999 rezultate për

zabaleta

Zabaleta i jep sugjerim Mesit: Nëse largohesh nga Barcelona, shko te liga më e bukur në botë Lionel Messi shënoi dopietë me fanellën e Barcelonës në ndeshjen e fundit dhe mesa duket ka gjetur përsëri kënaqësinë e
Zabaleta zbulon Messin që nuk njihni Luonel Messi padyshim që është një nga lojtarët më të mirë të botës, dhe tashmë po shijon fazën tjetër të Botërorit ku p
Pablo Zabaleta zbulon sekretet e Lionel Messit Ditën e sotme Pablo Zabaleta ka zbuluar disa nga sekretet e Lionel Messit të jetës së tij private. Ish-bashkëlojtari
Toure dhe Zabaleta gjest të madh për viktimat në Manchester Mesfushori i Manchester Cityt, Yaya Toure dhe mbrojtësi Pablo Zabaleta janë prekur shumë nga sulmi terrorist që ndodhi g
Guardiola nis revolucionin, zyrtarizon largimin e parë Manchester City ka nisur që të zyrtarizojë lojtarët e parë që do të largojë gjatë verës, në një revolucion përmes të cil
“Lista e Zezë”/ Manchester City largon shtatë lojtarë në fund të sezonit Yaya Toure, Jesus Navas, Willy Caballero, Pablo Zabaleta, Bacary Sagna, Gael Clichy dhe Aleksandar Kolarov janë lojtarët
Ja cilët lojtarë ka ndërmend të largojë Guardiola Trajneri aktual Bayern Munichut, Pep Guardiola thuhet se ka ndërmend të shesë Yaya Toure, Pablo Zabaleta dhe Samir Nasri
Zabaleta: Ja Top 11 i historisë së futbollit (FOTO-VIDEO) Mbrojtësi argjentinas i Manchester City Pablo Zabaleta ka zbuluar për Manchester City TV formacionin më të mirë në histo
Zabaleta: Nuk mund ta besoj që Costa nuk mori të kuq Pablo Zabaleta mendon se Diego Costa duhej po ashtu të përjashtohej në derbin e djeshëm në mes të Cityt dhe Chelsea.
Ish shokët e City-t përqafojnë Balotellin (FOTO-VIDEO) Ndoshta nuk ishte pritja që do të dëshironte, por rikthimi i Mario Balotellit në "Etihad Stadium" ka bërë bujë në pothua
Argjentina shpall listën anti-Gjermani, Tevez jashtë Argjentina do të përballet me Gjermaninë më 3 shtator në Dyseldorf në takimin e parë pas finales së humbur në Botërorin
Zabaleta: Fitojmë se kemi tifozët kundër Duket e çuditshme, por Pablo Zabaleta mendon se do të jenë akoma më të fortë, nëse pjesa më e madhe e stadiumit do bëjë
Selfie "i përgjakur" i Zabaletas (FOTO LAJM) Argjentina do të jetë në finalen e madhe të "Maracana"-së përballë Gjermanisë pas fitores së djeshme në gjysmëfinale për
Lavezzi bën selfie, Zabaleta del nudo (FOTO LAJM) Sulmuesi i kombëtares së Argjentinës, Ezequiel Lavezzi, ka postuar një fotografi në llogarinë e tij në Twitter pa e parë
Zabaleta në plazh me të dashurën dhe një majmun (FOTO LAJM) Pablo Zabaleta and his girlfriend Christel Castano have been spotted on a Barbados beach - with a monkey! The couple a
Milan dhe Roma në garë për Pablo Zabaleta Sipas asaj që raporton "Daily Mirro", si Milani ashtu edhe Roma janë futur në garë për mbrojtësin e Manchester City, Pab
Messi jep maksimumin për Argjentinën Mesfushori Jonas Gutierrez dhe mbrojtësi Pablo Zabaleta besojnë se Lionel Messi jep 100 % nga vetja kur përfaqëson Argje