999 rezultate për

zamira

Zamira Kita dhe bashkëshorti infektohen me koronavirus, si është gjendja e tyre (FOTO LAJM) Aktorja e njohur shqiptare, Zamira Kita është infektuar me koronavirus. AbcNews bën me dije se bashkë me të është inf
Gruaja me jetimë: Burri më vdiq në Greqi, më la amanet fëmijët (VIDEO) Zamira ka mbetur e ve me dy djem jetimë. Ajo rrëfen jetën e saj dhe tragjedinë që i ndodhi. Ne emisionin "Shqiptarët
Humbi djalin në shpërthimin e Gerdecit, nëna: Nuk e fal gjakun e djalit (VIDEO) Zamira, nëna që humbi djalin gjatë ngjarjes së ndodhur në Gërdec, përmes “Top Story” thotë që jetën e djalit të humbur n
"Shiko fëmijët e tjerë se mbaroi", nëna tregon si humbi djalin në Gërdec Zamira, nëna që humbi djalin gjatë ngjarjes së ndodhur në Gërdec, thotë që jetën e djalit të humbur nuk e fal kurrë. Pë
Zamira, gruaja që shpenzoi 18 mln euro në një dyqan të vetëm luksi (FOTO LAJM) Pasi shpenzoi 18 milionë euro në një dyqan të vetëm luksi brenda 10 vitesh, (mesatarisht 5000 euro në ditë) autoritetet
Denoncimi te Berisha/ Akuza të rënda për Nikollën: Ministrja bën emërime me zarf Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një mesazh përmes të cilit lëshohen akuza të rënda për korrupsion ndaj Minist
Berisha denoncon Zamira Kitën: Nga afera 2 mln euro te… Ish kryeministri Sali Berisha ka publikuar në faqen e tij zyrtare në Facebook një denoncim të ardhur nga një qytetar për
7 vjet pa parë fëmijët, Zamira: Po vdes, më lini t'i shoh për herë të fundit Një histori e dhimbshme po zhvillohet tek “E diela Shqiptare” në “Ka një mesazh për ty”. Ajo quhet Zamira dhe ka 7 v
"Gërdeci" i vrau djalin 8-vjeçar, nëna e tij ka një mesazh për Mimi Kodhelin Sot është 9 vjetori i tregjedisë së Gërdecit dhe pavarësisht viteve që kanë kaluar, familjarët e viktimave enden akoma n
Shkon t'i urojë 8 Marsin, pacientja pështyn në surrat kryebashkiaken e Gjirokastrës (FOTO LAJM) Kryetarja e bashkisë Gjirokastër Zamira Rama ditën e sotme është përplasur me një zonjë, paciente në Spitalin e Gjirokas
Tragjedia e Gërdecit shënon 8-vjetorin, Zamira Durda: Me sytë nga Strasburgu Sot bëhen 8 vite nga shpërthimi i fuqishëm i ndodhur në Gerdec ku humbun jetën disa persona. Një ndër të afërmit e vikti
Zamira viziton nesër Kampin e Lirisë, ja apeli i Meri Nikolovës Zamira Jashari, vajza që u bë simbol i dhimbjes pas konfliktit të armatosur në Kumanovë më 9 dhe 10 maj, do të vizitojë
Vendimi, familjarët "shpërthejnë" në gjykatë Vendimet për të pandehurit mbi tragjedinë e Gërdecit kanë shkaktuar zemërim, lot dhe deklarata të ashpra tek familjarët