999 rezultate për

zĂrin

Këngëtarja shqiptare tregon troç sa e "ka pazarin" (FOTO LAJM) Dihet botërisht se industria e muzikës nxjerr shumë të ardhura dhe gjithashtu mbrëmjet live paguhen akoma më shumë. P
Pas sheshit “Skënderbej”, Bashkia e Tiranës ofron internet falas edhe te Pazari i Ri Nëse je turist apo një qytetar i Tiranës që ke vendosur të kalosh disa çaste pranë Pazarit të Ri, atëherë momentet e buk
Çmimi për Pazarin e Ri, Veliaj merr pjesë në Festivalin Artizan Një vit e gjysmë nga përurimi, Pazari i Ri u vlerësua në Londër me çmimin si “Projekti rinovues më i mirë i vitit” për E
Vuçiç trondit serbët, akuzon Car Llazarin për humbjen e Kosovës Kryetari i Serbisë Aleksandar Vuçiç në një intervistë për tv Pink ka folur për Kosovën dhe ka dhënë deklaratë që ka tron
Një princeshë si në përralla, Kate Middleton e bën pazarin vetë Për dukeshën Kate Middleton ka vetëm një slogan kur vjen puna tek ushqimi: “Gjithkush meriton ushqim cilësor”. E ndoshta
Artistët amerikanë surprizojnë qytetarët, show në ambientet e Pazarit të Ri Tregtarët dhe qytetarët që blejnë në Pazarin e Ri në kryeqytet janë surprizuar dje nga një grup të rinjsh amerikanë të c
Puthi gjarprin, humb jetën tragjikisht zjarrfikësi (FOTO LAJM) Një zjarrfikës malajzian i cili u bë shumë i njohur në vend pasi puthi gjarprin në spektaklin "Got Talent" ka humbur jet
Ylli Baka tregon momentin e sikletshëm: Si ma futi me pazarin aktori shqiptar Këngëtari Ylli Baka, i ftuar në Xing foli ndër të tjera për pazaret që artistët bëjnë herë pas here në kurriz të njëri-t
Po bënin pazarin e marijuanës, kapet mat shqiptari dhe dy grekët Policia greke ka ndaluar një automjet në Kapshticë në të cilën është gjetur një sasi e konsiderueshme droge. Burime z
800 kg marijuanë e hashash, dy shqiptarët kapen mat duke bërë pazarin Një sasi rekord droge është kapur në Pulia, Itali dhe në pranga janë vënë dy shqiptarë të kapur mat. ANSA shkruan se
Rita Ora dhe Andrew Watt bëjnë pazarin në minutën e fundit tek Prada Rita Ora ka konfirmuar lidhjen e saj të re në fillim të këtij muaji, duke shtuar dyshimet se lidhja kishte nisur në Romë
A PABESUESHME/ Këto kore të ultrasve serb nuk përbëjnë problem sipas UEFA-s (VIDEO) UEFA e ka treguar edhe njëherë se Cfarë raporti ka me futbollin shqiptar teksa i ka dhënë leje Partizanit të Beogradit q
Kruja tradicionale “zbret” në Pazarin e Ri të Tiranës Kruja tradicionale zbriti këtë të mërkurë te Pazari i Ri në Tiranë. Dhjetëra artizanë nga qyteti historik kishin ardhur
Nëna e re lind krejt papritmas në mes të rrugës (VIDEO) Një video tronditëse tregon një grua që lind krjet pa pritur në mes të rrugës teksa ishte duke bërë pazarin dhe më pas s
Lista Serbe 'trash pazarin', i kërkon me tepër pushtet PAN-it Koalicioni PAN-AKR pritet që ta ketë mbështetjen edhe të Listës Serbe e cila ka nëntë deputetë dhe përfaqëson pushtetin
Pacolli rrit "pazarin": Po shihet se krizën duhet t'a zgjidhim ne Kreu i AKR-së, Behgjet Pacolli paralajmëroi lëvizje të forta nga partia e tij nëse nuk zgjidhet ngërçi mes partive polit
Rama krenohet me “Pazarin e Ri”, komentuesi: Je bërë si pulë, për një vezë e merr vesh mëhalla Kryeministri Edi Rama me anë të një postimi nga “Pazari i Ri” u ka uruar mirmëngjesi ndjekësve të tij. “Mirëmëngjes d
Axhenda / Mbi 50 artistë ndezin sot Pazarin e Ri, muzikë live, teatër, cirk.... Nën kujdesin e Bashkisë së Tiranës, mbi 50 artistë do të performojnë sot në Pazarin e Ri të Tiranës duke i dhënë kësaj h
Bie nga kati i 6-të ndërkohë që mami bënte pazarin, ja videoja kur dërgohet me helikopter Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në një lagje në Lezhë, ku një vajzë e vogël ka rënë nga kati i 6 i palla
Blendi Fevziu rrëfen kujtimet rinisë në "Pazarin e Ri" Nga Blendi Fevziu – Për fëmijët e lagjes ajo ishte zemra e vërtetë e qytetit. As Sheshi Skënderbej me policin që rrin