999 rezultate për

zajmina

Djalë apo vajzë? Zajmina zbulon gjininë e fëmijës Pas lajmit për shtazëninë e saj, këngëtarja Zajmina Vasjari na ka mbajtur kurioz rreth gjinisë së bebit që ajo pret.
Zajmina Vasjari publikon foto, por fsheh barkun me “lezet” (FOTO LAJM) Me shumë mundësi, edhe pasi të kenë kaluar disa muaj nga shtatzënia, për Zaimina Vasjarin do t’i kemi pikëpyetjet deri n
Zajmina i “çmend” turqit, del me të brendshme në mes të Stambollit (FOTO LAJM) Këngëtarja Zajmina Vajsari po qëndron në Stamboll për disa ditë. E mesa duket ajo ka vendosur t’i “çmend” turqit me lin
Zajmina tregon propozimin në Maldive: Unaza ishte fshehur poshtë pecetës (FOTO LAJM) Nga ishujt Maldive, aty ku këngëtarja Zaimina Vasjari postoi një foto me unazë, gjithҫka mori një rrugë tjetër.
Çfarë do bëjë Zajmina Vasjari tani që po zhvishen të gjitha në videoklipe? (FOTO LAJM) Zajmina Vasjari ishte e ftuar sot ne emisionin e Roza Latit “Hangover”, teksa ishte shume e kendshme ne kete bisede ku n
10 vite bashkë, ja kush është i dashuri i Zajmina Vasjarit (FOTO LAJM) Prej shumë vitesh bashkë, marrëdhënia e Zaimina Vasjarit dhe të dashurit të saj do të kishte një "fund të lumtur" këtë
Ja çfarë thotë Zajmina për udhëtimin në Maldive dhe rikthimin tek ish i dashuri (FOTO LAJM) E bukur dhe e kuruar në çdo detaj, 29-vjeçarja Zaimina Vasjari ka rrëfyer jetën e saj në ekran jo si këngëtare, por dhe
Zajmina shpërthen me poza të nxehta në ishujt Maldive (FOTO LAJM) Stinët nuk kanë rëndësi për Zajmina Vasjari, pasi edhe pse ndryshojnë, për të vijojnë të mbeten thuajse të njëjta.
Zajmina shkrin borën në Prevallë (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Zajmina Vasjari është duke kaluar disa ditë pushimi në Prevallë. Këtë gjë na e ka zbuluar vetë kë
Ja me kë është Zajmina në Jacuzzi (FOTO LAJM) Deri më tani dinim vetëm që Zaimina ishte ndarë por askush nuk e dinte se kush ishte mashkulli misterioz që shfaqej krah
Kujt ia ka vënë syrin Zajmina për ta ekzekutuar? (VIDEO) Zajmina Vasjari ka dëshmuar se ka aftësi të merret me këngën, me modelimin, etj, por tashmë i ka treguar ndjekësve se aj
Rezarta Shkurta për pushime në Romë, ja personi që e shoqëron (VIDEO) Rezarta Shkurta, së bashku me Zajmina Vasjarin kanë ikur në prag të festave jashtë Shqipërisë. Ajo pas klipit të ded
Zajmina një princeshë për ditëlindje mes VIP-ave (FOTO LAJM) Nuk kishte si të ndodhte ndryshe, ku mes miqve këngëtarja Zajmina Vasjari të festonte ditëlindjen. Këngëtarja seksi
Ja e vërteta e denoncimit të Zajmina Vasjarit Motra e Zajmina Vasjarit ka hedhur dritë mbi atë që u kthye në lajm dite, denoncimi nga fqinja e saj pas përmbytjes së b
Zajmina Vasjari në telashe me policinë, i përmbyt zyrën komshies Emri i Zajmina Vasjarit këtë herë nuk përmendet për një projekt të ri të saj, por për problemet që ajo ka me uniformat b
Shpërthen Zajmina: Kam bërë gjoksin dhe buzët (FOTO LAJM) Zajmina Vasjari tashmë ka pranuar publikisht se ka kryer nderhyrje tek gjoksi dhe buzët. Pavarësisht shumë thashethemeve
Zajmina braktis muzikën? Lajme të reja duket se kemi nga këngëtarja Zajmina Vasjari, e cila për pak çaste ka braktisur profesionin e saj. Të
Zajmina Vasjari: Në dashuri jam tekanjoze... Zajmina Vasjari, gjatë ditëve të fundit ka ardhur me një projekt të ri, këngën e titulluar “Me u kthy”, e cila në qendër
Zajmina Vasjari zbulon detajet e klipit të ri (FOTO LAJM) Zajmina Vasjari shumë shpejt do të vije më një projekt të ri. Ajo do të sjell bashkëpunimin e radhës me një tjetër artis
Zajmina sfidon serbët: Mos u ruani nga unë, por ... (FOTO LAJM) Gazeta serbe “Kurir” i kishte kushtuar asaj një shkrim, ku e konsideronte atë si kërcënim për kombëtaren e Serbisë në nd