999 rezultate për

yorkshire

LISTA/ Nga vrasjet te vjedhjet, 5 zonat më të rrezikshme në Angli për të jetuar Pesë zonat më të rrezikshme për të jetuar në Angli dhe Uells, për krime si vrasje, sulme seksuale dhe vjedhje janë pothu
E morën në sy?! I riu përplas Lambon vetëm 20 minuta pasi e kishte blerë (VIDEO) Një Lamborghini i ri në vlerë prej 220 mijë eurosh u përfshi në një aksident automobilistik vetëm 20 minuta pasi ishte b
Ura, rrugë e shtëpi të shkatërruara, gjithçka la pas përmbytja në Angli (FOTO LAJM) Urat, rrugët dhe shtëpitë janë shkatërruar në disa zona të Anglisë pas përmbytjeve ekstreme. Shumë rrugë në të gjithë Yo
Ishin zhdukur në Angli, gjendet nëna shqiptare së bashku me foshnjën Një nënë shqiptare dhe vajza e saj dy vjeçare u tha nga policia se ishin “zhdukur nga faqja e dheut’’. Sebjana Myzeqa
15 vjeçaren e rrahin brutalisht, i postojnë videon në "Snapçat" Një 15-vjeçare është sulmuar në befasi nga një grup vajzash në Guiseley të West Yorkshire teksa po ecte rrugës për në sh
Shpëtohet nga doktorët, po i shpërthente zemra Një 25 vjeçar i cili shkoi në një spital lokal pasi po vuante nga dhimbje gjoksi, ishte tmerruar kur mori vesh se zemra