999 rezultate për

zaharia

Po e presin të gjithë, a do të ketë Shqipëria një princ apo princeshë? Prej kohësh, në fakt që pas dasmës së famshme në tetor të 2016-s, përflitet sa andej-këtej se Elia Zaharia Zogu është në
Sot kërkon mëshirë nga drejtësia, krimet e frikshme të të "fortit të Vlorës" I cilësuar si “i forti i Vlorës”, Fotaq Zaharia është dënuar me 24 vite heqje lirie nga Apeli i Krimeve të Rënda për aku
Elia Zaharia reagon sërish: Nuk jam për shembjen e Teatrit Aktorja e Teatrit Elia Zaharia pas gjithw lajmeve nw media, ka deklaruar se ajo nuk ka hedhur asnjë firmë për shembjen e
Regjisori i njohur i përgjigjet ashpër princeshë Elias për Teatrin Pak ditë më parë Princesha Elia Zaharia firmosi pro shembjes së Teatrit Kombëtar. Ky aprovim i saj u komentua gjatë
Marrëdhënia me Elia Zaharian, kunata e saj rrëfen detajet Aktori i njohur Amos Zaharia nuk e ka mbajtur aspak të fshehtë lidhjen me Gigliolën, madje në rrjetet e tyre sociale sho
Rrëfimi ndryshe nga Elia Zaharia dhe Princi Leka II (VIDEO) Princ Leka II dhe Elia Zaharia Zogu rrëfejnë si asnjëherë më parë detaje nga përjetimet në ndërrimin e viteve. Ata ka
Elia Zaharia kthim pas në kohë për përvjetorin e martesës (FOTO LAJM) Duket e habitshme të flasësh për një botë mbretërorë në ditëte sotme në Shqipëri por ne e kemi një të tillë. Pikëri
Elia Zaharia shumë pranë Atlantikut, poston foton e perëndimit (FOTO LAJM) Princeshë Elia Zaharia Zogu shfaqet gjithmonë në çdo postim të saj mjaft e hijshme dhe në formë. Këtë herë ajo ka pub
Elia Zaharia thyen "rregullat", publikon foto me rroba banje (FOTO LAJM) Aktorja e njohur Elia Zaharia është shfaqur si rrallëherë më parë. Për herë të parë ajo ka postuar në rrjetin socia
Elia Zaharia bën një dedikim special (FOTO LAJM) Princesha e Shqipërisë Elia Zaharia Zogu ka publikuar në rrjete sociale një foto mjaft të këndshme në të cilët shfaqet a
Elia Zaharia shpallet nusja e vitit 2016 nga revista spanjolle HOLA (FOTO LAJM) Dasma mbretërore shqiptare e cila bashkoi Princin Leka me Elia Zaharia është lakmuar shumë nga media ndërkombëtare duke
Gëzuar Vitin e Ri nga Yllka Mujo dhe Amos Zaharia Amos Zaharia ka ndarë me të gjithë ndjekësit një foto festive, ku ai feston pranë familjarëve të tij. Aktori i ri, d
Amos dhe Elia Zaharia kanë një surprizë sot te “Kënga Magjike” (FOTO LAJM) Pak minuta më parë, Amos Zaharia ka postuar në Facebook një status ku shkruan: “Sot një surprizë ju pret te “Kënga Magji
Elia Zaharia është shtatzënë? (FOTO LAJM) Pas daljes në festivalin "Kënga Magjike" krah Ardit Gjebresë, thashethemet e para qarkullojnë se Elia Zaharia mund të je
Elia Zaharia në krahë të Gjebresë për "Këngën Magjike" Elia Zaharia do të jetë bashkëprezantuese me Ardit Gjebrenë në Kënga Magjike. Ajo është rrëfyer se propozimi për të prez
Ky ishte fustani përrallor që veshi Elia Zaharia (VIDEO) Sot kryebashkiaku Veliaj kurorëzoi në martesë Princin Leka dhe aktoren Elia Zaharia. Përpara celebrimit zyrtar, çift
Veliaj bën “priftin”, Princ Leka dhe Elia Zaharia shkëmbejnë unazat dhe puthje (VIDEO) Përfaqësuesit e lartë të të gjitha komuniteteve fetare kanë bekuar çiftin dhe pas celebrimit të bërë nga Erion Veliaj, E
Priftërinj dhe hoxhallarë bekojnë çiftin mbretëror në Pallatin e Brigadave (VIDEO) Përfaqësues të lartë të feve kanë bekuar sot çiftin Princi Leka II me Elia Zaharia. Rreth orës 11:00 nisi në Pallatin e
Përjetimet e "Amanet" të rrënjosura edhe tek Amos Zaharia (FOTO LAJM) Aktori Amos Zaharia, djali i artistes së madhe Yllka Mujo, në një intervistë ekskluzive për portalin Albeu.com, është nd
Amos Zaharia dhe Yllka Mujo në skenë së bashku? (FOTO LAJM) Në një intervistë eskluzive për portalin Albeu.com, aktori tashmë i mirënjohur Amos Zaharia, ka ndarë gjithçka sa i tako