Bilanc i frikshëm viktimash, vetëm sot humbën jetën 20 shtetas nga COVID-19
999 rezultate për

your

Përzgjidhet një shqiptare për të përfaqësuar Fiat-in, do promovojë modelin më të ri (FOTO LAJM) Një shqiptare do të përfaqësojë Fiat-in! Kompania gjigante ka zgjedhur këngëtaren e talentuar, me origjinë shqiptare, Av
"Innovate Your Way Out", festivali ku shkëmbehen idetë e reja të edukimit Për të gjashtin vit radhazi u organizua në Tiranë “Innovate Your Way Out”, që promovon inovacionin dhe edukimin kreativ
Tenori i njohur nga Kosova nxjerr foton kur ka luftuar kundër serbëve Tenori kosovar me famë botërore, Ramë Lahaj, ishte pjesë e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës. Këtë e bëri të ditur vet ai p
Sa dokumente duhen për të marrë vizë amerikane (FOTO LAJM) Ambasada amrikane në Tiranë ka publikuar një njoftim për shqiptarët që dëshirojnë të marrin një vizë turistike. "Mos
Rita Ora skena të nxehta në klipin e ri të “Your Song” (VIDEO) Më në fund këngëtarja shqiptare me famë botërore Rita Ora ka publikuar së fundmi klipin e saj më të ri, të këngës “Your
Dua Lipa publikon këngën e re "Lost in your light" (VIDEO) Këngëtarja me origjinë nga Kosova, Dua Lipa, ka publikuar videoklipin këngës së re “Lost in your light”. Dua këtë kën
Arjan Çani tregon publikisht sëmundjen e tij: "Nuk dua të shërohem!" Moderatori i emisionit "Zonë e Lirë", Arjan Çani njihet për fjalorin dhe sjelljet e tij pa komplekse. Ai tashmë është
E quajti gej Shpat Kasapin?! Arian Çani tregon se si qëndron e vërteta “Your Face Sound Familiar” ka nisur trasmetimin e tij në Tv Klan dhe si gjithmonë priten surpriza, debate e performanca
Zbulohen 3 konkurrentët e parë të “Your Face Sounds Familiar 2” (FOTO) Edicioni i dytë i talent show-t me VIP-a në Televizionin Klan, “Your Face Sounds Familiar 2” pritet të fillojë në muajin
Zbulohet konkurentja e re e "Your Face Sounds Familiar" Pritet të nisë sezoni i dytë i Spektaklit “Your Face Sounds Familiar”. Burime pranë produksionit të YFSF bëjnë me dij
Bleona braktis “Your Face Sounds Familiar", ja kush do ta zëvendësojë (FOTO LAJM) Bleona Qerreti mesa duket nuk do të jetë më pjesë e anëtares së jurisë në spektaklin “Your Face Sounds Familiar”. Bli
Ky do të jetë dimri më i ftohtë në 25 vitet e fundit Anglia dhe vende të tjera të Evropës parashikohet se do kalojnë dhjetorin më të ftohtë të 25 viteve. Temperaturat do
“Blow your mind” e Dua Lipës, hiti i ditës në BBC Radio (FOTO) Dua Lipa, përmes një postimi në Instagram ka njoftuar se Radio-ja e BBC, e ka zgjedhur këngën e saj si hitin e ditës.
Basha responds to Rama: Bring your negotiators The head of the DP, Lulzim Basha responded to Rama's letter, by saying that he is free to bring his negotiators to the t
Rama's letter to Basha: Ready to support your proposal PM Edi Rama has sent a letter to DP's leader Lulzim Basha, to seek consensus over the justice reform. His letter comes j
Vlahutin says the "justice reform, not a chance to be lost" In today's meeting of the National Council of Integration, EU's ambassador in our country, Romana Vlahutin said that the
Bleona kërcen me Arian Çanin. Ja videoja... (VIDEO) Nuk ndodh kurrë që Arian Çani të kërcejë, por Bleona Qereti e ka bindur të ngrihet dhe të kërcejë me të në skenën e "You
Basha responds to Rama's letter for dialogue The head of the DP, Lulzim Basha has responded to Rama's letter for dialogue regarding the justice reform. Basha, wh
Kastro dhe Bleona në "Your Face Sounds Familiar" Në prag të premierës së spektaklit të ri në Klan TV, konkurenti Kastro Zizo dhe anëtarja e jurisë, Bleona Qereti, janë f
Zbulohen dy personazhet e radhës në “Your Face Sounds Familiar” Adelina Tahiri dhe Era Rusi do të jenë konkurentet e tjera në "Your Face Sounds Familiar". Këto dy zëra mjaft të das