999 rezultate për

zbehet

Merr fund "sherri" me moderatorin e njohur, Xhensila Myrtezaj i shkon në emision (FOTO LAJM) Xhensila Myrtezaj më në fund ka thyer akullin dhe i ka shkuar në emision moderatorit Alaudin Hamiti, të cilin e kishte r
Ka harruar të shënoi, zbehet interesimi i Barcelonës për Lautaron Ylli i Inter, Lautaro, lidhet me një kalim të mundshëm te Barcelona, prej disa kohësh. Madje, me merkaton që po afron, z
A do të zbehet COVID 19 në verë dhe të kthehet më pas si gripi? Gripi sezonal ka tendencën të zhduket gjatë verës dhe kjo po bën që disa të shpresojnë që dhe koronavirusi do të zhduket
Zbehet mbështetja e qytetarëve për euro-integrimet Ka rënë për 15% mbështetja e qytetarëve për integrimin e vendit në BE, respektivisht nga 80% sa ishte në 2014-tën në 65%
"Njëra do zbehet, tjetra do zhduket", Baton Haxhiu paralajmëron zhdukjen e PD-së Analisti Baton Haxhiu i ftuar në emisionin “Open” ka paralajmëruar zhdukjen e PD-së dhe krijimin e një partie të re.
NASA jep alarmin: Dielli ka filluar të zbehet NASA ka publikuar imazhe shokuese mbi fenomenin e "vrimave kurorë" në diell të cilat aktualisht mbulojnë gati 10% të sip
Valbona, një miss që nuk zbehet (FOTO LAJM) Valbona Selimllari do të mbetet gjithmonë një miss që nuk zbehet. Ajo mbahet mend nga të gjithë si miss-i i parë shqipta
Fiorentina ofertë për Ljajiç, zbehet Milan Çështja më e nxehtë te Fiorentina është padyshim e ardhmja e serbit Adem Ljajiç. Sipas të përditshmes më të madhe sporti
Zbehet mbështetja e qytetarëve për organizatat serbe në veri Drejtori komunal për Mbrojtje dhe Shpëtim në Mitrovicë, Behxhet Bala në një intervistë për Radio Kosovën se situata e si
Real Madrid, lamtumirë Ronaldo? Cristiano Ronaldo dhe Real Madrid, një raport që mund të ketë edhe një datë skadimi. Sipas asaj që raporton "Punto Pelot
Zbehet aventura televizive e Chelsea Clinton Aventura televizive e Chelsea Clinton si reportere në televizionin NBC News mund të përfundojë së shpejti. Vajza e i
Zbehet interesimi në fushën e lobimit Institucioneve të Kosovës duket se u është zbehur interesimi në fushën e lobimit. Njohjet për vendin kanë stagnuar sëris
Maqedoni, zbehet dashuria ne koalicionin qeverises Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim (BDI), Ali Ahmeti, dhe kryeministri Nikolla Gruevski, janë duke s
Mitrovice: Aftesia vepruese e KFOR-it nuk do te zbehet Kryetari i Komunës së Mitrovicës, Bajram Rexhepi, i shoqëruar nga nënkryetari Ismajl Smakiqi, d