999 rezultate për

zaimina

Plas keq mes Robertit dhe bukurosheve: Ikni këngëtare playback-u ǒditë e bukur është për një zënkë të re në showbiz. Dje, Robert Berisha, Zaimina Vasjari dhe pak momente më vonë, Ronel
Çfarë do bënte po ta tradhtonte burri? Zaimina lë pa fjalë me përgjigjen Ditën e nesërme do të jetë puntata e tretë e Shiko Kush Luan. Ndër të ftuarat është edhe Zaimina Vasjari e cila e pye
Nuk e shmang dot, Zaimina tregon çfarë pëlqen fizikisht tek bashkëshorti Shumë prej personazheve të shoëbiz-it shqiptar e ruajnë të fshehtë jetën e tyre private. Kjo shpesh herë ka ndodhur e
Për herë të parë, Zajmina flet për marrëdhënien me dy vajzat e bashkëshortit Këngëtarja e njohur Zajmina Vasjari pak muaj më parë u bë nënë për herë të parë. Ajo solli në jetë një vogëlushe që
Rikthehet Zaimina dhe njerëzit po pyesin: Lindi apo nuk lindi? Në janar të këtij viti këngëtarja e njohur Zaimina Vasjari u bë nënë për herë të parë. Ajo solli në jetë një vajzë q
Një njerkë si Zaimina Vasjari, shihni çfarë ka bërë për vajzën e burrit (FOTO LAJM) Në janar të këtij viti këngëtarja e njohur Zaimina Vasjari u bë nënë për herë të parë. Ajo solli në jetë një vajzë q
Zaimina i heq të gjitha në pishinën e vilës luksoze (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Zaimina Vasjari vazhdon të jetë një prej femrave më të ndjekura në rrjetet sociale. Ajo ndan shpe
Luks i paparë, brenda vilës së Zaimina Vasjarit (FOTO LAJM) Zaimina Vasjari është një nga femrat shqiptare që së tepërmi është lakuar për jetën e saj luksoze, udhëtimet në vendet m
Zaimina poston vajzën si rrallëherë: Falenderoj zotin! (FOTO LAJM) Zaimina dhe partneri i saj i shumë viteve u bënë për herë të parë prindër të vogëlushes Khloe në janar të këtij viti. Që
Këngëtarja shqiptare blen vilën e re, tregon ambientet luksoze (FOTO LAJM) Zaimina Vasjari është një nga femrat më të komentuara shqiptare. Para pak kohësh ajo është bërë nënë për herë të parë ku
"Një herë Miss, gjithë jetën Miss", Zaimina kurorëzohet për të dytën herë (FOTO LAJM) Zaimina Vasjari është një ndër femrat më të bukura dhe joshëse në Shqipëri. Kjo gjë u vërtetua dhe në vitin 2002 kur
Zaimina Vasjari zbulon prapaskenat e “Miss Shqipëria 2002” (FOTO LAJM) Zaimina Vasjari është një ndër femrat më të bukura dhe joshëse në Shqipëri. Kjo gjë u vërtetua dhe në vitin 2002 kur
Zaimina Vasjari do t’i plotësojë bashkëshortit, dëshirën tipike të meshkujve shqiptarë Zaimina Vasjari është një nga femrat më të komentuara shqiptare. Para pak kohësh ajo është bërë nënë për herë të parë ku
Zaimina Vasjari zbulon për herë të parë fytyrën e së bijës (VIDEO) Sot për 1 Qershorin, Zaimina ka publikuar foton e të voglës Kloeh. Zamina poston vazhdimisht foto të vajzës së saj në
Zaimina Vasjari u duk perfekte pas lindjes, por sapo tregoi “makthin” e saj (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Zajmina Vasjari, edhe pse nuk ka kohë të gjatë që ka lindur, ajo duket perfekte.
Pushimet luksoze, Zaimina shkrin fansat me komentin epik Duket se VIP-at kanë filluar që të bëhen pjesë e mediave me postimet e tyre në pushimet luksoze. Një episod i tillë k
Zaimina sherr me komentuesen, i kthehet ashpër pas akuzave Master Class Albania është një konkurs i madh i dedikuar për të gjitha grimieret shqiptare. Dhe Zaimina do të jetë m
Vajza e Zaiminës mbush tre muaj, një vajzë e vogël por rrethuar me luks Kanë kaluar tre muaj që kur Zaimina Vasjari është bërë nënë. Ajo u bë me një vajzë që ia vuri emrin Chloe dhe që vish
Zaimina Vasjari shëtitje me vajzën (FOTO LAJM) Këngëtarja është duke shijuar ndjesinë e të qenurit nënë, ajo muaj më parë solli në jetë fëmijën e parë, një vajzë të ci
Zaimina Vasjari tregon dhomën e vajzës së saj, plot ngjyra (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare Zaimina Vasjari është bërë nënë e një vajze pak muaj më parë. Zaimina është kujdesur që vogëlu