999 rezultate për

young

Ronelën apo Samantën? Kë zgjodhi Young Zerka pas ndarjes (FOTO LAJM) Përgjatë këtyre muajve ndarja e Ronela Hajatit dhe Young Zerkës është komentuar gjatë në media. E kur u vërtetua se a
"I kam fshirë të gjitha", Ronela Hajati dhe Young Zerka janë ndarë me sherr? (FOTO LAJM) Pak muaj më parë Ronela Hajati zbuloi gjatë një interviste se nuk është më në një lidhje me Young Zerkën, pasi deklaroi
Inter - Torino, formacionet zyrtare: Befasi te "zikaltërit" Interi pret Torinon në ndeshjen e vlefshme për javën e tetë të Seria A. Dy skuadrat kanë publikuar formacionet zyrtar
Janë apo jo bashkë? Zbulohet e vërteta e marrëdhënies së Kiarës dhe Young Zerkës (FOTO LAJM) Të gjitha dyshimiet për një lidhje të mundshme mes Kiara Tito dhe Young Zerka filluan pas fotove të publikuara në llogar
U harrua Ronela, Young Zerka dhe Kiara Tito në një lidhje? Duket se gjërat kanë ndryshuar për Zerkën i cili është ndarë nga Ronela Hajati pas vitesh sëbashku. Një romancë e re
Lajme të mira për Inter, dy titullarët shërohen nga Covid-19 Lajme të mira për Interin. Achraf Hakimi ka rezultuar negative në testin anti-Covid të kryer dje. Lajmin e jep vetë k
Derbi po afron, Conte vazhdon të marrë lajme negative, tjetër futbollist me covid-19 Një tjetër futbollist ka rezultuar pozitiv me koronavirus te Inter. Bëhet fjalë për mesfushorin anglez, Ashley Young.
Merr fund ëndrra e Tiranës, bardheblutë eliminohen nga Young Boys (VIDEO) Tirana ka zhgënjyer totalisht! Bardheblutë e Emanuel Egbo, janë mposhtur ne “Play-Off”-in e Ligës së Europës nga Jang Bo
Zhbllokohet sfida, Young Boys-Tirana (VIDEO) Young Boys ka kaluar në avantazh ndaj Tiranës me autor Fasnacht. Pas një harkimi nga e majta, i vetëm brenda zonës, s
Young Boys-Tirana, formacionet zyrtare Tirana do të kërkojë të shkruajë historinë në përballjen e sotme ndaj Jang Bojs, teksa është vetëm 1 hap larg grupeve të
Ndeshja e historisë, Young Boys-Tirana: Formacioni i mundshëm i kampionëve "bardheblu" (FOTO LAJM) Tirana do të kërkojë të shkruajë historinë mbrëmjen e sotme. Bardheblutë kanë mbërritur në kryeqytetin zviceran Bernë
Tirana luan sot për historinë ndaj Young Boys 1 muaj pa asnjë ndeshje zyrtare për shkak të bojkotit të kampionatit, sfida e fundit është finalja e Superkupës së Shqip
"Çfarë di? Në shtëpi jemi dominantë", trajneri i Young Boys i jep përgjigje Tiranës për barin artificial Tirana luan nesër ndeshjen më të rëndësishme në historinë e saj, teksa do të përballet me Young Boys në fazën play off t
Egbo para sfidës me Young Boys: Kemi 50% shanse Trajner i Tiranës, Emanuel Egbo, sheh mundësi reale për kualifikimin në ndeshjen e play off-it me Young Boys në Zvicër.
Festë në Bernë, Young Boys siguron titullin e tretë radhazi në Zvicër (VIDEO) Fitorja 0-1 e mbrëmjes së kaluar në fushën e Sion, shpalli zyrtarisht kampion Zvicre ekipin e Young Boys. Luksemburgasi
Ronela Hajati konfirmon ndarjen nga Young Zerka Këngëtarja Ronela Hajati tash e disa muaj është komentuar për ndarjen e saj nga Young Zerka. Megjithatë, një konfirmi
Young Zerka në zi, humb një person të shtrenjtë të familjes Këngëtari i njohur, Young Zerka, ka bërë së fundmi një postim të hidhur në rrjetet e tij sociale. Ai ka njoftuar se ka h
"Dashuria e jetës sime", pas 5 vitesh bashkë Young Zerka flet për lidhjen me Ronelën (VIDEO) I ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin “Glamour Zone”, Young Zerka rrëfeu disa detaje nga jeta e tij dhe marrëdhënia që
Mbyllet me avantazhin e Interit pjesa e parë ndaj Lazios (VIDEO) Interi e ka mbyllur në avantazh pjesën e parë ndaj Lazios falë golit të Young në minutën e 44. Blerja më e re e Inte
Inter e mbyll pjesën e parë në epërsi ndaj Cagliarit, Young debuton me asist (VIDEO) Interi e ka mbyllur në avantazhin 1-0 pjesën e parë ndaj Cagliarit falë golit të Martinez i cili realizoi me kokë falë a