999 rezultate për

zbulon

Rummenigge zbulon nëse do të rikthehet futbolli në Bundesliga Orë vendimtare në Gjermani pasi qeveria do të japë vendimin për vazhdimësinë ose jo të futbollit. Karl-Heinz Rummenig
Karantina nuk po shkon vaj, Marina zbulon publikisht "sherret" me Getoarin (VIDEO) Ashtu si çdo çift, edhe Marina me Getin kanë patur debate gjatë kësaj periudhe karantine. Kështu tregoi moderatorja buku
Pochettino zbulon ëndrrën: Para se të vdes, dua të fitoj titullin me Tottenhamin Nëntorin e kaluar u shkarkua nga drejtuesit e Tottenham për rezultate të dobëta dhe u zëvendësua nga një emër i madh si
Profesori shqiptar zbulon arsyen: Pse koronavirusi vret më shumë meshkujt se femrat "Sistemi imunitar i i lindur dhe i fituar i femrave konsiderohet më i fortë se ai i meshkujve..." Profesori Et’hem Ru
Bundesliga zbulon protokollin: Ja çfarë ndodh nëse një lojtar del pozitiv me virusin Gjermania duket e gatshme të përballojë “Fazën 2” edhe në futboll. Der Spiegel ka zbuluar protokollin për rifillimin e k
Blendi Fevziu zbulon prapaskenat: Çfarë qëndron pas "paqes" Rama-Meta? Gazetari Blendi Fevziu, në një intervistë për “Report Tv”, ka shprehur vlerësimin e tij lidhur me marrëdhënien president
Lidhja me Albin mori "dhenë", Alba Hoxha zbulon publikisht a është në lidhje? (VIDEO) Albi Nako dhe Alba Hoxha janë përfolur vazhdimisht për lidhjen e tyre në media. Ndonëse çifti nuk e ka pranuar kurrë
Artan Hoxha zbulon "Trekëndëshin e Bermudës" në Shqipëri ku zhduken autorët pas çdo vrasjeje Gazetari Artan Hoxha ka theksuar nw ABC News se burime pranë policisë i kanë pohuar se viktimat e Durrësit, vëllezërve H
Ish-bomberi i Kombëtares zbulon skuadrën që dëshiron të drejtojë Hamdi Salihi tashmë është pjesë e stafit teknik të trajnerit Edi Reja, mirëpo shkodrani nuk e fsheh se një ditë kërkon t
Ministrja e Ramës zbulon si do të hapet Shqipëria: Do të ketë 4 faza, jemi në të parën! Në një lidhje direkte me emisionin "Opinion", Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu deklaroi se strategjia e hapje
Me stadium të ri dhe me Mbappen e Haaland, MARCA zbulon super projektin e Perez (VIDEO) Florentino Perez ka plane të mëdha për Real Madrid në vitin 2022. Presidenti është ende duke punuar pa u lodhur për
Një rrezik më i madh për globin nëse Kina zbulon e para vaksinën ndaj COVID 19 Globi është futur tanimë në një garë të egër për gjetjen e vaksinës. Çmimi është pushteti dhe ndikimi mbi vendet anemban
Capello zbulon pengun më të madh të karrierës Fabio Capello është një nga emrat më të mëdhenj të trajningut Italian, pasi në karrierën e tij ka arritur të drejtojë sk
11-shja më e mirë në historinë e United, Ferguson zbulon lojtarin që e ka vendin e padiskutueshëm Ish-trajneri i Mançester Junajtid, Sër Aleks Ferguson ka zbuluar se mbrojtësi Denis Iruin është lojtari i vetëm që do të
Dhëndri zbulon të vërtetën e nxjerr bllof Ramën: Nuk i infektoi djali prindërit! Të afërmit e çiftit të moshuarve në Mirditë kanë një variant tjetër të historisë, ndryshe nga ajo që tha kryeministri Ra
Shkronjë e gdhendur në trup, Kida zbulon publikisht personin e shtrejntë që i përket tatuazhi (FOTO LAJM) Zakonisht, njerëzit zgjedhin të përjetësojnë një kujtim në lëkurën e tyre, duke gdhendur një tatuazh që do t’i kujtojë g
A do të dalin pensionistët nesër? Rama zbulon vendimin e fundit A do të mund të dalin pensionistët ditën e nesërme? Ashtu si javën e kaluar, kryeministri Rama ka deklaruar se pensi
Rama zbulon dy bashkitë që u frikësohet për COVID-19: Dibranët dhe pogradecarët të kenë kujdes! Gjatë një komunikimi në Facebook kryeministri ka treguar dy bashkitë sipas tij problematike, që i kishte më merak. Ra
COVID-19/ E zbulon Rama, kaq shqiptarë e kanë përfituar deri tani "pagën e luftës" Kryeministri Edi Rama ka zbuluar se sa shqiptarëve u ka kaluar në llogari "paga e luftës". Rama, gjatw njw komunikimi
49 vjeç dhe në super formë, Naomi Campbell zbulon dietën "e egër" (FOTO LAJM) Naomi Campbell dhe pse është 49 vjeçe ajo vazhdon të jetë një nga ikonat e pasarelave. Linjat e saj trupore janë perf