999 rezultate për

yousef

E PABESUESHME/ Olympiacos barazon rezultatin ndaj Arsenalit në minutën e 120 (VIDEO) Skuadra e Olympiacosit ka barazuar sërish rezultatin e përgjithshëm ndaj Arsenalit. Golin e barazimit të rezultatit e
Tiki-Taka e arabëve, 19 pasime dhe gol (VIDEO) Tiki-Takan e kanë shpikur katalanët, por këtë shembull e ndjekin në mbarë botën. Së fundmi, po ju tregojmë një tiki tak