999 rezultate për

youtube

YouTube bllokon kanalet ekstremiste ruse YouTube ka bllokuar tri kanale ruse, të cilat udhëhiqeshin nga oligarku rus Konstantin Malofejev (Konstantin Malofeev) d
Kush është këngëtarja shqiptare që ka arritur një miliardë klikime në Youtube? (VIDEO) Dua Lipa është një nga këngëtaret më të famshme dhe më të suksesshme shqiptare. Por duket se kënga New Rules i ka sj
Facebook, YouTube dhe Twitter përballë rregullave të reja Facebook, YouTube, Twitter, për herë të parë do t’i nënshtrohen rregullave të BE-së për transmetimin e gjuhës së urrejtj
Bombardohet Youtube! Këngët më të klikuara që po fiksojnë shqiptarët (FOTO LAJM) Me ardhjen e veres, këngëtarët shqiptarë kanë bërë gati "arsenalin e tyre" me të cilën do të thyejnë rrjetin dhe pritshm
Rama nuk njeh kufij, nuk i mjafton Facebook, Instagram e Twitter: Më gjeni në Youtube! Kryeministri Edi Rama është një ndër politikanët më aktivë që ka pasur ndonjëherë Shqipëria. Kryeministri Edi Rama bë
Japonezja 90-vjeçe vazhdon të luajë me lojërat kompjuterike dhe ka kanalin e saj në YouTube (VIDEO) Gjyshja luan tre deri në katër orë në ditë dhe ka kanalin e saj në YouTube. Një grua 90-vjeçare japoneze luan vazhdim
Më e klikuar në Youtube në botë, artistja "e tepron" me videoklipin e ri (VIDEO) Talenti, bashkëpunimet e suksesshme dhe videoklipet unike janë ato që i kanë dhuruar bukuroshes Natti Natasha titullin “
Në 20 vjetorin e lindjes, Trejsi Sejdini feston e zhveshur plotësisht (FOTO LAJM) Modelja e njohur Trejsi Sejdini ka zgjedhur një mënyrë të veçantë për të festuar 20-vjetorin. Ajo ka publikuar foto n
"Eurovision 2020" shpall fituesin, në cilin vend u rendit Shqipëria (VIDEO) Për shkak të emergjencës Covid-19, festivali ndërkombëtar “Eurovision” u publikua në Youtube dhe kishte shumë herë më pa
Ndeshjet e Premier League do të shfaqen falas në YouTube Disa nga ndeshjet e Premier League do të shfaqen falas në YouTube kur futbolli të rikthehet. Pas një propozimi mes kl
Momente fantastike: Këto janë dhjetë golat më të shikuar në Youtube (VIDEO) Goli i Lionel Messit ndaj Real Madridit në vitin 2017 është goli më i shikuar në Youtube sipas një studimi Ticket Gum (b
Si t'i presësh flokët vetë, në kushte karantine (VIDEO) Ditët po kalojnë dhe jemi ende në fillim të luftës me COVID-19. Në kushtet e izolimit, mbylljes së salloneve të bukurisë
Ndërtoi shtëpinë me vlerë 140 mijë paund duke parë video në Youtube Një burrë nga Hampshire në Britani ndërtoi një shtëpi me vlerë 140 mijë paund vetëm duke parë video në youtube, pasi ai
Për herë të parë, YouTube zbulon sa fiton nga reklamat Të ardhurat e YouTube nga reklamat përgjatë 2019-s tejkaluan 1 miliardë dollarë në muaj. Shifrat i publikoi vetë kompani
Kush është këngëtarja shqiptare që ka arritur një miliardë klikime në Youtube? (VIDEO) Dua Lipa është një nga këngëtaret më të famshme dhe më të suksesshme shqiptare. Por duket se kënga New Rules i ka sj
Fiksoi gjithë botën, kënga "7 Rings" e Ariana Grandes qenka e kopjuar? (VIDEO) “I want it, I got it” (E dua, e marr) është përshkrimi i famshëm që kemi parë të paktën një herë krahas fotos së një vaj
E para shqiptare, këngëtarja thyen rekorde (VIDEO) Dua Lipa bëhet shqiptarja e parë që arrin të shikohet 2 miliardë herë në një vidoe në Youtube. Super hiti ‘Neë Rules’
Zmadhon gjoksin, ish-banorja e Big Brother pranon sërish ndërhyrjen estetike (FOTO LAJM) Ish-banorja e “Big Brother”, Gerta Shino është ndër ata personazhe që zgjodhi të vazhdojë rrugën e ekranit. Ajo ka zg
Noizy lë pas artistet e tjerë shqiptarë, i pari që arrin këtë sukses (FOTO LAJM) Noizy është ndër artistët më të suksesshëm shqiptarë. Në karrierën e tij muzikore ai ka realizuar disa albume dhe kën
Zyrtare, kjo është arsyeja pse u hoqën këngët e festivalit nga YouTube Kanali zyrtar në Youtube i RYTSH-së vetëm pak ditë pas përfundimit të festivalit të 58-të të Këngës fshiu të gjitha këng