999 rezultate për

zbulon

Merkel zbulon se nuk e ka bërë ende vaksinën: Nuk më takon, nuk jam e moshuar! Ndryshe nga liderat nëpër botë, Merkel nuk e ka marrë ende vaksinën e koronavirusit. "Unë jam 66 vjeç dhe nuk bëj pj
Ju ka munguar? Elgit Doda zbulon surprizën Kantautori Elgit Doda ka marrë disa muaj pushim dhe s’na kishte “qerasur” më me projekte të reja, mirëpo duket se pritja
Nuk bashkoi listat me Ramën, Kryemadhi zbulon strategjinë kundër Ramës Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi ka folur këtë të premte lidhur me strategjinë e opozitës
Lum si Georgina, partnerja e Ronaldos zbulon çfarë bëhet çdo ditë në shtëpinë e tyre (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodriguez janë një prej çifteve më të famshme në botë. Ata ndajnë shpeshherë momente n
"Numri 20? Më ka bërë të fortë te Tirana", Ernest Muçi zbulon veten para tifozëve të Legias Sulmuesi më i ri i Legia Varshavës, Ernest Muçi po tërheq vëmendjen e shumë tifozëve të kampionëve të Polonisë. Muçi
COVID-19/ Pse nuk rriten testimet në Shqipëri? Brataj zbulon arsyen Drejtori i Urgjencës Kombëtares, njëherësh anëtar i Komitetit Teknik të Ekspertëve Skënder Brataj ka deklaruar se masat
Larje hesapesh në mes të Tiranës? Berisha zbulon ekzekutorët e biznesmenit të njohur Ditën e sotme në orët e para të mëngjesit në zonën pranë Piramidës u ekzekutua 66-vjeçari Behar Sofia. Viktima Sofia
"Benz" dhe një thes me para, gazetari zbulon detaje rrëqethëse nga atentati mafioz ndaj Sofisë Artan Hoxha ka bërë një postim në rrjetin social Facebook ku ka deklaruar se do të sjellë informacione të reja lidhur me
Numerologu zbulon: Çiftet e Horoskopit më me fat dhe më problematikë për muajin mars Na ndajnë vetëm tre ditë nga muaji mars dhe duket se surprizat janë të shumta. Numerologu Jofiel Koço ka zbuluar në n
"As shëndetësi falas dhe as taksa të ulura", Basha zbulon dështimet e Ramës në prag zgjedhjesh Tashmë prej disa ditësh, kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha poston në rrjetin social Facebook premtime të cilat
A do lejohet Tom Doshi të kandidojë? Celibashi zbulon detaje nga takimi me Yuri Kim Kryekomisioneri i KQZ-së Ilirjan Celibashi në një dalje për media u pyet nga gazetarët nëse do të lejohet kandidimi i To
Dretjori sportiv i PSG-së zbulon të ardhmen e Mbappe dhe Neymar Drejtori sportiv i Paris Saint-Germain ka biseduar së fundmi më detajisht mbi lojtarët e tij dhe sulmuesin e shumë përfo
Pëllumb Pipero zbulon kur do të bien infektimet e COVID-19 në Shqipëri Mjeku Pëllumb Pipero ka folur së fundmi rreth situatës së pandemisë ku ka thënë se nga fundi i muajit mars numri i infek
U largua nga "Portokalli"? Salsano Rrapi zbulon si është e vërteta Këngëtarja dhe moderatorja Eneda Tarifa nuk do të jetë më pjesë e Portokallisë. Lajmin e konfirmoi vetë Tarifa duke
Vetëm 17-vjeç! Mjekja e përlotur zbulon fjalët e fundit: Më falni se ju lodha Dita e hënë e kësaj jave ka shënuar edhe viktimën më të re nga COVID-19 në Shqipëri. Ai është 17-vjeçari, Qamil Seiti
LSI doli e vetme, "njeriu" i Bashës zbulon çfarë do të ndodhë pas zgjedhjeve Alfred Rushaj, drejtues i fushatës elektorale të PD-së, që ka qenë edhe negociatori i demokratëve për marrëveshjet me al
"Baba i luksit" zbulon bishën e re, i frymëzuar nga universi (FOTO LAJM) "Rolls-Royce" ka promovuar një version të veçantë të "Phantom"-it, të quajtur "Tempus". Ajo përmban një mori ndryshim
U vaksinua shoferi? Reagon Brataj e zbulon të vërtetën e fotove të bujshme Ditën e sotme në median online u shpërndanë me shpejtësi fotot e një djali të ri i cili po vaksinohej kundër COVID-19.
E vlerësoi DASH, Dvorani zbulon arsyen e përplasjes me Metën: E shpalla fajtor! Ish-kreu i KED-së, Ardian Dvorani ka reaguar pas ‘sulmit’ të presidentit Ilir Meta, i cili përmendi fjalët “oligargë dhe
Alimehmeti zbulon çfarë ndodh nëse vaksinohet dikush që ka kaluar COVID-19 Epidemiologu Ilir Alimehmeti ka publikuar të dhënat e një studimi të fundit nga ku dhe ka zbuluar se çfarë ndodh nëse va