999 rezultate për

zakonshme

E rrallë: Gruaja lind foshnjën me përmasa të jashtëzakonshme Fëmijët janë gjëja më e shtrenjtë dhe më kuptimplote e një martese. Por, për një grua nga Senftenberg, Gjermani, ardhja
Tri shenja që nuk i njihni, por trupi juaj tregon se keni ankth Ritmet e çmendura të jetës së përditshme dhe vrapimi i vazhdueshëm për t’i kapur të gjithë, së bashku me detyrimet e paf
Spanja në gjendje të jashtëzakonshme edhe 6 muaj, flet ministri i Shëndetësisë Gjendja e jashtëzakonshme në Spanjë do të zgjasë gjashtë muajt e ardhshëm, pra deri në fillim të muajit maj 2021. Me kët
Mund të zgjasë 6 muaj, ky shtet europian shpall gjendjen e jashtëzakonshme Njerëzit në Spanjën kontinentale do të ndalohen të jenë në rrugë gjatë natës, ndërsa vendi kalon në një gjendje të jasht
Pas Italisë, izolohet edhe Spanja Qeveria e Spanjës sot shpalli gjendje të jashtëzakonshme në vend për shkak të koronavirusit dhe vendosi orë policore pre
Vendi ku mund të dënoheni me dy vjet burg nëse nuk mbani maskë Etiopia mund t’i dënojë qytetarët deri në dy vite, nëse ata shkelin qëllimisht kufizimet që synojnë të frenojnë përhapje
Zhduken 2 milionë euro, Ministria e Financave bën konferencë të jashtëzakonshme Ministria e Financave e Kosovës ka thirrur konferencë për media në orën 15:45, lidhur me raportimet për avullimin e 2 mi
Tri shenja që nuk i njihni, por trupi juaj tregon se keni ankth Ritmet e çmendura të jetës së përditshme dhe vrapimi i vazhdueshëm për t’i kapur të gjithë, së bashku me detyrimet e paf
Ndryshe nga sot, fotot e rralla të VIP-ave në vitet '90 (FOTO LAJM) Shumë njerëz sot përdorin Photoshop dhe aplikacione të tjera kompjuterike për të postuar fotografi të “versioneve më të
COVID-19/ Plane për të udhëtuar drejt Italisë? Kemi lajme të këqija për ju Nëse keni plane të udhëtoni drejt Italisë, kemi lajme të këqija për ju. Situata e koronavirusit në Itali duket se nuk
Shifra të frikshme infektimesh, rikthehet gjendja e jashtëzakonshme në këtë vend Qeveria e Republikës Çeke miratoi propozimin që ky vend të rikthehet në gjendje të jashtëzakonshme nga 5 tetori, për të
Skandali me dosjet e Speciales, Organizata e Veteranëve konferencë të jashtëzakonshme në media Organizata e Veteranëve ka njoftuar se sot do të mbajnë një konferencë të jashtëzakonshme për media. “Ju njoftojmë se
10 perlat e jashtëzakonshme të CR7 me Portugalinë (VIDEO) Cristiano Ronaldo është golashënuesi aktiv më i mirë në nivel të ekipeve kombëtare. Portugezi është futbollisti i parë i
Hoti prezanton marrëveshjen: Mbështetje e jashtëzakonshme për Kosovën Kryeministri i Kosovës Avdullah Hoti ka prezantuar marrëveshjen e arritur me Serbinë në Shtëpinë e Bardhë. Sipas tij
Kafe të zakonshme apo dekafeinato? Si ta kuptoni cila është më e mira për ju Toleranca ndaj kafeinës ndryshon nga inividi në individ. Për disa njerëz, një filxhan kafe mund të jetë e tepruar, ndërs
"Jemi në majën e botës", 19-vjeçari Dejvis rrëfen emocionet e jashtëzakonshme: Nuk do ta kisha ëndërruar as si fëmijë Alfonso Dejvis është padyshim zbulimi i këtij sezonit në Champions. Edhe pse vetëm 19-vjeçar, kanadezi arriti të shn
Pas 50 vitesh, bie dëborë në Brazil! (VIDEO) Mbi 20 qytete në Brazilin qendror dhe jugor kanë përjetuar këtë të diel temperaturat më të ulëta ndër vite dhe larg të z
Epoka para Phoshopit, si dukeshin VIP-at dikur (FOTO LAJM) Shumë njerëz sot përdorin Photoshop dhe aplikacione të tjera kompjuterike për të postuar fotografi të “versioneve më të
Hoti: Mbetet i hapur opsioni për shpallje të gjendjes së jashtëzakonshme Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, ka folur për mundësinë e shpalljes së gjendjes së jashtëzakonshme në vend. Hot
Të paktën 100 viktima nga shpërthimi në Beirut, shpallet gjendja e jashtëzakonshme për dy javë Libani është në zi pas një shpërthimi të madh në kryeqytetin e tij Beirut, i cili vrau të paktën 100 njerëz dhe plagosi