999 rezultate për

zanetti

Lautaro: Messi më i miri në botë, Zanettit do t'i jem gjithmonë mirënjohës Sezoni europian i Interit fillon të mërkurën, me sfidën e Championsit përballë Borussias së Monchengladbachut. Me këtë r
Zanetti tregon arsyen pse nuk mundën të blinin Messin Lionel Messi kërkoi largimin nga Barcelona këtë verë dhe mediat vërshuan të shpallin klubet kandidate, që mund të bënin
Messi te Interi? Zanetti flet me siguri absolute Interi kurrë nuk ishte në gjendje të bënte një ofertë për Lionel Messi, pretendon Javier Zanetti. Zv.presidenti i klubit
Giggs tregon kundërshtarin më të fortë me të cilin është përballur: Ma theu hundën Ikona e Manchester United, Giggs, ka bërë të ditur se Javier Zanetti është kundërshtari më i vështirë me të cilin është
Zanetti qetëson tifozët: Lautaro Martinez nuk largohet nga Interi Javier Zanetti i dërgon një mesazh Barcelonës, që prej kohësh e ka përfshirë Lautaro Martinezin në listën e dëshirave të
Befason Zanetti: Baggio ishte më i mirë se Ronaldo "Fenomeni" Ish-kapiteni legjendar i Interit, Javier Zanneti e ka cilësuar Roberto Baggion se lojtar më të mirë se Ronaldo Fenomeni.
Zanetti i "mbyll derën" Icardit: Nuk kthehet te Interi Zëvendëspresidenti i Interit, Javier Zanetti, nuk pret që Mauro Icardi do të kthehet te "zikaltërit", por është optimist
Zanetti i kthen përgjigje Barcelonës për Lautaro Martinez Në fushën e lojës ishte korrekt dhe rrallëherë bënte ndërhyrje të ashpra, por kur bëhet fjalë për të mbrojtur interesat
Ndizen zërat e merkatos, Zanetti darkon me Cuadradon Një darkë mes Javier Zanettit dhe Juan Cuadrados, ka ndezur zërat e merkatos. Në fakt mediat italiane kanë shuar dyshime
Zanetti e konfirmon, Interi nis negaciatat për Vidal Dëshira e madhe e Antonio Contes për afatin kalimtar të janarit është Arturo Vidal Conte e do me çdo kusht kilianin t
Zanetti reagon pas shortit: Do tentojmë ti shkojmë deri në fund Europa Leagues Shorti i Europa Leagues për fazën e 1/16-ve, ka vënë përballë Interin me bullgarët e Ludogorets. Një short ky jo shum
Mbrojtësi i River Plate "piketohet" nga Zanetti Interi shikon sërish në Argjentinë për përforcime. Zëvendëspresidenti i zikaltërve, Javier Zanetti, së fundmi u rapo
Zanetti: Rikthimi i Mourinhos? Më duket mungesë respekti ndaj Spallettit "Një kthim i Mourinhos tek Interi? Më duket një mungesë respekti për trajnerin tonë Spalletti, i cili po përgatit një n
Zanetti i lodhur nga ish-kapitenin: Kemi folur shumë për Icardin Zv.presidenti i Interit, Javier Zanetti, tha se ka pasur shumë thashetheme për Mauro Icardi në këto kohë, çka ka rritur
Zanetti flet për situatën e vështrë të Icardit, dhe për sfidën ndaj Eintracht Frakfurtit Ish-legjenda e Interit Javier Zanetti i cili ka luajtur për 19 vjet me zikaltrit, ka folur për shortin e Europa League t
Totti, Zanetti dhe Allegri në Hall of Fame Francesco Totti, Javier Zanetti dhe Massimiliano Allegri janë në mesin e emrave të përfshirë në Hall of Fame të futbolli
Zanetti: Icardi dhe Lautaro janë e ardhmja e Interit Javier Zanetti është një nga ata persona që kanë të gjithë të drejtën për të folur për gjendjen aktuale të Interit, apo
Belen Rodrigez “çmend” Zanettin (FOTO LAJM) Në festën e organizuar për rastin e Krishtlindjeve në shtëpinë e Interit, ka qenë e ftuar edhe modelja e njohur argjenti
Zanetti: Mourinho do të mbetet gjithmonë një trajner i shkëlqyer Legjenda e Interit, Javier Zanetti, ka folur në lidhje me shkarkimin e Jose Mourinhos nga posti i trajnerit të Mancheste
Zanetti: Duam të fitojmë Europa Leaguen Zëvendës-presidenti i Interit, Javier Zanetti, ka folur për shortin me Rapid Vjenën në fazën e parë të eliminimit direkt