999 rezultate për

zbulon

Flamingot ngjyrë rozë janë më agresivët, zbulon një studim Flamingot ngjyrë rozë janë ndër më agresivet kur është fjala për ushqimin, thonë shkencëtarët. Studimet e reja nga Un
A do të rritet çmimi i biletës? Rama zbulon vendimin final "Ndalohet kategorikisht rritja e çmimit të biletës për qytetarët..." Duke publikuar edhe njëherë vendimin për rihapje
Sizmologu i njohur zbulon pse u ndje aq shumë tërmeti i pasdites: I cekët Sizmologu i njohur Rrapo Ormeni thotë se lëkundja e sotme e tërmeti është normale dhe nuk ka arsye për panik. Sipas t
McGregor zbulon arsyen e pensionimit nga UFC: Nuk më plas fare, jam i mërzitur nga kjo gjë Gjatë kësaj jave, McGregor është pensionuar nga UFC për herë të tretë në katër vitet e fundit. Kjo ngjarje ishte paks
"Ushtrimet e tua janë m*t", Rooney zbulon çfarë i kishte thënë ish-trajnerit Ish-kapiteni i Manchester Unitedit dhe Anglisë, Wayne Rooney, ka zbuluar se një herë i ishte dashur të përballej me njër
Vrau vëllezërit për hakmarrje? Kushëriri i autorit zbulon si ndodhi ngjarja tragjike "Disa persona, dëshmitarë në vend na kanë thënë se Rolandi është provokuar në lokal nga vëllezërit Bardhi, duke i thënë:
Enrique zbulon prapaskenat para finales me Juven në 2015 Sot katër pesë vite më parë, Barcelona fitonte Ligën e Kampionëve, duke e mposhtur 3:1 Juventusin në finale. Katalanë
Bruno Fernandes zbulon një prapaskenë interesante: Qava kur Manchester United bëri ofertë Bruno Fernandes ka zbuluar se ai u mbush me lot pasi mësoi për transferimin e tij te klubi i madh anglez, Manchester Uni
A do të rikthehet Bale në Premier League? E zbulon agjenti i lojtarit Spekulimet në lidhje me një largim nga ‘Santiago Bernabeu’ vazhdojnë të "nervozojnë" 30 vjeçarin. Këto spekulime janë
Urinoni shpesh gjatë natës? Zbuloni arsyet pse ndodh kjo Nevoja e urinimit të shpeshtë gjatë natës mund të ketë lidhje me disa kushte. Në rast se keni nevojë të urinoni më shum
Bëri tatuazh poshtë gjoksit, moderatorja shqiptare zbulon të bërtiturat e të ëmës (FOTO LAJM) E ftuar në emisionin “Ftesë në 5” me Bieta Sulon ishte moderatorja Alma Çelaj. Gjatë emisionit, Alma tregoi se së fundmi
Igli Tare zbulon shumë të reja nga pozita e drejtorit Drejtori i Lazios, Igli Tare ka folur sot në mikrofonat e Sky Sport për tregun e transfereve dhe më gjerë. Drejtori shqi
Ndjekje në terren dhe aksion nga ajri, Lleshaj zbulon qarqet me risk të lartë për kanabisin Në një takim me drejtues të policisë vendore dhe të pushtetit vendor, ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj theksoi se duh
Pasi pranoi lidhjen, Morena zbulon bisedat në orët e vona me të dashurin e ri (FOTO LAJM) Kur të gjithë po flisnin nëse Morena Taraku është apo jo në një lidhje dhe në rrjet nisën të qarkullojnë disa biseda të
Agjenti zbulon ardhmen e Coutinhos: Premier Leagua vazhdon të mbetet destinacioni i preferuar Coutinho shkëlqeu te Liverpool, megjithatë nuk arriti të lë gjurmë në Barcelonë pas lëvizjes së tij në janar 2018. Br
"Mundi" Ambasadën Amerikane, Artan Hoxha zbulon të shkuarën e biznesmenit që u vra në atentat Gazetari investigativ, Artan Hoxha ka zbuluar detaje që nuk diheshin për jetën e biznesmenit Paulin Marku (Gjergji).
ZYRTARE/ Saul Niguez konfirmon largimin nga Atletico Madrid, ja kur e zbulon ekipin e ri Saul Niguez ka konfirmuar zyrtarisht se do të largohet nga Atletico Madridi në këtë verë. Mesfushorit spanjoll ka koh
Gazeta britanike zbulon 3 blerjet e mëdha të Realit në merkaton e verës Gazeta britanike The Sun ka bërë një parashikim me shumë guxim sesi do të jetë formacioni i Realit të Madridit sezonin e
Vetëm një minut, testi që zbulon se ç'po shkon keq me shëndetin E dini që njeriu mund të jetë mjek i vetvetes? Sigurisht që kjo gjë nuk nënkupton se mund të diagnostikoni çdo lloj s
Mbyllet pa konsensus tryeza e Reformës Zgjedhore, Bylykbashi zbulon përplasjet me maxhorancën Ka përfunduar takimi i Këshillit Politik për Reformën Zgjedhore që po mbahet në Pallatin e Kongreseve dhe ka zgjatur për