999 rezultate për

zbulon

"A jeni në vete?!", Ngjela zbulon se babai i tij i propozoi Enver Hoxhës legalizimin e hashashit Në Shqipëri shumë shpejt do të diskutohet drafti që parashikon legalizmin e kanabisit, sipas kryeministrit Edi Rama, vet
Tregoi unazën në emision, Nevina zbulon njëherë e mirë marrëdhënien me juristin (FOTO LAJM) Pak ditë më parë mediat raportuan se moderatorja bukuroshe Nevina Shtylla pas 3 vitesh i ka dhënë fund lidhjes me jurist
Si u njoh me Mark Frrokun? Rudina Dembacaj zbulon publikisht shkuesin VIP (FOTO LAJM) Dashuria me Mark Frrokun dhe çdo detaj për moderatoren Rudina Dembacaj bën shumë interes për publikun këto kohë dhe mode
Aubameyang zbulon hapur dëshirën për t'iu bashkuar Real Madridit Sulmuesi dhe kapiteni i Arsenalit është një nga lojtarët që pritet të ndërrojë skuadër gjatë merkatos së verës. Për
Cannavaro zbulon lojtarin më të mirë në historinë e futbollit Fabio Cannavaro është bërë pjesë e debatit se cili është futbollisti më i mirë i të gjitha kohërave. Ish-fituesi i Ku
I shqetësoi të gjithë me videon nga siptali, Morena zbulon gjendjen e të atit (FOTO LAJM) Këngëtarja Morena Taraku para dy ditësh publikoi në rrjete sociale një video të të atit. Ai ishte shtrirë në spital dhe
"Kishe gjë me karantinën time?", Fiori Dardha zbulon ndryshimin drastik në peshë (FOTO LAJM) Me anë të një postimi ‘Instagram’, gazetarja e njohur, Fiori Dardha ka treguar se si ka shkuar karantina për të. Ajo
U ndaj nga jeta ditën e djeshme, Fevziu zbulon "pengun" e Maks Velos U shua sot në moshën 84-vjeçare, arkitekti, shkrimtari dhe piktori i mirënjohur, Maks Velo. Ndërkohë, gazetari Blendi
Arben Ahmetaj zbulon sektorin më të prekur nga pandemia e COVID-19: 1 miliard dollarë Më shumë se 1 miliardë dollarë parashikohet dëmi ekonomik që do të pësojë Shqipëria për shkak të situatës së krijuar nga
"Gabova në një ndeshje, uroja që Ronaldo ta humbte penalltinë", ish-gjyqtari i njohur zbulon gjithçka Howard Webb ka qenë një nga figurat më të vlerësuara të arbitrimit jo vetëm në Angli, por edhe në botë deri në vitin 201
"Kam një shtëpi me dhurata", Adelina Tahiri zbulon e emocionuar surprizën e bashkëshortit (VIDEO) Këngëtarja e njohur kosovare, Adelina Tahiri ka qenë pasditen e sotme në një lidhje ‘Skype’ në programin ‘Ftesë në 5’ me
Ogerta Manastirliu zbulon kush e drejton Komitetin e Ekspertëve "Komiteti i ekspertëve drejtohet nga zëvendësministrja e e Shëndetësisë, profesoreshë Mira Rakacolli..." Ministrja e
Zbardhet motivi i vrasjes së vëllezërve Haxhia: 22-vjeçari i penduar zbulon ngjarjen Zbardhet motivi që u mori jetën vëllezërve Haxhia dhe Dorjan Shkozës, e Anxhelo Avdiaj. Sipas grupit hetimor, shkak ësht
"Sillej si divë", fotografi zbulon pjesën e trupit që Meghan Markle urren t'ia fotografojnë (FOTO LAJM) Meghan Markle quhej “princeshë” pa qenë e tillë. Kështu ka rrëfyer një fotograf dhe kameraman që ka bashkëpunuar me Megh
Blogerja shqiptare në pritje të ëmbël, e zbulon në mënyrën më të bukur (VIDEO) Një nga vloggeret e para shqiptare, Sara Karaj, ka dhënë lajmin e bukur se është në pritje të ëmbël përmes një video me
Maqedonia e Veriut zbulon datën e fillimit të kampionatit Si në të gjithë vendet Europës dhe Botës edhe në vendin tonë aktivitetet e futbollit si dhe sporteve tjera janë pezullua
Figo zbulon arsyen pse "tradhëtoi" Barcelonën për Realin Luis Figo është një nga lojtarët më të mirë të historisë së Portugalisë. Ish-futbollisti ka zbuluar disa detaje inte
The Sun zbulon datën e nisjes së Premier League Ndeshjet e Premier League do të luhen pa praninë e shikuesve dhe në stadiume neutrale, nëse qeveria jep leje që futbolli
Hoti zbulon planin për Qeverinë e tij: Do ketë 16 ministri I nominuari për kryeministër nga LDK-ja Avdullah Hoti, ka thënë se qeveria e tij në përbërjen e saj do t’i ketë 16 mini
Rummenigge zbulon nëse do të rikthehet futbolli në Bundesliga Orë vendimtare në Gjermani pasi qeveria do të japë vendimin për vazhdimësinë ose jo të futbollit. Karl-Heinz Rummenig