999 rezultate për

zaimi

"Burri u mërzit se donte djalë", rrëfehet Zaimina Zaimina Vasjari prej një viti është bënë nënë e një vazje. Por mesa duket partneri i saj si shumica e shqiptarëve pas
Zajmina ekspozon linjat perfekte trupore (FOTO LAJM) Zaimina Vasjari, është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, shkruan Albeu.com Ajo ka hedhur një fotografi n
Luana kopjon veshjen e Zaimina Vasjarit (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Zaimina Vasjari pak ditë më parë festoi ditëlindjen e vajzës së sajë ku publikoi fotografi të shumta
“Na more fytyrën”, Zaimina flet hapur për bashkëshortin e saj (FOTO LAJM) Zaimina bëri të gumëzhinte gjithë rrjeti me festën e një vjetorit të bebes së saj Khloes. Sigurisht fotografitë ishin
Zajmina Vasjari tërbon fansat me veshjen e saj, nxjerr gjoksin (FOTO LAJM) Në mesin e nënave të reja shqiptare duket se Zaimina Vasjari do të thyejë rekord. Me postimet e saj të një pas njësh
Një fëmijë të dytë? Zajmina e thotë troç Zaimina Vasjari është një ndër emrat më të komentuara në shoëbizin shqiptar. Në fund të janarit të vitit 2018 këngëtarja
“Si karikaturë”, fansat shokohen nga fotoja e fundit e Zaiminës (FOTO LAJM Zaimina nuk e ka pranuar se ka bërë operacione plastike në fytyrë por në fakt të gjithë mendojnë ndryshe. Në fotograf
Zaimina hedh poshtë zërat, poston foton e vajzave të burrit Këngëtarja Zaimina Vasjari ka prezantuar në Instagram vogëlushen Khloe e cila akoma nuk e ka mbushur vitin. “E vogla
Plas keq mes Robertit dhe bukurosheve: Ikni këngëtare playback-u ǒditë e bukur është për një zënkë të re në showbiz. Dje, Robert Berisha, Zaimina Vasjari dhe pak momente më vonë, Ronel
Çfarë do bënte po ta tradhtonte burri? Zaimina lë pa fjalë me përgjigjen Ditën e nesërme do të jetë puntata e tretë e Shiko Kush Luan. Ndër të ftuarat është edhe Zaimina Vasjari e cila e pye
Nuk e shmang dot, Zaimina tregon çfarë pëlqen fizikisht tek bashkëshorti Shumë prej personazheve të shoëbiz-it shqiptar e ruajnë të fshehtë jetën e tyre private. Kjo shpesh herë ka ndodhur e
Për herë të parë, Zajmina flet për marrëdhënien me dy vajzat e bashkëshortit Këngëtarja e njohur Zajmina Vasjari pak muaj më parë u bë nënë për herë të parë. Ajo solli në jetë një vogëlushe që
Rikthehet Zaimina dhe njerëzit po pyesin: Lindi apo nuk lindi? Në janar të këtij viti këngëtarja e njohur Zaimina Vasjari u bë nënë për herë të parë. Ajo solli në jetë një vajzë q
Një njerkë si Zaimina Vasjari, shihni çfarë ka bërë për vajzën e burrit (FOTO LAJM) Në janar të këtij viti këngëtarja e njohur Zaimina Vasjari u bë nënë për herë të parë. Ajo solli në jetë një vajzë q
Zaimina i heq të gjitha në pishinën e vilës luksoze (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Zaimina Vasjari vazhdon të jetë një prej femrave më të ndjekura në rrjetet sociale. Ajo ndan shpe
Luks i paparë, brenda vilës së Zaimina Vasjarit (FOTO LAJM) Zaimina Vasjari është një nga femrat shqiptare që së tepërmi është lakuar për jetën e saj luksoze, udhëtimet në vendet m
Zaimina poston vajzën si rrallëherë: Falenderoj zotin! (FOTO LAJM) Zaimina dhe partneri i saj i shumë viteve u bënë për herë të parë prindër të vogëlushes Khloe në janar të këtij viti. Që
Këngëtarja shqiptare blen vilën e re, tregon ambientet luksoze (FOTO LAJM) Zaimina Vasjari është një nga femrat më të komentuara shqiptare. Para pak kohësh ajo është bërë nënë për herë të parë ku
"Një herë Miss, gjithë jetën Miss", Zaimina kurorëzohet për të dytën herë (FOTO LAJM) Zaimina Vasjari është një ndër femrat më të bukura dhe joshëse në Shqipëri. Kjo gjë u vërtetua dhe në vitin 2002 kur
Zaimina Vasjari zbulon prapaskenat e “Miss Shqipëria 2002” (FOTO LAJM) Zaimina Vasjari është një ndër femrat më të bukura dhe joshëse në Shqipëri. Kjo gjë u vërtetua dhe në vitin 2002 kur