999 rezultate për

zĂri

Torino shkarkon Mazzarin, në stol ulet një 43 vjeçar Pas disa rezultateve tepër zhgënjyese, Torino ka vendosur të shkarkojë trajnerin, Walter Mazzari. Humbja e fundit 4-0
Skandaloze! Prostitucion ngjitur me shkollën në Kamëz: Sille, 30 mijë është pazari Një ish-nxënës i shkollës së mesme “Ibrahim Rugova” në Kamëz denoncoi se në lokalet ngjitur me gjimnazin ushtrohet prost
Arsenal kërkon të sigurojë shërbimet e yllit turk të Milanit Mesfushori turk bën pjesë në projektin e trajnerit Stefano Pioli, por “pazarit” në futboll nuk i dihet asnjëherë Arse
Berisha reagon për mësuesin turk: Rekord i zi për Shqipërinë! Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar me një postim në rrjetin social Facebook në lidhje me deportimin e mësuesit tur
Lëvizja Vetëvendosje paralajmëron Nismën: Harrojeni Qeverinë Nënkryetarja e Lëvizjes Vetëvendosjes, Fatmire Mulhaxha-Kollçaku, ka paralajmëruar se vendi mund të shkojë sërish në zgj
Nderohen “Dëshmorët e Atdheut”, Klodian Tanushi e Zarife Hasanaj mes tyre Në ditën e përkujtimit të dëshmorëve, janë nderuar në Letoni më titullin “Dëshmorët e Atdheut” Zarife Hasanaj dhe Klodia
Berisha zbulon "pazarin" mes Ramës e Vuçiç: Injoroi Kosovën për hapjen e negociatave "Burime shume te sigurta dipllomatike kane informuar se serbomadhi Vuçiç ne Nish kishte rene dakord me Zografin Bis per
Zbulohet pazari brenda mbledhjes së PS-së, Tom Doshi i bën kërkesë Ramës Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar ditën e sotme një mbledhje me kordinatorët politikë të Rajonit të Veriut. Në mble
Vrasja për pazare, gjykata merr vendimin për autorët Eshtë marrë ditën e sotme vendimi nga Gjykata e Korçës ka për vrasjen e 42 vjeçarit Zarif Alliu i cili u masakrua me mj
Thërrisni karabinierët, ndryshe ky nuk ndalet: Ronaldo Luiz Nazario de Lima, "Fenomeni" që u ndal vetëm nga gjunjët (FOTO LAJM) “Për ta ndaluar duhet t’i shtish”… Do të shprehej kështu Miguel Angel Lotina, trajneri I Logrones, të cilës Ronaldo I sh
Hile që do t'i bëjnë fëmijët ta duan shkollën Sot bisedat më të shpeshta të prindërve dhe familjeve, rrotullohen rreth shkollës. Dita e parë, vjen me ankth jo vetëm p
Foshnjet që lindin me operacion cezarian mund të preken nga këto sëmundje Fëmijët e lindur nga operacioni cezarian kanë më shumë gjasa të zhvillojnë autizmin si dhe ADHD (çrregullim i hiperaktiv
Surpriza e pakëndshme që iu bë Trumpit në Samitin e G7 Ministri i Jashtëm iranian, Mohammad Javad Zarif ka realizuar një vizitë të papritur në samitin e shtatë vendeve më të i
Një kopsht merr emrin e dëshmores Zarife Hasanajt Kryetari i bashkisë së Kamzës, Xhelal Mziu i ka vendosur emrin e nëntetares Zarife Hasanajt një kopshti në Babrru. Përme
Pas pazarit, seks i egër dhe kokainë! Detaje tronditëse nga videoja që shkundi Austrinë (VIDEO) Detaje të tjera kanë dalë në publik pas videos që tronditi qeverinë e Austrisë, ku zëvendës kancelari Johann Goutenus sh
Kamza nderon Zarife Hasanajn Edhe Bashkia e Kamzës ka nderuar nëntetaren Zarife Hasanaj duke e shpallur "Nderi i Kamzës", pas vdekjes. Titulli iu
Hysaj ia bën të qartë Napolit, nuk qëndron në stol edhe në sezonin e ardhshëm Elseid Hysajt dhe Kevin Mulcuit nuk kanë arritur ta bindin Carlo Anccelotin në sezonin e tij të parë te Napoli. Sipas "G
NATO reagon për vdekjen e Major Klodian Tanushit NATO ka reaguar përmes një mesazhi pasi ndërroi jetë edhe Major Klodian Tanushi nga incidenti i disa ditëve më parë në L
Vdekja e majorit Klodian Tanushi, ulet në gjysmë shtizë flamuri shqiptar në NATO Pas vdekjes edhe të majorit Klodian Tanushi, flamuri shqiptar në bazën e NATO-s në Camp Arena në Heart Afganistan është
Shqipëria në zi! Homazhe për Nëntetaren e vrarë Zarife Hasanaj (FOTO LAJM) Në Pallatin e Kongreseve po zhvillohen homazhe për Dëshmoren e Atdheut, Zarife Hasanaj, e cila humbi jetën gjatë misioni