999 rezultate për

zaza

E FUNDIT/ Sherri brenda PS, shkarkohet sekretari i Këshillit Bashkiak Ditën e sotme është shkarkuar nga detyra sekretari i këshillit Bashkiak Durrës, Armand Tragaj. Shkarkimi i tij u përf
Plas në Bashkinë e Durrësit: Sherr me grushte për emërimet e reja Pas zgjedhjeve të fundit që sollën rokadë në administratë, Durrësi ngjan me një situatë kaosi edhe brenda Partisë Social
Zyrtare: Simone Zaza rikthehet në Torino Simone Zaza është rikthyer të luajë në Itali dhe pikërisht në Torino. Zaza më herët është aktivizuar tek Juventus, por k
Momentet më të veçanta nga miqësorja Itali - Holandë (FOTO LAJM) Miqësorja e luksit mes Italisë dhe Holandës që u zhvillua në stadiumin e Juventusi, ku ndeshja përfundoi në një barazim.
Zaza i gatshëm për ta tradhëtuar ish-klubin e tij Juventus Milani dëshiron të nënshkruajë me sulmuesin e Valencias, Simone Zaza, i cili pritet të largohet këtë verë nga Mestalla.
Tare shënjestron ish-lojtarin e Juventusit Drejtori sportiv i Lazios, Igli Tare po përgatitet që të shënjestojë një prej sulmuesve më të fortë italianë, një ish-ju
Nëse Inter nuk e paguan dot Cancelon, e bën Juventus Sipas Corriere di Torino, Interi nuk do të jetë në gjendje që ta paguajë klauzolën prej 35 milionë eurove, ndërsa huazim
Lutej që të ftohej nga Kombëtarja, sapo ia arriti dëmtohet Lajm i keq për Kombëtaren Italiane në prag të përballjes së parë me Suedinë në play – off-in e Botërorit. Simone Zaza, t
Italia sakrifikon Balotellit, mundësi e artë për Zazan Mario Balotelli nuk do të grumbullohet nga Gian Piero Ventura për dy ndeshjet play off me Suedinë, që janë pengesa e fun
Barazon rekordin e Kempes, Zaza bind Venturën për kombëtaren Simone Zaza bind trajnerin e Kombëtares së Italisë, Gian Piero Ventura, për ta grumbulluar për përballjen e dyfishtë me
"Unë nuk e urrej atë, flasim si vëllezër" Simone Zaza ka zbuluar se ai kurrë nuk do të urrejë ish-shokun e Juventusit Alvaro Morata dhe ka pranuar se nënshkrimi p
Ish-sulmuesi i Juventusit i pandalshëm, 3 gola në fitoren 5-0 të Valencias kundër Malagas (VIDEO) Simone Zaza ka shënuar het-trik brenda tetë minutave (Video) Valencia ka fituar me rezultat 5-0 ndaj Malagas, ndërsa su
Prishtina nxihet nga retë, fillojnë rreshje të dendura (FOTO LAJM) Pas disa orësh nën masat ajërore të ashpëra Prishtina ka filluar të mbulohet nga re të zeza të cilat shkaktuan edhe shir
Zaza braktis përfundimisht Juventusin, nënshkruan për Valencian Simone Zaza zyrtarisht është një futbollist i Valencias deri në vitin 2021, ndërkohë që Juventusi nga shitja e tij ka pë
Nga Zaza te Sportiello, ja transferimet zyrtare në fundjavë (FOTO) Në fundjavë ka risi jo vetë m nga rezultatet në fushë, por dhe nga merkatoja. Skuadrat angleze nuk kanë qenë aktive, por
ZYRTARE/ Zaza huazohet te Valencia Valencia ka njoftuar se zyrtarisht ka nënshkruar me Simone Zazan. Italiani ka kaluar te spanjollët në formë huazimi der
Simone Zaza arrin marrëveshjen në formë huazimi Simone Zaza ka arritur një marrëveshje me Valencian dhe do të largohet nga West Hami me të cilën kohët e fundit nuk kish
Zaza kthehet sërish në Serinë A? Aventura e Simone Zazas në West Ham mund të përfundoj para kohe. Zazas nuk po kalon momente të mira te klubi nga Premier
Zaza drejt rikthimit në Serinë A, ja në cilën skuadër Simone Zaza po dështon në aventurën e tij në Angli, pasi tek West Hami vijon të mbetet në stol. Sulmuesi italian e prano
De Biasi kandidat për të marrë drejtimin e Interit Interi dje pësoi një humbje shokuese ndaj Atalantës, dhe tashmë vendi i De Boer është më në rrezik se kurrë. Në listën