranë në selinë e qeverisë
47 vjeç dhe në super formë, aktorja e njohur zbulon sekretin (FOTO LAJM) Edhe pse është 47 vjec, Sofia Vergara ruan një formë fizike për tu pasur zili dhe nuk e ka problem ti ndajë sekretete e
"Ishim shumë afër të transferonim Messin", presidenti i Getafes zbulon prapaskenat Presidenti i Getafes, Angel Torres ka thënë se klubi ishte shumë afër të transferonte yllin e Barcelonës, Lionel Messi n
OBSH zbulon një simptomë të re që tregon se jeni infektuar me COVID 19 Organizata Botërore e Shëndetit (OBSH) ka zbuluar një simptomë të re të virusit vdekjeprurës COVID-19. “Çdokush mund
Rrahmani zbulon synimet pas Napolit Amir Rrahmani ka filluar stërvitjet me klubin e Veronës për tu rikthyer në ndeshjet e mbetura të Serie A. Ylli nga Pr