E FUNDIT/ CR7 i jep Superkupën Juves dhe hyn në histori, Pirlo shijon trofeun e pa
999 rezultate për

zbardhen

Zbardhen detaje nga hetimet për vrasjen e Hekuran Billës: Ja çfarë u gjet në makinë Janë zbardhur detaje të reja nga ekzekutimi i Hekuran Billës në maj të vitit 2020 në zonën e Komunës së Parisit. Për
Zbardhen shifrat: Kaq viktima e kaq të infektuar u shënuan sot në Shqipëri Janë zbardhur të dhënat e fundit zyrtare nga Ministria e Shëndetësisë për COVID-19 në Shqipëri. Mësohet se koronaviru
Zbardhen shifrat, kaq viktima dhe raste të reja u shënuan sot Pesë persona kanë humbur jetën nga Covid-19 në 24 orët e fundit. Nga 3727 testime u rregjistruan 656 raste të reja.
Zbardhen të dhënat, të vjetrit në vend punojnë më shumë se të rinjtë në Shqipëri Meshkujt shqiptarë mbi moshën 50 vjeç rezultojnë se janë më aktivë në tregun e punës, në raport me femrat, por edhe pjes
Zbardhen detajet, punonjësja e "Big Market" që vdiq gjatë punës la dy vajza jetime Janë zbardhur detaje të reja nga ngjarja e rëndë në Tiranë ku një punonjëse e "Big Market" ka ndërruar jetë në rrethana
Zbardhen shifrat, kaq të infektuar dhe viktima u shënuan sot nga COVID-19 Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale njofton se në 24 orët e fundit janë testuar pozitivë 499 persona, ndërsa
Zbardhen detaje nga ekzekutimi i 42 vjeçarit shqiptar në Spanjë Brandon Bregu 42 vjeç, nga Lushnja u ekzekutua me 5 plumba teksa po darkonte në një restorant në Spanjë. Ngjarja ndodhi
Vrau shokun gjatë gjuetisë, zbardhen emrat e autorit dhe viktimës në Dibër Një ngjarje e rëndë është shënuar ditën e sotme në Dibër. Bëhet me dije se Rifat Xheleshi teksa ka qenë për gjueti me sh
U vra me tri plumba, zbardhen pistat ku po heton policia për eliminimin e Xhulio Prelës Xhulio Prela një efektiv i FNSH-së në Shkodër është ekzekutuar me armë zjarri në orët e para të mëngjesit të të Shtunës
Zbardhen detaje nga vrasja e efektivit 26 vjeçar, çfarë kapën kamerat e sigurisë Të tjera detaje janë zbardhur nga vrasja e efektivit të policisë Xhulio Prela, mëngjesin e së shtunës në superstradën Le
Javën tjetër nis dëbora, qytetet që do zbardhen Temperaturat mesatare janë ulur me disa gradë gjatë kësaj jave në vend, ndërsa në vijim pritet që të fillojnë reshjet e
Zbardhen përgjimet: E mitura u p*rdhunua nga katër burra, dëshmia tronditëse e 72 vjeçarit Një vajzë u përdhunua që 9-vjeçe nga vjehrri i motrës, por 72-vjeçari Bajram Tusha është lënë i lirë nga Gjykata e Saran
"Dole huq!", zbardhen mesazhet e dy vëllezërve të përfshirë në atentatin e biznesmenit Dhima Gjykata ka lënë në burg Gridi Lenon, Mariglen Matohitin, Enea Hoxhën dhe Altin Hoxhën, pasi akuzohen se kanë tentuar që
U përplasën teksa po i arratiseshin policisë, zbardhen emrat e viktimës dhe të plagosurit në Fushë-Krujë Zbardhen emrat e viktimës dhe të plagosurit, nga aksidenti i ndodhur mëngjesin e sotëm në rrugën Fushë Krujë-Kurbin, në
Zbardhen përgjimet e Arbër Çekajt me menaxherin: Ku me e dit unë se çmenden ata k**a! Zbardhen përgjimet e dosjes së Arbër Çekajt, i cili u dënua me 14 vite burg pasi në kontenieret me banane te firmes se t
Zbardhen emrat, kush janë vëllezërit binjakë që u therën me thikë nga kushëriri Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali mes 3 shqiptarësh, ku kushëriri ka plagosur me thikë vëllezërit binjakë. Vikt
Zbardhen përgjimet dhe skema korruptive e pedagogut që zhvati studentët në Korçë Gjykata e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ka lënë në burg pedagogun e Universitetit “Fan Noli” në K
Vjeshta vjen e ftohtë, malet e Kukësit zbardhen nga dëbora Përkeqësimi i kushteve të motit në të gjithë vendin ka sjellë borën e hershme në malet e Kukësit. Bora e parë zbardhi
Zbardhen detajet, viktima e gjetur në Durrës është vetëm 34 vjeç Gjendet i vrarë me thikë në zemër një person në Durrës. Policia bën me dije se viktima është vëtem 34 vjeç dhe është
Mbyllen aplikimet, zbardhen emrat e kandidatëve për KQZ-në e re Sot ishte dita e fundit e regjistrimit të emrave, kandidatë për anëtarë të KQZ-së së re. Disa nga kandidatët janë emr