999 rezultate për

zaccheroni

Stoli kuqezi, Duka takohet me ish-trajnerin e Milanit dhe Juventusit Pas shkarkimit të Christian Panuccit, Federata Shqiptare e Futbollit vijon kërkimet për një emër të denjë si pasues të t
Zaccheroni nuk do të jetë me trajneri i Japonisë Eliminimi i Japonisë nga faza e grupeve të Botërorit ka bërë që tekniku italian Alberto Zaccheroni të heqë dorë nga drej
Japoni-Kolumbi, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Alle ore 22 si chiude invece il Gruppo C: la Colombia già qualificata agli ottavi attende il Giappone di Zaccheroni, men
Zaccheroni shpall listën: Ja 23 japonezët e "Brazil 2014" Me Botërorin e Brazilit që është vetëm një muaj larg, skuadrat përfaqësuese që do të marrin pjesë në Kupën e Botës po pu
Kriza, Mazzarri le pas vetëm Zaccheronin E ardhmja e Walter Mazzarrit varet mbi të gjitha nga kualifikimi i Interit në Europa League. Për trajnerin toskan, që mu
Japoni 4-2 Zelanda e Re, poker në 17 minuta për Zaccheronin (VIDEO) Japonia e ka mbyllur me goleadë ndeshjen e saj të sotme miqësore përballë Zelandës së Re. Djemtë e Alberto Zaccheronit m
Honda: Jam gati, Zaccheroni: Një top-player Entuziazëm i madh ka përfshirë mbrëmjen e djeshme tifozat e Milanit. Fantazisti japonez Honda ka ardhur në Milano, ku ës
Zaccheroni dhe Allegri kandidatë për pankinën Italiane Pas përfundimit të Botërorit 2014 trajneri i kombëtares italiane Cesare Prandelli mund të japë dorëheqjen ndërsa Alberto
Diego: Te luajme sic na thote Zaccheroni Diego thotë se biankonerët së shpejti do të përmirësojnë lojën e tyre, por kan&e
Zyrtare: Zaccheroni trajner i Juventusit Juventusi ka shkarkuar trajnerin deritanishëm Ciro Ferrara, ndërsa ka caktuar trajner Alberto Zaccheronin, i c