999 rezultate për

zbulohet

Sadiku drejt Italisë, zbulohet skuadra që kërkon shërbimet e sulmuesit shqiptar Armando Sadiku po kalon një periudhë të vështirë në kampionatin turk, aty ku është pjesë e Erzurumspor, teksa nuk po arr
Barcelona rrezikon falimentimin, zbulohet shifra e "çmendur" e borxhit Barcelona rrezikon falimentimin total për shkak të pandemisë globale COVID-19. Ky lajm lançohet nga “La Vanguardia”,
"Asaj i është shkulur zemra", zbulohet lidhja që Kujtim Prodani ua mbajti të fshehtë të gjithëve Kujtim Prodani e ka mbajtur gjithmonë të fshehtë jetën e tij private dhe e ka ruajtur me fanatizëm. Megjithatë, pas v
U shpall mashkulli më seksi në botë, zbulohet super e dashura e aktorit (FOTO LAJM) Michael B. Jordan, aktori i cili u shpall burri më seksi i vitit 2020 nuk është më beqar dhe ky lajm është zemërthyes pë
Një mutacion i ri i koronavirusit zbulohet në Japoni Një tjetër mutacion i koronavirusit është zbuluar të dielën në Japoni. Lajmi është bërë i ditur nga Ministria japoneze e
Nga deti tek emigrantët shqiptarë! Zbulohet çfarë u diskutua mes Ramës dhe ministrit grek Ditën e sotme kryeministri Edi Rama zhvilloi një vizitë në Greqi. Ministri i Jashtëm grek, Nikos Dendias ka zbardhur
"Herën tjetër eja dhe më përqafo", zbulohet dialogu mes Chiesas dhe Dybalas (VIDEO) Mikrofonët në terren kapën dialogun midis Federico Chiesa dhe Paulo Dybala pas golit të hapjes së Juventusit në San Siro
Zbulohet objektivi kryesor në merkaton e Realit Real Madrid dëshiron të bëjë “Shopping” tek skuadra e Tottenhamit. Agjencia e lajmeve, “OKDiario”, raporton se madril
Jo vetëm vajzat e "Përputhen", zbulohet videoklipi ku ka marrë pjesë Bora Zemani (FOTO LAJM) Bora Zemani është sot padyshim një nga moderatoret më të dashura të publikut shqiptar. Muajt e fundit duke qenë se moder
Pasi u shokuan gjithë fansat, zbulohet e vërteta e lidhjes së Kanye West me Jeffree Star (FOTO LAJM) Ndarja e Kim Kardashian dhe Kanye West bëri xhiron e mediave rozë ditën e djeshme. U tha se çifti po shkonin drejt divor
Zbulohet sa shqiptarë jetojnë në Maqedoni në bazë të pasaportave Në prag të regjistrimit të popullsisë në Maqedoninë e Veriut, statistikat zyrtare flasin se shqiptarët në këtë vend janë
68 të arrestuar në SHBA, zbulohet identiteti i gruas së vrarë në Kongres Është identifikuar si Ashli Babbitt gruaja që u qëllua për vdekje nga një punonjës policie gjatë protestës së dhunshme t
Zbulohet shkaku kryesor i shpërthimit në kuzhinën e restorantit në Ferizaj Rreth orës 14.27 të ditës së djeshme një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur në restorantin Steakhouse në qendra tregtare Th
"Një flamë, por do t'ja hedh!" Zbulohet SMS e fundit e Kujtim Prodanit i cili vdiq nga COVID-19 Arti shqiptar sot është në zi! Këngëtari dhe kantautori i njohur Kujtim Prodani ka ndërruar jetë si pasojë e COVID-19.
Juventusi refuzoi Ozilin? Zbulohet arsyeja Juventusi thuhet se ka refuzuar mundësinë të transferojë mesfushorin ofensivë të Arsenalit, Mesut Ozil. "Topçinjtë" d
Vrasja e motrave në Astir, zbulohet burri për të cilin Përparimi u bë xheloz për Zhanetën Dalin detaje tronditëse nga vrasja e dy motrave në zonën e Astirit në Tiranë. Raportohet se Përparim Ademi ishte i lidhu
Habiten të ftuarit: Moderatores shqiptare i zbulohet lidhja mes emisionit (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur dhe shumë simpatike, Liesa Haxhiasllani ishte e ftuar në "Soiree", ku gjatë emisionit mori një pyet
Don Phenom bëhet baba në ditën e parë të 2021, zbulohet emri i djalit (FOTO LAJM) Në ditën e parë të vitit, Don Phenom dhe partnerja e tij, Anxhi janë bërë prindër për herë të parë. Lajmin e bukur e ka
Bes Kallakut i zbulohet "sekreti": Kam patur një lidhje jashtëmartesore (FOTO LAJM) Të ftuar në puntatën e djeshme në "Roped ëith Olsi", me Olsi Bylykun, ishin kolegët e tij të "Portokalli" dhe "BE Coffe"
Konflikt me Ramos, Isco do largimin nga Reali, zbulohet skuadra surprizë që do mesfushori Isco synon të transferon te Sevilla në verën e ardhshme raporton "AS". 28-vjeçari dëshiron të luajë për klubin andalu