999 rezultate për

yuri

Yuri Kim: Askush nuk do të marrë gjithçka, përfundojeni brenda 31 majit reformën zgjedhoren Ambasadorja amerikane në Tiranë, Yuri Kim, ka vlerësuar arritjet mes palëve politike në mbledhjen e sotme të këshillit P
Yuri Kim: SPAK duhet të jetë gati për të dënuar zyrtarë të lartë Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara në Tiranë, Yuri Kim, ka dhënë një intervistë për “Illyria”, ku ka folur rreth përpar
Takimi për Reformën Zgjedhore, reagon Yuri Kim Ambasadorja amerikane në Tiranë Yuri Kim reagoi vetëm pak momente pasi kishte përfunduar tryeza e Këshillit Politik për
Si rrallë herë më parë, Gramoz Ruçi shkrihet së qeshuri pranë ambasadores Kim Ditën e sotme u zhvillua një takim mes kryetarit Gramoz Ruçi dhe ambasadores amerikane Yuri Kim. Sipas Kuvendit ambas
Murrizi: Rama-Basha-Meta janë takuar fshehtas në Golem, kjo ishte marrëveshja sekrete që foli Yuri Kim Kreu i grupit demokrat parlamentar, Muslim Murrizi, ka hedhur "sulme" se Rama-Basha-Meta kanë zhvilluar një takim të fsh
Lubonja: Marrëveshja sekrete që shqetësoi Yuri Kimin Nga FATOS LUBONJA Cicërima gjithë ambiguitet e ambasadores amerikane, Yuri Kim, ku shprehej se qe e shqetësuar për ca
Yuri Kim pajtohet me Bashën: Presim gatishmëri edhe nga liderët e tjerë Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Yuri Kim, ka përshëndetur vendimin e Partisë Demokratike dhe Lulzim Bas
''Boll luajtët'', Yuri Kim trondit politikën shqiptare Duke folur nga Kolegji i Posaçëm i Apelimit ku pritet që të jepet zbardhet vendimi për Luan Dacin, ambasadorja e SHBA-ve
Yuri Kim vuri në dyshim reformën në Drejtësi, reagon Rama: Ferri është bosh! "Shpresoj që fjalët për një marrëveshje prapa krahëve për të vrarë reformën në drejtësi në Shqipëri të mos jenë të vërte
Marrëveshje mes palëve për të vrarë reformën në drejtësi? Reagon ashpër Yuri Kim "Në Shqipëri ka një marrëveshje të palëve për të vrarë reformën në drejtësi?" Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara në
E tha qartë, mesazhi që ''fshihej'' në çantën e ambasadores gjatë takimit me Ramën (FOTO LAJM) Ambasadorja amerikane Yuri Kim ditën e djeshme u takua me kryeministrin Edi Rama për të diskutuar mbi ngjarjet e fundit.
Takimi i Ramës me Yuri Kim, çfarë i kërkoi ambasadorja amerikane kryeministrit Zbardhet takimi i ambasadores së SHBA-së, Yuri Kim me kryeministrin Edi Rama të zhvilluar sot pas situatës së fundit të
Shfaqet një gjarpër gjigant në parkun e Gërmisë Një gjarpër është parë sot në parkun e Gërmisë, në Prishtinë. Qytetarët kanë dërguar fotografi ku shihet gjarpri i zi
Yuri Kim thirrje qytetarëve amerikanë në Shqipëri: Kthehuni në SHBA sa më parë Ambasadorja amerikane në Tiranë, Yuri Kim i bëri thirrje të gjithë qytetarëve amrikanë në Shqipëri që të rikthehen sa më
SHBA, 100 milionë dollarë për të ndihmuar miq si Shqipëria! Shtetet e Bashkuara kanë premtuar deri në 100 milionë dollarë për të ndihmuar miq si Shqipëria dhe vende të tjera për të
KORONAVIRUSI/ Yuri Kim mesazh mjekëve e policëve shqiptar: Ju mishëroni vlerat e këtij populli! "Ju mishëroni çdo gjë që e gjithë bota adhuron te Shqipëria dhe populli shqiptar, kurajo, besnikëri dhe këmbëngulje, pav
Salianji rrezikon burgun, Basha i shkruan Yuri Kim Partia Demokratike nuk ndalet të denoncojë vëllain e ish-ministrit Fatmir Xhafaj, të dënuar në Itali. Me anë të një
Ambasada Amerikane jep mesazhin e fortë: Mos i lejoni fajtorët të shpëtojnë "Mos i lejoni fajtorët të shpëtojnë. Mos i lejoni të pafajshmit të vuajnë..." Ambasada Amerikane në Tiranë ka shpërnd
1.15 miliard Euro do të investohen në Shqipëri, Yuri Kim: Do të krijojmë Akademinë e Transparencës Ambasadorja e SHBA, Yuri Kim me anë të një statusi në rrjetet sociale tha se transparenca dhe përgjegjshmëria janë thelb
Rama në një mendje me Ambasadoren Yuri Kim: Pranoj të jem nën kontroll! Vetëm pak minuta më parë, Rama ka reaguar me një status në rrjetin social Facebook menjëherë pas deklaratës se Ambasador