999 rezultate për

zbardhur

Luftë me tritol! 11 atentate në Shqipëri, asnjë rast i zbardhur Sulmet me eksploziv në vend kanë njohur një rritje drastike këtë fillim viti, duke iu rikthyer shifrave të frikshme të 2
Serbia e prerë: S’ka dialog pa u zbardhur vrasja e Ivanoviçit Drejtori i i të ashtuquajturës zyrë për Kosovën, Marko Gjuriq i është përgjigjur Avni Arifit, shef i negociatave me Serb
Thaçi siguron Mogherinin: Do të bëjmë gjithçka për të zbardhur vrasjen e Ivanoviçit Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, e ka siguruar përfaqësuesen e lartë të Bashkimit Evropian për Politikë të Jashtme dh
E vrau dhe copëtoi marokenen në 10 pjesë, detaje të pazbardhura mbi inxhinierin shqiptar Rrëfimi i Agim Ajdinaj, i cili vrau dhe më pas e ndau në pjesë partneren e tij Khadija Bencheickh, nuk i mbyll hetimet p
Felaj shan Fevziun në mesazhe gjatë emisionit: Plehrë, njeri negativ (FOTO LAJM) Ditën e djeshme në “Opinion” u fol rreth prokurores së re, Arta Marku. Të ftuar në studion ishin Enkelejd Alibeaj, Shkël
Ja si është zbardhur Prishtina nga bora (FOTO LAJM) Reshjet e dendura të borës që kanë filluar të bien pas orës 20:00 në Prishtinë, tashmë e ka arritur një trashësi të kons
Zonat malore të Shqipërisë zgjohen të zbardhura (FOTO LAJM) Në të gjithë rajonin e Korçës ashtu siç edhe ishte parashikuar gjatë natës ka patur reshje të borës. Temperaturat kanë s
U shtyp nga mermeri, 3 gabimet që shkaktuan tragjedinë në Lushnje Detaje të reja janë zbardhur nga vdekja tragjike e gazetares së re Erinolda Isufaj në aksin Lushnje-Berat. Ditën e s
4 mënyra natyrale për të zbardhur dhëmbët në kushte shtëpie Për të pasur dhëmbë të bardhë ekzistojnë mënyra të ndryshme dhe për më tepër ne mund ti realizojmë ato në kushte shtëpie
Bie bora e parë, ja qyteti ku janë zbardhur malet Si asnjëherë këto vitet e fundit, dëbora ka zbardhur malet shumë shpejt. Temperaturat e ulëta dhe reshjet e shumta të
3 mënyra natyrale për të zbardhur dhëmbët pa qenë nevoja të shkoni tek dentisti Mund të keni flokë të bukur, lëkurë të shëndetshme e të shndritshme, thonj të fortë dhe të lyer bukur, buzë të plota e t
3 mënyra natyrale për të zbardhur dhëmbët pa qenë nevoja të shkoni tek dentisti Mund të keni flokë të bukur, lëkurë të shëndetshme e të shndritshme, thonj të fortë dhe të lyer bukur, buzë të plota e t
3 mënyra natyrale për të zbardhur dhëmbët pa qenë nevoja të shkoni tek dentisti (FOTO LAJM) Mund të keni flokë të bukur, lëkurë të shëndetshme e të shndritshme, thonj të fortë dhe të lyer bukur, buzë të plota e t
Atentati në Vlorë, arrestohet një nga 2 autorët e dyshuar Policia ka arrestuar njërin nga autorët e ngjarjes së mbrëmshme në Vlorë ku humbi jetën Fatjon Sinani rreth 40 vjeç pasi
Qumësht për të zbardhur dhëmbët në mënyrë natyrale Bardhësia e dhëmbëve i jep bukuri dhe shkëlqim fytyrës tuaj. Një studim i fundit i publikuar në revistën "Journal of De
Vora, “parajsa” e bandave. Harta e ngjarjeve të pazbardhura Vora ka patur një aktivitet të shtuar kriminal në fushën e grabitjeve për shkak të përqëndrimit të bizneseve në këtë zon
TIRANË/ 37-vjeçari i jep fund jetës me fostoksinë Një ditë më parë, për arsye ende të paqarta një 37 vjeçar i dha fund jetës me fostoksinë. Kanë qenë familjarët e tij ata
"Nuk ka shtet pa u zbardhur 'Monstra' dhe 'Kumanova'" Lideri i LSDM-së Zoran Zaev, i cili ka mbajtur mbrëmë një tubim partiak në Ohër, ka thënë se nuk ka shtet nëse nuk ka sh
Ekspertët rindërtojnë në 3D aksidentin ajror të ekipit brazilian (VIDEO) Aksidenti tragjik i avionit që transportonte skuadrën braziliane të Chapecoense në Kolumbi tronditi ditën e djeshme gjit
FOTOT/ Këto janë viktimat e aksidentit në Sukth (FOTO LAJM) Pak orë pas aksidentit tragjik e cila u regjistrua rreth orës 04.15, në afërsi të Sukthit, kur dy automjete të tipit “Me