999 rezultate për

zakonshme

Ulet çmimi i naftës në Maqedoninë e Veriut Në një seancë të jashtëzakonshme Komisioni Rregullator për Energjetikë ka vendosur që të lirojë çmimet e derivateve të n
Harrojini ekranet e zakonshme, marka e njohur prezanton televizorët transparentë (FOTO LAJM) Televizorët duket se po bëhen më të mëdhenj dhe më të hollë çdo vit. Ndërsa tani, në vitin 2021, ju gjithashtu mund të s
Zgjedhjet e jashtëzakonshme në Kosovë: Garojnë 28 subjekte politike Deri të shtunën në mbrëmje (16.01.), subjektet politike në Kosovë kishin afat që të dorëzonin listat e tyre në Komisioni
Foto në dukje të zakonshme, por e gjeni dot "misterin" që fshihet pas tyre (FOTO LAJM) Ndodh të shihni një foto disa herë, por nuk arrini të kapnin të gjitha detajet që fshihen pas saj. Gjërat më interesante
Studim i fundit: Si do të jëtë Covid-19 pas disa vitesh Që nga fillimi i pandemisë, shkencëtarët kanë supozuar se koronavirusi mund të bashkohet viruset që shkaktojnë ftohjen e
Shkencëtarët italianë në alarm, kërkojnë shpalljen e gjendjes së jashtëzakonshme deri në korrik Ekspertët e Komitetit Teknik Shkencor në Itali kanë kundërshtuar zbutjen e masave kufizuese nga qeveria. Ata ftojnë qeve
Kuvendi mblidhet në seancë të jashtëzakonshme, çfarë votohet sot Kuvendi i Shqipërisë është mbledhur në një seancë të jashtëzakonshme, e thirrur me kërkesë të kryeministrit Edi Rama.
Zgjedhje në kohë pandemie në Kosovë, propozohet rritja e numrit të qendrave të votimit Kosova do të mbajë zgjedhje të jashtëzakonshme parlamentare në fund të janarit apo fillim të shkurtit të vitin 2021, në
Këta 10 miliarderë rritën pasurinë me 400 miliard dollarë falë pandemisë Covid 19 ka shtyrë shumë njerëz në varfëri, por ka sjellë përfitime të jashtëzakonshme për më të pasurit duke rindezur a
Po kalon një formë të jahtëzakonshme, Theo: Jam në momentet më të mira të karrierës, nuk rikthehem të Reali Mbrojtësi i AC Milanit, Theo Hernandez mendon se është në momentet më të mira të karrierës. 23-vjeçari është duke shk
Goditje në tru dhe humbje kujtese, ndërlikimet më të zakonshme neurologjike të Covid Dihet mirë se Sars-CoV-2 jo vetëm që prek mushkëritë, por edhe zemrën, trurin e veshkave. Por, sa serioze mund të jenë n
Asambleja e Jashtëzakonshme e FSHF-së, Komiteti Ekzekutiv merr vendimin final Është zhvilluar ditën e sotme mbledhja online e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. FSHF në faqen e
Vdekja e Maradonës, përlotet Papa: Takimet me të, të jashtëzakonshme (VIDEO) Bota e sportit në zi për vdekjen e futbollistit argjentinas, Diego Armando Maradona, konsideruar nga shumë njerëz si loj
Cila është simptoma më e zakonshme e njerëzve të prekur nga COVID-19 Njohja e simptomave kryesore të koronavirusit ka qenë thelbësore për të gjetur një trajtim mjekësor për pandeminë. Në
Ndryshe nga sot, fotot e rralla të VIP-ave në vitet '90 (FOTO LAJM) Shumë njerëz sot përdorin Photoshop dhe aplikacione të tjera kompjuterike për të postuar fotografi të “versioneve më të
E rrallë: Gruaja lind foshnjën me përmasa të jashtëzakonshme Fëmijët janë gjëja më e shtrenjtë dhe më kuptimplote e një martese. Por, për një grua nga Senftenberg, Gjermani, ardhja
Tri shenja që nuk i njihni, por trupi juaj tregon se keni ankth Ritmet e çmendura të jetës së përditshme dhe vrapimi i vazhdueshëm për t’i kapur të gjithë, së bashku me detyrimet e paf
Spanja në gjendje të jashtëzakonshme edhe 6 muaj, flet ministri i Shëndetësisë Gjendja e jashtëzakonshme në Spanjë do të zgjasë gjashtë muajt e ardhshëm, pra deri në fillim të muajit maj 2021. Me kët
Mund të zgjasë 6 muaj, ky shtet europian shpall gjendjen e jashtëzakonshme Njerëzit në Spanjën kontinentale do të ndalohen të jenë në rrugë gjatë natës, ndërsa vendi kalon në një gjendje të jasht
Pas Italisë, izolohet edhe Spanja Qeveria e Spanjës sot shpalli gjendje të jashtëzakonshme në vend për shkak të koronavirusit dhe vendosi orë policore pre