999 rezultate për

zĂnĂ

"Nuk qenka shaka", Rozana Radi tregon eksperiencën e dhimbshme me Covid-19 (FOTO LAJM) Pak ditë më parë Rozana Radi rezultoi pozitive me Covid-19. Në fakt ajo kreu 2 teste dhe njëri prej tyre rezultoi negati
Rozana Radi infektohet me koronavirus Rozana Radi ka rezultuar pozitive me koronavirus. Lajmin e ka bërë me dije vetë këngëtarja në rrjetet sociale. Mod
Rozana Radi e infektuar? Këngëtarja bën dy herë tamponin Këngëtarja dhe moderatorja, Rozana Radi i është nënshtruar dy testeve për Covid. Lajmin e ka bërë të ditur vetë ajo p
Ka në trup tatuazhin e Thaçit, modelja e pikëlluar: Me ty në përjetësi (FOTO LAJM) Pas konfirmimit të aktakuzës nga Gjykata Speciale për ish-presidentin Hashim Thaçi, i cili më pas dha dorëheqjen dhe shk
Bomba artizanale që alarmoi Vlorën, cilat janë dyshimet e para Eksplozivi i vendosur mbrëmjen e djeshme në lagjen Pavarësia në Vlorë, në zonën pranë Pallatit të Kulturës është rreth
Brenda shtëpisë së Rozana Radit, këngëtarja rrëfen si asnjëherë për partnerin (VIDEO) Rozana Radi ishte e ftuara e radhës të dielëN në rubrikën “Tani mund të këndosh” në “E diela shqiptare”. Në një intervis
Sot biznesmene, Rozana Radi: Kishte ditë kur nuk blija dot cigare Këngëtarja e njohur Rozana Radi ka zbuluar se në të vërtetë nuk është ashtu është përballur me shumë vështirësi. Në n
Rozana Radi: Kishte ditë kur nuk mund të paguaja as një paketë cigare (FOTO LAJM) Ajo ka ngritur gjithmonë zërin në padrejtësi e sidomos kur preken gratë. Rozana Radi është një nga personazhet shqipt
Nuk hoqi dorë nga "zanati", çfarë e mbylli pas hekurave 33 vjeçarin nga Elbasani Një 33 vjeçar është arrestuar nga policia e Elbasanit pasi nën kërcënimin e një mjeti të mprehtë (thikë) vodhi disa arti
Një person tenton të vjedhë në dyqanin e Rozana Radit, këngëtarja poston videon e sikletshme (VIDEO) Një situatë e pakëndshme ka ndodhur në dyqanin e këngëtares së njohur Rozana Radi. Një adoleshent është futur në ambi
Rozana Radi shpërthen ndaj njerëzve skeptikë: Injorantë, kam njerëz të infektuar! Kantautorja dhe moderatorja Rozana Radi ka reaguar ashpër në një postim në rrjetet sociale, duke iu drejtuar të gjithë a
S'do ta besoni kurrë, sa vjeç mbush sot Rozana Radi (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Rozana Radi, ka një karrierë të gjatë nê televizion dhe është një nga më të pëlqyerat për talentin
Shkoi të qetësohej e humbi jetën, fati tragjik i shqiptarit në Itali Një shqiptar ka ndërruar jetë në mënyrë tragjike teksa po peshkonte në brigjet e lumit të Vermiglianës në Osanë përpara
Vajza i kërkon falje nënës: Të kam shkaktuar dhimbje, nuk të mbrojta kurrë! Debatet dhe mosmarrveshjet e vazhdueshme në një çift në disa raste mund t’i çojnë drejt divorcit. Secili nga ish-partner
Dash Shehi nuk heq dorë nga "zanati", shkon i dehur në emision (VIDEO) Kreu i LZHK-së Dashamir Shehi, ditën e djeshme ka qenë i ftuar në studion e gazetarës Mmirela Milori në Abc News ku foli
Rozana Radi i bashkohet artistëve tek teatri: Këtu kam shpirtin e babait! Këngëtarja, aktorja dhe prezantuesja Rozana Radi iu bashkua aktivistëve dhe artistëve të Teatrit Kombëtar pasi është kun
Më 2030, myslimanët do t’i agjërojnë dy Ramazanë për një vit Pas 10 viteve, përkatësisht më 2030, myslimanët do të agjërojnë dy herë brenda një viti. Një agjërim i Ramazanit do të f
Rozana Radi tregon publikisht sëmundjen nga e cila vuan Rozana Radi, në një lidhje me “Jo vetëm modë” rrëfeu se vuan nga hipokondria, një gjendje që të bën të shqetësohesh së t
''Janë shumuar frikërat e mia'', Rozana Radi tregon se vuan nga sëmundja e rrallë Këngëtarja e njohur Rozana Radi gjatë një lidhje skype për “Jo Vetëm Modë” ka deklaruar se vuan nga një sëmundje e rallë
"Skandal", Rozana Radi i kthehet komentuesit siç asnjë nuk e priste (FOTO LAJM) Artistja shumë e dashur për publikun, Rozana Radi është shumë aktive në rrjete sociale ku shpeshherë ndan edhe video me