999 rezultate për

zbarkuar

Ylli i Napolit zbarkon në Angli, gati vizitat mjekësore Mesfushori i Napolit, Alan, ka zbarkuar në Liverpool me një avion privat për të kompletuar kalimin tek Evertoni. Tekn
Aksion në të gjithë Shqipërinë kundër të fortëve, lëshohen 20 urdhër-ndalime Një megaoperacion kundër grupeve kriminale po zhvillohet sot nga Policia e Shtetit. Operacioni përfshin edhe persona
Zbarkon në Sarandë super jahti lukzos, zbulohet pronari (FOTO LAJM) Brigjet shqiptarë gjatë viteve të fundit janë vizituar edhe nga manjatë të fuqishëm dhe miliarderë. Të tërhequr nga buk
RENEA zbarkon në Elbasan Një operacion policor ka nisur në qytetin e Elbasanit. Forca të shumta të Repartit RENEA kanë zbarkuar në qytet që në
MADHËSHTORE/ Ushtria e Shqipërisë dhe e Kosovës zbarkojnë bashkë në Kroaci (VIDEO) Ushtria e Shqipërisë dhe e Kosovës këto ditë kanë zbarkuar në Zara të Kroacisë. Ato janë janë duke marrë pjesë në stë
Kush janë agjentët e DEA-s që kanë zbarkuar në portin e Durrësit Katër agjentë të antidrogës amerikane, DEA, kanë zbarkuar në portin e Durrësit pak ditë pasi aty u kap një sasi rekord k
Shikoni kush ka zbarkuar në Torino bashkë me Rayolën Suedezi super është aktualisht një agjent i lirë, pasi është liruar nga Manchester United. Ibrahimoviç është në Torin
Shikoni kush ka zbarkuar në Londër për të firmosur me Chelsean Dita e sotme është një një ditë e zënë për klubet e Londrës, Chelsea po lëviz për të zyrtarzuar nënshkrimin e dytë në kë
Juventus bën një tjetër goditje të madhe pas Pjanic (FOTO) Juventus bën goditjen e dytë të madhe në merkaton e verës. Bardhezinjtë janë në detajet e fundit të firmosjes së kontrat
Gjithçka gati për "Topin e Artë" (FOTO LAJM) Yjet e futbollit botëror kanë zbarkuar në Zyrih, ku do të marrin pjesë në ceremoninë e shpalljes së fituesit të "Topit t
14 vjet nga ardhja e NATO-s në Kosovë Bota vazhdon të ketë në mendje imazhet e shumë qytetarëve kosovarë që u uronin mirëseardhje ushtarëve të KFOR-it. Me lot
Ja si u prit Neymar në Barcelonë (FOTO LAJM) Neymar ka zbarkuar në Katalonjë në orën 13:00, duke bërë kështu vizitën e parë si lojtar i Barcelonës, edhe pse nuk e ka