999 rezultate për

zbardhur

Shpërthimi i tritolit trondit Vlorën Një shpërthim i fuqishëm tritoli është ndjerë në orët e vona të natës në qytetin e Vlorës. Ngjarja ka ndodhur në një
Djali i Ukshin Hotit kërkon që mos të ketë dialog me Serbinë pa u zbardhur fati i të pagjeturve Në 20 vjetorin e zhdukjes së veprimtarit Ukshin Hoti, nën patronatin e kryeministrit të Kosovës është mbajtur akademi pë
Arta Marku flet për grabitjen në Rinas Kryeprokurorja e përkohshme, Arta Marku deklaroi se hetimet ish-kryeprokurorin Adriatik Llalla po vazhdojnë, por po prit
Pamje mbreslënëse nga Pogradeci i zbardhur me dëborë (FOTO LAJM) Temperaturat gjatë natës së mbrëmshme dhe gjatë orëve të para të mëngjesit të sotëm kanë sjell reshje të dëndura dëbore
Prokuroria zbarkon në Belgjikë për të zbardhur paratë e pista të Toyota Yaris Sekuestrimi i 3.4 milion euro në “Toyota Yaris” në portin e Durrësit, në muajin mars 2018, ka bërë që Prokuroria e Krime
Fshatrat e Kaçanikut mbulohen nga dëbora, çfarë pritet në vijim Shumë pjesë të vendit janë zbardhur sot nga bora që nisi natën e mbrëmshme. Të reshurat sporadike të borës kanë vazhdua
E FUNDIT/ Tronditet Tropoja, shpërthim tritoli në një lokal Një shpërthim tritoli ka ndodhur ditën e sotme në lagjen “28 Gushti” në Tropojë. Lënda plasëse ishte vendosur në pjes
Kush qëlloi me armë në Bllok, del ekspertiza për Vis Martinaj Edhe pse kanë kaluar disa javë që nga vrasja në Bllok që tronditi Tiranën, ende nuk është zbardhur ngjarja e plotë.
Pa u zbardhur mirë dita, aksident në Podujevë (FOTO LAJM) Në orët e para të mëngjesit ka ndodhur një aksident në magjistralen Prishtinë-Podujevë, përkatësisht në fshatin Penuhë.
Identifikohen dy autorët e atentatit me vrasje në Vlorë Policia ka identifikuar dhe shpallur në kërkim autorët e atentatit me vdekje në Vlorë të ndodhur dy netë më parë. Dr
Këto mënyra të thjeshta shtëpie ju garantojnë dhëmbë të bardhë Të gjithë ëndërrojmë të kemi një buzëqeshje të përsosur si yjet e Hollywood-it. Sidoqoftë, jo gjithsecili mund të ke
Terrori në Tiranë, autorët hynë për të grabitur Policia ka zbardhur detaje të tjera nga ngjarja që tronditi Kamzën pak më parë. Mësohet se bashkëshortët Agim dhe Mer
Të zbardhur në miell, çfarë po ndodh brenda Kuvendit të Shqipërisë (VIDEO) Seanca e sotme parlamentare në Kuvend është shoqëruar me incidente të rënda. Ashtu siç ishte paralajmëruar, opozita
Kërcasin armët në Tiranë, plas sherri mes grupeve të të rinjve Një sherr mes dy grupe të rinjsh ka përfunduar metë shtëna armësh pasditen e sotme në zonën e Laknasit në Tiranë. Ako
Ky është funksionari i lartë arrestuar në Maqedoni (FOTO LAJM) Portalet maqedonase kanë zbardhur identitetin e personit të arrestuar dje, që është theksuar se është funksionarë i lart
Ja pse janë "Ujqërit e dëborës", në fushën e zbardhur Skënderbeu shënon 2 gola për 9 minuta (VIDEO) Skëndërbeu është çmendur. Korçarët janë kthyer si "ujqër" të vërtetë në pjesën e dytë teksa barazuan disavantazhin prej
Miriam Cani sapo postoi foton më të ëmbël të Amelisë (FOTO LAJM) Vajza e Miriam Canit, duket se po shijon borwn. Një kartolinë e vërtetë është fotoja ku Ameli shfaqet duke shijuar
Bora zbardh edhe bregdetin shqiptar (FOTO LAJM) Moti i ftohtë me temperatura të ulëta dhe reshje ka kapluar pjesën më të madhe të Shqipërisë, ndërsa në orët e natës bor
Pas shumë vitesh, Vlora zbardhet e tëra nga breshëri (VIDEO) Qyteti bregdetar i Vlorës është zbardhur pas shumë vitesh nga breshëri që ka zbardhur qytetin. Siç mund t'a shihni në
Dëbora zbardh Bernabeun, shtyhet stërvitja e Realit (FOTO LAJM) Real Madridi nuk do të stërvitet gjatë ditës së sotme, për shkak të dëborës. Sipas asaj që raporton e përditshmja mad