999 rezultate për

zbulon

Foto zemërthyese! Nëna e re zbulon se si koronavirusi po i shkatërron vajzën dy muajshe (FOTO LAJM) Në ditët e para të koronavirusit, COVID-19 u cilësua si një virus që dëmton dhe merr jetë vetëm tek të moshuarit. Po
Jo vetëm ethe e kollë, infermierja zbulon një tjetër simptomë tek pacientët me koronavirus Koronavirusi ka shkaktuar Pandemi në të gjithë botën. Në bazë të informacione të OBSH, simptomat e COVID-19 janë kolla e
Kryemadhi zbulon si po e kalon karantinën me Metën: Pimë raki me hudhra e ullinj Shqiptarët gjenden të izoluar në shtëpi për shkak të koronavirusit, COVID-19. Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi p
COVID-19 në Shqipëri, Meta zbulon detaje nga mbledhja e Këshillit të Sigurisë Kombëtare Ditën e sotme u mblodh me kërkesën e Presidentit Meta Këshilli i Sigurisë Kombëtare. Mbledhja u mbajt nëpërmjet një
KORONAVIRUSI/ Shqipëria në gjurmët e Italisë? Meta zbulon skenarin Presidenti Meta është shprehur se vendi ynë i ka të gjitha kapacitetet, për të mbajtur nën kontroll koronavirusin. I ftu
Solskjaer zbulon detaje: Refuzova Bayernin e Liverpoolin për t’u bërë legjend e Man Utd Ole Gunnar Solskjaer pranon se kishte refuzuar Liverpoolin dhe Bayern Munich për të ndjekur statusin e legjendës në Manc
I publikojnë ilegalisht albumin, Dua Lipa zbulon mes lotësh ç'do të ndodh (VIDEO) Dua Lipa ka njoftuar se albumi i saj i dytë, i shumëprituri Future Nostalgia do të publikohet të premten, më 27 mars e j
Gjithë "sy e vesh", Rudina zbulon marrëdhënien e Markut me ish-bashkëshortin (FOTO LAJM) Marrëdhënia e Rudina Dembacaj dhe Mark Frrokut duket se bëhët çdo ditë e më interesante dhe interesi i publikut është i
Para 2 milion ndjekësve, Enca zbulon lidhjen me personazhin e famshëm të showbizit (FOTO LAJM) Enca ka vendosur t'i kthejë përgjigje pyetjeve të fansave të saj kuriozë të cilëve u ka zbuluar gjithçka për veten. Pyet
Horoskopi i te hënës, zbuloni të papriturat për shenjën tuaj Dashi Do e kuptoni me mire gjate kësaj dite se marrëdhënia ne çift nuk i përmbush te gjitha objektivat e duhura, pra
Kujt i ngjason më shumë Noah? Fatma zbulon këto detaje për të voglin e saj (FOTO LAJM) Fatma Methasani ka vendosur që një pjesë të ditës së sotme ta kalojë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale. Moderator
Asnjë i infektuar me koronavirus të Bayern Munchen, sekretin e zbulon kuzhinieri i klubit Koronavirus ka pezulluar futbollin, këtu nuk bën përjashtim edhe skuadra e Bayern Munich.Lojtarët e skuadrës gjermane po
Këshilltari i Kurtit zbulon çfarë fshihet pas mocionit ndaj qeverisë Arbër Zaimi, këshilltar i kryeministrit Albin Kurti, ka thënë se mocioni i mosbesimit ndaj Qeverisë Kurti po bëhet vetëm
Presidenti i La Ligas, zbulon çfarë do të ndodh në rastin se kampionati nuk vazhdon Koronavirusi ka pezulluar thuajse të gjitha ligat evropiane të futbollit, përfshirë këtu edhe atë spanjolle, La Liga-n.
I vetizoluar në shtëpinë në bregdet, Sinan Hoxha zbulon këto detaje (VIDEO) Në një lidhje në Skype për programin "Rudina", në Tv Klan ishte Sinan Hoxha. Ai ka folur si po e përjeton këtë periudhë
Do na sigurojë çdo nevojë, Rama zbulon shtetin që i ka premtuar ndihmë pa kushte Shqipërisë Qeveria i ka kërkuar ndihmë Turqisë në rast të një emergjencë më të madhe për shkak të koronavirusit. Kryeministrit R
59 të prekur, Rama zbulon sa teste COVID-19 janë bërë në Shqipëri (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama ka zbuluar në rrjetin social në Facebook se sa teste COVID-19 janë bërë në Shqipëri. Rikujtojmë
Presidenti i Federatës Italiane zbulon skenarin se si do të vazhdohet Serie A Presidenti i Federatës Italiane të Futbollit, Mario Gravina është rikthyer të flasë për kampionatin Italian dhe mundësit
"Çështje juridike", Era Istrefi zbulon e mërzitur arsyen e "zhdukjes" së saj (VIDEO) Këngëtarja e njohur, Era Istrefi ka zgjedhur të sqarojë me anë të disa videove në ‘Instastory’ mungesën e saj të gjatë n
Të mbyllur në shtëpi, Dua Lipa zbulon si po e kalon izolimin me Anwar (FOTO LAJM) Për t’i evituar mundësitë e infektimit me virusin korona, qytetarët në mbarë botën këshillohen që të qëndrojnë të mbyllu