999 rezultate për

zbuloi

Pa makijazh dhe me maskë, si zbuloi këngëtarja shqiptare që është me Covid-19 (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Diona Fona, ka zbuluar përmes disa postimeve në “Instastory” se ka rezultuar pozitive me Covid-19.
Me zemër të madhe, ja dëshira e fundit e Maradonnas të cilën e zbuloi pak para se të vdiste Vdiç në moshën 60 vjeçare pas disa problemeve të njëpasnjëshme shëndetësore, por Diego Armando Maradona padyshim se do t
"Fustani i nusërisë po bëhet", Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku dasëm së shpejti (FOTO LAJM) Pavarësisht vitit të vështirë të të gjithëve, për Rudina Dembacajn, 2020-a ka qenë një vit me shumë ngjarje, të trishta
9 ushtarë në Australi vrasin veten brenda 3 javëve, mes tyre edhe një grua (FOTO LAJM) 9 ushtarë australianë kanë vrarë veten mes debatit për publikimin e një raporti për krimet e pretenduara të luftës në Af
"I kam fshirë të gjitha", Ronela Hajati dhe Young Zerka janë ndarë me sherr? (FOTO LAJM) Pak muaj më parë Ronela Hajati zbuloi gjatë një interviste se nuk është më në një lidhje me Young Zerkën, pasi deklaroi
Flet shkencëtari që zbuloi vaksinën kundër COVID-19: Ky dimër do jetë i vështirë! Ugur Sahin, shkencëtari që qëndron pas vaksinës së krijuar nga Firmat Biontech dhe Pfizer i ka thënë Sky News se njerëzi
Rrëfimi tek varri zbuloi tradhtinë: Vëllai vret vëllain pas lidhjes me kunatën në Turqi, abortohet fëmija Bëri disa vite burg pasi vrau një burrë që bashkëshortja e gënjeu se e kishte përdhunuar. Ndërkohë që ishte në burg, e s
Multimilioneri dhe e dashura 28 vite më e re bëhen prindër, publikojnë pamjet (FOTO LAJM) Gianluca Vacchi zbuloi se ai dhe e dashura e tij Sharon Fonseca sollën në jetë vajzën e tyre. Pasaniku 53-vjeçar, i c
Ai i bëri bllok e ajo u zhduk pa gjurmë, flet i dashuri i vajzës shqiptare të humbur në Greqi Prej javësh vazhdon e zhdukur, Artemisi Vasili, vajza shqiptare në Greqi. Në median greke, si dhe nga familjarët, kis
Sherr mes deputetëve në emision, Maliqi i zbuloi takimin me Ballën: Do një lëpirëse? Dy deputetët e opozitës parlamentare, Lefter Maliqi dhe Ralf Gjoni kanë debatuar me tone të ashpra pas një mesazhi në ce
I "zbuloi" shtëpinë 500 mijë euro në Palasë, Basha paralajmëron padi ndaj Braçes Kryedemokrati Lulzim Basha ka reaguar pas akuzave të zv.kryeministrit Braçe se ai ka blerë shtëpi në Palasë në vlerën e
Afërdita pozon në muajin e pestë të shtatzënisë, ndjekësit nuk u besojnë syve (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Afërdita Dreshaj, zbuloi pak ditë më parë se është në pritje të ëmbël. Ajo zbuloi gjithashtu edhe g
Historia e vërtetë: Kush e zbuloi Amerikën? Amerikanët e kanë ditë pushimi 12 tetorin për të festuar Ditën e Kolombit. Është një festë vjetore që përkujton 12 tetor
Krimin e dyfishtë në Malësi të Madhe e zbuloi prifti, bindi babain e autorit të tregojë kufomat Prifti i fshatit, i cili ka marrë pjesë në operacionet e kërkimit të Vilson Cutajt dhe Klement Pepajt, i ka kërkuar Rrok
Pesë të arrestuar në Tiranë, çfarë zbuloi policia Blutë e Tiranës kanë arrestuar në flagrancë 5 persona, njëri prej të cilëve ishte shpallur në kërkim. I. D., 26 vjeç
E zbuloi vetë Rama, ky është qyteti ku do të kandidoj si deputet Kryeministri Edi Rama deklaroi do të kandidojë si deputet sërish në Vlorë. Ai shtoi se me qytetin e Vlorës e lidh fat
Shkencëtarët: Mos i konsumoni këto lloj makaronash Një eksperiment në ‘Spitalin e Përgjithshëm të Massachusetsit’ nga Dr. B. Kuo ka nxjerrë një rezultat shumë të frikshëm
E tradhtoi fustani në mes të Italisë, Rita Orës i dalin të brendshmet (FOTO LAJM) Ajo kurrë nuk ka pasur frikë të eksperimentojë kur bëhet fjalë për veshjet. Dhe Rita Ora ktheu kokën nga kamerat ndërsa
Gjashtë të arrestuar në Durrës, çfarë zbuloi policia Policia e Durrësit ka arrestuar gjashtë persona si dhe janë proceduar 3 të tjerë, për vepra të ndryshme penale. Sipas
Gazetari bën deklaratën e fortë: Mjekët më thanë se halla vdiq nga COVID-19, por çfarë zbuloi autopsia Gazetari Vehbi Kajtazi ka akuzuar shtetin në Kosovë për vdekjen e hallës së tij 73 vjeçare, ndërsa rrëfen edhe se si mje