E FUNDIT/ Zyrtare!Joe Biden betohet si President i SHBA
999 rezultate për

zbritur

KLASIFIKIMI/ Shqipëria dhe Kosova "rrëshqasin" në renditjne e re të FIFA-s (FOTO LAJM) Tetori pa fitore për Shqipërinë dhe Kosovën është reflektuar edhe në klasifikimin botëror të FIFAs-s, ku të dyja përfaqë
Qëndrimi në stol nervozon Dybalan, debaton me Paraticin Paulo Dybala nuk po kalon një moment aspak të mirë në këtë fillim sezoni te Juventusi, pasi nuk ka zbritur ende në fushë
Pamje për të mos u humbur! Gratë e bllokuara në Kakavijë mbledhin rigon në fusha (FOTO LAJM) Disa prej grave, emigrante shqiptare nuk e kanë kaluar kot kohën, teksa prisnin në doganën e Kakavijë për të kaluar në s
Partizani rikthen në skuadër Esat Malën? Partizani ka nevojë për Esat Malën dhe Esat Mala ka nevojë për Partizanin. Pavarsisht se mesfushori i talentuar nuk k
Meta bën thirrjen e fortë për të zbritur në shesh: Ju pres me 2 mars Presidenti Ilir Meta ftoi sot qytetarët në protestë më 2 mars, në Bulevardin “Dëshmorët e Kombit”. Gjatë konferencës
Jeta e re sapo ka nisur, Harry dhe Meghan fotografohen duke zbritur nga avioni (FOTO LAJM) Pas ndonjë fotoje të Meghan-it të shkrepur tek-tuk, ajo dhe Harry u fotografuan për herë të parë bashkë, që pas vendimit
Ëngjëj të zbritur në tokë, zbulohen sekretet e errëta që fshihen pas këtyre modeleve Bukuria kërkon sakrifica e modelet e Victoria’s Secret këtë e dinë mirë. Për një trup perfekt në diten e spektaklit, aty
Mandzukic kapet duke kryer vizitat mjekësore te klubi i ri (VIDEO) Edhe pse ka qenë një nga lojtarët që aktivizohej më shumë nga Massimiliano Allegri për shkak edhe të përshtatshmërisë së
Nuk e lejnë të festojë, Tare shpërthen ndaj stafit: Mos më çaj trapin (VIDEO) Igli Tare ka festuar i gëzuar dhe i inatosur njëkohësisht fitoren ndaj Cagliarit 1-2 në 5 minutat e fundit shtesë. Ai
Nuk ka qetësi për Icardin, sulmuesi nuk stërvitet me grupin në Lugano Mauro Icardi ende është pjesë e zikaltërve, megjithatë kjo duket të jetë thjesht çështje ditësh. Të dyja palët kërkojnë
Griezmann te Barça, zyrtarizohet këtë datë Është gjithçka gati për kalimin e Antoine Griezmann te Barcelona, me transferimin që do të zyrtarizohet javën e ardhshme
Një barbar i zbritur nga pylli! Majko ironizon keq kryeministren serbe Pandeli Majko ka patur një rol të rendësishëm gjatë krizës së refugjatëve prej luftës së Kosovës kur drejtonte vendin 20
Paraja e drogës fundos euron: Po kap rekordin minimal historik (FOTO LAJM) Euro ka shënuar rënie edhe gjatë ditës së sotme, pas festës së pushimit të ditës së djeshme, duke zbritur në 122.19 lekë
Sa shumë legjenda kanë zbritur në Torino sonte (FOTO & VIDEO) Në “Allianz Stadium” është duke u zhvilluar ndeshja për bamirësi në mesin e shumë legjendave. Ronaldo, Pirlo, Chielli
Ëngjëj të zbritur në tokë, por ja sekretet e errëta që fshihen pas këtyre modeleve Bukuria kërkon sakrifica e modelet e Victoria’s Secret këtë e dinë mirë. Për një trup perfekt në diten e spektaklit, aty
Patriarku rus: Anti-krishti ka zbritur në tokë dhe po na kontrollon Patriarku i Rusisë Kiril ka dhënë një paralajmërim të fortë duke thënë se tashmë Antikrishti ka zbritur në tokë dhe po k
Ky ushtarak është i bindur se në Tomorr kanë zbritur UFO-t dhe ne jemi bij të tyre Nga Leonard Veizi UFO-t janë zbritur edhe në Shqipëri. Për këtë ai ka bindje të plotë dhe të patundur. E për t
Kjo të gjen kur bëhesh me dashnore, la nam duke u arratisur lakuriq (VIDEO) Video e një burri nudo duke dalë nga dritarja e një banese është bërë virale në mediat sociale. Raportohet se ai kish
Mësoni motin deri të mërkurën (FOTO LAJM) Moti këto ditë do të jetë nën ndikimin e fushave anticiklonike si dhe masave të ngrohta ajrore. Mirëpo, masa të ftoht
Napoli kërkon revanshin ndaj Romës Skuadra e Napolit do të presë në shtëpi Romën e teknikut Di Francesco në një ndeshje që pritet të jetë e hapur dhe spekt