999 rezultate për

zamir

Mori borxh për të blerë sëpatën, autori i masakrës në Korçë rrëfen krimin me detaje Gjykata e Korçës caktoi sot masën e sigurisë “arrest në burg” për autorin e vrasjes së Dashnor Osmanit, në 28 janar 2020
Goditi 10 herë me sëpatë korçarin, ky është autori i masakrës së sotme Ky që shihni në këtë foto të siguruar nga Top Channel është vrasësi Zamir Topi i cili pasditen e sotme qëlloi për vdekje
10 goditje me sëpatë në kokë, autori me kartelë në psikiatri (FOTO LAJM) Viktima Dashnor Osmani 50 vjeç nga Poscesta ndëroi jetën në vend nga plagët e marra. Autori i dyshuar, Zamir Topi u përp
"Sapo ka filluar..": Babai i Zamir Latifit bën deklaratën e fortë pas dy ekzekutimeve në familje (VIDEO) Dy ditë pas vrasjes së Besnik Hidës, babai i Zamir Latifit, kunat i viktimës, thotë se janë të njëjtët autorë që kanë bë
Besmir Hida të njëjtin fat me nipin, si u ekzekutua Zamir Latifi 2 vite më parë Mëngjesin e kësaj të marte, Lushnja u trondit nga atentati ndaj Besmir Hidës, dajës së Zamir Latifit të ekzekutuar dy vi
Gruaja me jetimë: Burri më vdiq në Greqi, më la amanet fëmijët (VIDEO) Zamira ka mbetur e ve me dy djem jetimë. Ajo rrëfen jetën e saj dhe tragjedinë që i ndodhi. Ne emisionin "Shqiptarët
Humbi djalin në shpërthimin e Gerdecit, nëna: Nuk e fal gjakun e djalit (VIDEO) Zamira, nëna që humbi djalin gjatë ngjarjes së ndodhur në Gërdec, përmes “Top Story” thotë që jetën e djalit të humbur n
"Shiko fëmijët e tjerë se mbaroi", nëna tregon si humbi djalin në Gërdec Zamira, nëna që humbi djalin gjatë ngjarjes së ndodhur në Gërdec, thotë që jetën e djalit të humbur nuk e fal kurrë. Pë
Zamir Mane, Fevziu, Batoni dhe Ben Blushi e "djegin" në Panama (FOTO LAJM) Blendi Fevziu me Ben Blushin, nën shoqërinë e Baton Haxhiut e Samir Manes, janë bërë bashkë dhe për disa ditë janë largu
Zamira, gruaja që shpenzoi 18 mln euro në një dyqan të vetëm luksi (FOTO LAJM) Pasi shpenzoi 18 milionë euro në një dyqan të vetëm luksi brenda 10 vitesh, (mesatarisht 5000 euro në ditë) autoritetet
Aferat korruptive, lihet në burg drejtori i Hipotekës Zamir Leka, drejtor i hipotekës në Shkodër u ndalua nga policia për çështje korruptive. Zamir Leka u emërua me 18 jan
Denoncimi te Berisha/ Akuza të rënda për Nikollën: Ministrja bën emërime me zarf Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një mesazh përmes të cilit lëshohen akuza të rënda për korrupsion ndaj Minist
Zamir Mane tregon lidhjet me Berishën, Ramën dhe Frangajn Gjatë emisionit “Të Paekspozuarit”, Samir Mane u pyet për miqësinë me pronarin e TV KLAN, Aleksandër Frangaj, dhe nëse t
Darkë me Zamir Manen dhe Nazif Destanin, Ermali sfidon publikisht Noizyn (FOTO LAJM) Kënga e fundit e Noizyt ishte një sukses i vërtetë sic në fakt edhe pritej. Por duket se “Gjuha e Kampionit”, ku rep
Ngjarja e përgjakshme në Lushnjë nxjerr lidhjet mes bandave Forcat speciale dhe drejtues të lartë të Policisë po qëndrojnë në Lushnje, për të lokalizuar Laert Haxhiun dhe Orgest Bi
Si u zgjodh në bordin e drejtorëve të Telekomit? Mediat sulmojnë Zamir Mehmetin Mediat të afërta me VMRO-DPMNE kanë kritikuar emërimin e aktivistit të Revolucionit të Larmë, Zamir Mehmeti për anëtar t
Grabitën çiftin austriak me dhunë, arrestohen njëri nga autorët Vëtem dy ditë pas grabitjes së turistëve austriakë, policia ka arrestuar njërin nga autorët, ndërsa tjetri është ende në
Berisha denoncon Zamira Kitën: Nga afera 2 mln euro te… Ish kryeministri Sali Berisha ka publikuar në faqen e tij zyrtare në Facebook një denoncim të ardhur nga një qytetar për
7 vjet pa parë fëmijët, Zamira: Po vdes, më lini t'i shoh për herë të fundit Një histori e dhimbshme po zhvillohet tek “E diela Shqiptare” në “Ka një mesazh për ty”. Ajo quhet Zamira dhe ka 7 v
"Gërdeci" i vrau djalin 8-vjeçar, nëna e tij ka një mesazh për Mimi Kodhelin Sot është 9 vjetori i tregjedisë së Gërdecit dhe pavarësisht viteve që kanë kaluar, familjarët e viktimave enden akoma n