999 rezultate për

zaniolon

Doktori i cili operoi Nicolo Zaniolon jep lajmin e trishtë Nicolò Zaniolo mund të ketë humbur tërë sezonin, madje edhe pjesëmarrjen në Europian. Sipas "Gazzetta dello Sport", ky d
Pirlo i zbulon kërkesën e parë Juventusit, dëshiron yllin e Serie A Andrea Pirlo i ka bërë të ditur drejtuesve të skuadrës që dëshiron ta ketë nën urdhrat e tij, Nicolo Zaniolon e Romës.
Roma i mbyll derën Juventusit për Zaniolon Juventus raportohet të ketë parë tashmë ofertën e parë për Nicolo Zaniolo tek refuzohet. ‘Tuttosport’ shkruan se drej
Solskjaer dhe Mourinho në garë për Zaniolon Manchester United dhe Tottenham synojnë transferimin e yllit të Romës, Nicolo Zaniolo, raporton Leggo. Giallorosët nu
Juventusi insiston për Zaniolon, i gatshëm të sakrifikojë Bernardeschin Kriza e madhe që ka shkaktuar COVID-19 në futboll, ka bërë që skuadrat të shohin shkëmbimin e lojtarëve si mundësi të re
Doktori mbush me shpresë Zaniolon: Do jetë gati për EURO 2020 Mesfushori i Romës, Nicolo Zaniolo, kaloi me sukses ditën e hënë operacionin në gju. Italiani u dëmtua në minutën e 36-t
Dy gjigandët europianë "piketojnë" Zaniolon Sipas raportimeve nga Il Messaggero, PSG dhe Manchester United kanë shënjestruar Nicolò Zaniolon e Romës. Zaniolo ka
Roma kalon në epërsi me Zaniolon (VIDEO) Roma ka kaluar në epërsi kundër Borussia Monchengladbach dhe po fiton 1-0. Golin e ka shënuar mesfushori i talentuar
Roma refuzon ofertën e Juventusit për Zaniolon Nicolo Zaniolo pritet të vijojë karrierën te Roma. Verdhekuqtë kanë refuzuar ofertën e parë të Juventusit për talentin I