999 rezultate për

zaha

Shtatzanë për herë të parë? Reagon Elia Zaharia për barkun e rrumbullakosur (FOTO LAJM) Elia Zaharia Zogu u bë ca kohë që nuk përflitej se është shtatzënën por një foto ku dukej më e fryrë se zakonisht tek pj
Arsenali godet në merkato, pranë yllit të Premier League Skuadra e Arsenalit është afër transferimit të sulmuesit Wilfried Zaha. Londinezët kanë ofruar 45 milionë euro për të
Bayern shfaq interes për sulmuesin e Premier League Pasi u raportua se Arsenal kishte nisur negociatat me Wilfried Zaha, tani thuhet se edhe Bayern Munich dhe Atletico Madr
Ishin pjesë e grupit, Soni Malaj mbi Elia Zaharian: Princi Leka nuk do kishte gjetur... Në emisionin “Zonë e Lirë” ka qënë e ftuar këngëtarja e njohur shqiptare, Soni Malaj, e cila rikthehet në këtë studio pa
Sulmuesi nuk dëshiron të rikthehet te United, pret rinovimin me skuadrën aktuale Sulmuesi Wilfried Zaha ka hedhur poshtë zërat se do të rikthehet te skuadra e Manchester United, me të cilën ka luajtur
MPJ-ja Ruse : Moska qëndrim të njëjtë për Kosovën Moska nuk e ka ndryshua qëndrimin ndaj Kosovës, ka thënë zëdhënësja e ministrisë së Jashtme të Rusisë, Marija Zaharova,
Rusia hedh shashka: Kosova do të sulmojë Maqedoninë Me atë që do të bëhet anëtare e NATO-s, Maqedonia do ta humb aftësinë e saj ta ndjekë politikën e saj të jashtme si shte
Borussia Dortmund interesohet për yllin e Crystal Palace Burimet "Sky Sport" bëjnë të ditur se Wilfried Zaha është objektivi kyresor i Borussia Dortmund në fund të këtij sezoni,
Po e presin të gjithë, a do të ketë Shqipëria një princ apo princeshë? Prej kohësh, në fakt që pas dasmës së famshme në tetor të 2016-s, përflitet sa andej-këtej se Elia Zaharia Zogu është në
Mbrojtësi i Liverpoolit: Më e vështirë është ta ndalësh Zahan se Ronaldon Mbrojtësi i krahut të djathtë i Liverpoolit, Trent Alexander-Arnold, ka thënë se Wilfred Zaha është kundërshtari më i vë
Ish-trajneri krahason Zaha me Leo Messin Trajneri holandez Frank De Boer ka bërë një krahasim mes driblimeve te Ëilfried Zaha dhe Lionel Messit. Sulmuesi nga B
"Nuk luajta me United pasi më akuzuan se kisha shkuar me vajzën e trajnerit” Një lajm jo i zakontë ka ardhur nga Manchesteri UNited. Bëhet fjalë për ish-sulmuesin e tyre, Wilfried Zaha që aktu
Dëgjojeni çfarë thotë sulmuesi i Izraelit: Luajtëm më mirë se Shqipëria Sulmuesi i Izraelit, Zahavi, pas humbjes 1-0 me Shqipërinë në “Elbasan Arena” u shpreh: “Nuk ishte ndeshje e lehtë. Luaj
Presidenti i Bayernit sulmon agjentin e Lewandowskit Presidenti i Bayern Munichut, Uli Hoeness, së fundi ka deklaruar se Lewandowski nuk ka dashur kurrë të largohet nga Baye
Sot kërkon mëshirë nga drejtësia, krimet e frikshme të të "fortit të Vlorës" I cilësuar si “i forti i Vlorës”, Fotaq Zaharia është dënuar me 24 vite heqje lirie nga Apeli i Krimeve të Rënda për aku
Elia Zaharia reagon sërish: Nuk jam për shembjen e Teatrit Aktorja e Teatrit Elia Zaharia pas gjithw lajmeve nw media, ka deklaruar se ajo nuk ka hedhur asnjë firmë për shembjen e
Regjisori i njohur i përgjigjet ashpër princeshë Elias për Teatrin Pak ditë më parë Princesha Elia Zaharia firmosi pro shembjes së Teatrit Kombëtar. Ky aprovim i saj u komentua gjatë
Zaharieva: Vendimi që të mos hapen negociatat është i mirë për të gjithë Për herë të parë pas vitit 2015 Këshilli i BE-së mbrëmë solli vendime për zgjerim, të cilat tregojnë hap të madh për per
Zahireva: Jemi gati të hapim negociatat për Maqedoninë Zëvendëskryeministrja dhe Ministrja e jashtme e Bullgarisë Ekaterina Zaharieva ka thënë se pas marrëveshjes së arritur p
Konfirmohet largimi i Lewandowski nga Bayern Munich Agjenti izraelit, Pini Zahavi, ka konfirmuar së fundmi se Robert Leëandoëski është shumë pranë largimit nga Bayern Munic