999 rezultate për

zanore

Facebook ka mbledhur, dëgjuar dhe transkriptuar bisedat tuaja zanore vazhdimisht Facebook ka qenë duke mbledhur të dhënat audio nga bisedat zanore të përdoruesve duke paguar kontraktorët e jashtëm për
E dashura xheloze e ndaloi Liam të puthej me Rita Orën?! Siç mund ta keni marrë vesh kënga e Rita Orës dhe Liam Payne, ''For You'' është një nga kolonat zanore të filmit. Më
Klajdi Haruni bën tatuazhin më prekës Ai është një prej djemve të Threedots dhe një prej këngëtarëve më të pëlqyer shqiptarë. Këtë herë nuk ka ndarë me ndj
Rita Ora paralajmëron publikimin e kolonës zanore të “Fifty Shades Freed” (VIDEO) Nëse në seritë e kaluara Rita ka qënë pjesë e kastit të aktorëve në trilogjinë “Fifty Shades”, në serinë e tretë të tij
Kënga e Ritës kolonë zanore e filmit Fifty Shades Freed Këngëtarja Rita Ora nuk ka të ndalur sa i përket sukseseve në karrierë. Ajo ka hedhur një video në Instagram ku ka nj
MREKULLI/ A e keni dëgjuar kolonën zanore të Game of Thrones me instrumenta tradicionale shqiptare? (VIDEO) "Game of Thrones" është një ndër serialet më të ndjekura në botë, por një grup të talentuarish në instrumentet tradicion
Orkestra simfonike koncert në Sheshin ‘Skënderbej”, do luajë kolonat zanore të filmave shqiptarë Mbrëmjen e sotme, ora 20:30, sheshi “Skënderbej” do të pushtohet sërish nga muzika, ku notat e mjeshtrave shqiptarë dhe
Ngjirja, ja çfarë duhet të bëjmë praktikisht Në çdo rast ngjirjeje, qoftë kjo akute apo kronike, rekomandohet “kura e heshtjes” pasi heshtja duhet të jetë më absolut
Google regjistron bisedat tuaja zanore Google mund të ketë regjistruar çdo gjë që ju keni thënë për gjithë këto vite, dhe madje edhe ti mund të dëgjosh veten.
Shakira me kolonë zanore për “Zootopia” (FOTO LAJM) Sikundër jeta familjare por edhe karriera janë në vijë të drejtë për Shakirën. Ajo ka njoftuar për projektin final të ra
“Writing’s on the Wall” kryeson në Britani Këngëtari Sam Smith është renditur i pari në Britani me kolonën zanore të James Bond, “Writing’s on the Wall”. Muzika
Kolona zanore e "007" e kopjuar? I është dashur vetëm 20 minuta për ta shkruar këngën por një serë kritikash kanë ardhur në drejtim të Sam Smith, lidhur
Goulding me kolonën zanore të 007-tës? Ende nuk ka një konfirmim nga vetë këngëtarja, por Ellie Goulding ka ngacmuar paksa fansat me një material ndërsa përfli
Adele nuk i ndahet James Bond Adele po thyen një tjeter rekord, teksa është bërë artistja e parë që realizon dy këngë njëra pas tjetrës për filmat e A
E majta zgjedh për kolonë zanore të fushatës, këngën e lesbikes së "The Gossip Band" (VIDEO) Partia Socialiste ka prezantuar dje kolonën zanore që do të shoqërojë fushatën elektorale të koalicionit të majtë, Alean
WhatsApp nis thirrjet zanore për përdoruesit WhatsApp ka bërë të mundur që tashmë shërbimi për thirrjet zanore të jetë gati për të gjithë përdoruesit e telefonave An
Ja si të veproni nëse jemi të ngjirur Ngjirja është karakteristikë sidomos gjatë stinës së dimrit. Kuro më e mire e ngjirjes qoftë ajo akute apo kronike, reko
Komanda më e re zanore në Google Së shpejti ju do të keni mundësi që të përdorni komandat zanore tek kompjuterët Chromebook. Ky është një opsion në vers
Për të mos dëmtuar kordat zanore, e lanë të këndonte gjatë operacionit (FOTO LAJM) Në mënyrë që mjekët të mos i dëmtonin kordat zanore, një këngëtare ka kënduar gjatë operacionit në fyt. Ndonëse ajo kish
Quizi, lojtari i telefonon Merkelit për ndihmë (FOTO LAJM) Një aleat politik i Kancelares gjermane i telefonoi asaj gjatë një Quiz-i televiziv, me shpresën se ajo do t’i përgjigje