E FUNDIT/ Me koronavirus nga 27 nëntori, Etrit Berisha shtrohet në spital
999 rezultate për

zakynthos

Tërmeti i fuqishëm shkund Greqinë Një tërmet i fuqishëm me magnitudë 5.2 të shkallës rihter ka goditur pak pas mesnate ishullin grek të Zakynthos. Rapo
Cikloni godet Greqinë, si do të ndikojë në Shqipëri (VIDEO) Që prej ditës së djeshme deti Jon dhe Peloponezi perëndimor janë goditur nga një ciklon mesdhetar. Sipas mediave greke,
Greqia nuk gjen qetësi, tronditet sërish nga tërmete Banorët dhe turistët në Greqi janë zgjuar nga një tjetër tërmet. Në orët e para të mëngjesit të sotëm, një lëkundje me m
5 plazhet më të bukura të Zakynthos (FOTO LAJM) Pushimet e verës janë ato për të cilat njerëzit mendojnë dhe presin për një vit të tërë. Plazhet brenda dhe jashtë Shqip
Greqia nuk gjen qetësi, tërmeti shkund sërish ishullin e njohur Një tjetër tërmet ka rënë pak minuta më parë në afëri të ishullit Zakynthos të Greqisë në detin Jon duke shkaktuar panik
Krim në familje, i riu shqiptar ekzekuton të atin Një i riu shqiptar ka ekzekutuar të atin e tij grek, në Zakynthos të Greqisë. Krimi, sipas policisë helene, ka ndodhur m