999 rezultate për

zajmina

Zajmina Vasjari rikthehet në treg pas katër vitesh, publikon pamje nga klipi (FOTO LAJM) Zaimina Vasjari edhe pse prej kohësh i është përkushtuar familjes dhe biznesit, por megjithatë ka vendosur të rikthehet
Zajmina i jep shansin fansave ta shohin pa grim, kështu duket këngëtarja (FOTO LAJM) Zaimina Vasjari njihet nga publiku shqiptar si një femër mjaft atraktive, e cila dikur si vetëm 16 vjeçare ishte shpallu
Khloe dhe mami Zajmina sjellin versionin më fantastik të "Maleficent" këtë Halloween! (FOTO LAJM) Sot data shënon 31 tetor, pikërisht ditën e “Halloween-it” kur ringjallen shpirtrat e të vdekurve. Personazhe të shum
Oriola Marashi publikon fotot e rralla, Zajmina nuk u beson syve dhe ka diçka për ti thënë (FOTO LAJM) Oriola Marashi është një prej modeleve më të mukura dhe më të komentuara në Shqipëri dhe jo vetëm. Ajo gjithmonë ka
Zajmina provokuese në makinën luksoze (FOTO LAJM) Zaimina Vasjari mbete ndër emrat më të komentuar në mediat rozë. Këngëtarja e njohur, edhe me imazhet që publikon arrin
Zajmina ekspozon linjat perfekte trupore (FOTO LAJM) Zaimina Vasjari, është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, shkruan Albeu.com Ajo ka hedhur një fotografi n
Zajmina Vasjari tërbon fansat me veshjen e saj, nxjerr gjoksin (FOTO LAJM) Në mesin e nënave të reja shqiptare duket se Zaimina Vasjari do të thyejë rekord. Me postimet e saj të një pas njësh
Një fëmijë të dytë? Zajmina e thotë troç Zaimina Vasjari është një ndër emrat më të komentuara në shoëbizin shqiptar. Në fund të janarit të vitit 2018 këngëtarja
E mbuluar nga gjaku, Zajmina tranformohet tërësisht (FOTO LAJM) Shumë e ndjekur në rrjetin social Instagram dhe ndër femrat më të komentuara të showbizit shqiptar, Zaimina Vasjari tërh
Për herë të parë, Zajmina flet për marrëdhënien me dy vajzat e bashkëshortit Këngëtarja e njohur Zajmina Vasjari pak muaj më parë u bë nënë për herë të parë. Ajo solli në jetë një vogëlushe që
Zajmina befason edhe pa make-up (FOTO LAJM) Këngëtarja Zajmina Vasjari vjen natyrale dhe pa make up. Ndonëse nuk jemi mësuar ta shohim asnjëherë ta shohim të pa
Pasi u bë nënë, Zajmina shijon pushimet në Turqi (FOTO LAJM) Ndryshe nga vitet e kaluara, Zaimina këtë herë ishte në qendër të vëmendjes për lajmet mbi shtatzëninë e saj. Tashmë
A ishte vërtetë shtatzënë? Zajmina Vasjari tregon format mahnitëse (FOTO LAJM) Vetëm pak kohë më parë Zajmina Vasjari ka sjellë në jetë vajzën e saj të parë, të cilën e ka pagëzuar me emrin Khloe.
Zajmina i futet një fushe të re (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare, Zaimina Vasjari është bërë nënë për herë të parë i një vogëlushe të quajtur Khloe. Por duket s
Jo vetëm Zajmina me karrocë të shtrenjtë, Majlinda Zeka ka një të tillë Këngëtarja bukuroshe, Zaimina Vasjari është bërë nënë për herë të parë, ndërsa solli në jetë para pak kohësh vogëlushen
Ermal Mamaqi e pyet nëse ka kryer operacione plastike, Zajmina Vasjari shtang Ajo njihet si një ndër vajzat më seksi të shoë bizit shqiptar. Bëhet fjalë për këngëtaren Zaimina Vasjari. Ajo dje i
Zajmina Vasjari surprizon fansat, rikthehet me trup perfekt (FOTO LAJM) Vetëm pak kohë më parë Zajmina Vasjari ka sjellë në jetë vajzën e sasj të parë, të cilën e ka pagëzuar me emrin Khloe.
Kështu ushtrohet Zajmina me të voglën e saj (FOTO LAJM) Vetëm pak kohë më parë Zajmina Vasjari ka sjellë në jetë vajzën e sasj të parë, të cilën e ka pagëzuar me emrin Khloe. G
Pasi doli lajmi që nuk flasin, Zajmina dhe Rezarta shkëmbejnë komente (FOTO LAJM) Ato njihen si dy nga mikeshat më të mira të shoëbiz-it shqiptar dhe me gjeste të ndryshme, kanë treguar se janë gati si
Zajmina Vasjari prezanton të bijën pak kohë pas lindjes (FOTO LAJM) Vetëm pak kohë më parë Zajmina Vasjari ka sjellë në jetë vajzën e sasj të parë, të cilën e ka pagëzuar me emrin Khloe.